Ušetřete při nákupu nových public displejů NEC Message

16. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC)
Díky aktuální promoakci společnosti Sharp/NEC můžete ušetřit až 40 % z pořizovací ceny při nákupu veškerých nových public displejů série Message včetně multimediálního přehrávače MPi4.

Public displeje řady NEC Messagepředstavují elegantní kombinaci profesionální digitální zobrazovací technologie a intuitivního přehrávače médií.

Tato kombinace zabezpečí bezchybné informování zákazníků či návštěvníků nebo zobrazování reklamních sdělení a hodí se např. do kanceláří, showroomů, zasedacích místností, recepcí nebo veřejných prostor apod.

Možnosti zařízení lze rozšířit díky softwaru NEC MediaPlayer, který je předinstalovaný na modulárním SoC modulu Raspberry Pi CM4 a který je možné kdykoliv v budoucnosti aktualizovat. Software umožňuje vzdálený přístup a správu jednoho, nebo i několika displejů, a přináší podporu mnohých typů médií i možnost plánování a inteligentní správy obsahu. Uživatelé zároveň mohou využívat přímý přístup k vícero poskytovatelům systémů správy obsahu (CMS).

Promo probíhá do 31. 10. 2021 a další info získáte např. po registraci do partnerského programu nebo v dokumentu v příloze.

Video : 
PřílohaVelikost
PDF icon nec_sib11_message_reseller-promo_cz.pdf264 KB

Profilová karta firmy

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - SHARP / NEC Display Solutions, pro zvýšenou efektivitu a individuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Sharp/NEC svůj nový Windows Collaboration Display podpoří zajímavou promoakcí

20. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp/NEC zahájila na českém trhu prodej nového videokonferenčního řešení WD551, které se může pochlubit řadou žádaných moderních funkcí a vlastností. Až do konec prosince jej navíc můžete získat se 40% slevou. Čtěte více

Sharp/NEC: velkoformátové displeje C750Q a C860Q

15. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe uvedla na trh dva nové modely své inovativní řady velkoformátových displejů C, které kombinují rozlišení UHD, pokročilou výbavu, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Čtěte více

Optoma v ČR navýšila své tržní podíly

21. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Optoma)
Společnosti Optoma se podle nejnovějších výsledků za druhé čtvrtletí 2021 podařilo upevnit svou pozici v segmentu projektorů i interaktivních dotykových displejů. Čtěte více

Digital signage řešení ArtemisOne Pro přidává nové specializované verze

1. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips Professional Display Solutions)
Software ArtemisOne Pro, speciálně vyvinutý pro Philips Professional Display Solutions, přichází s novými moduly ArtemisOne Pro Sensor a ArtemisOne Pro Food, které rozšíří možnosti využití tohoto softwaru ve specializovaných oblastech. Čtěte více