Televizory Sony A95L nabízí funkci PS Remote Play

21. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sony)
Funkce PS Remote Play vyvinutá společností Sony je díky nové aplikaci PS Remote Play pro Android TV nově k dispozici pro televizory BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED.

Jednou z vlastností služby PS Remote Play je možnost vzdáleného přístupu ke hrám z konzolí PS5 a PS4. Kompatibilní zařízení nebo televizor A95L připojený k vysokorychlostnímu internetu umožňuje naplno těžit z možností systému PlayStation a užívat si oblíbené hry nainstalované na konzoli – bez ohledu na to, kde se uživatel právě nachází.

Funkce PS Remote Play v kombinaci s televizory Sony A95L umožňuje hráčům jednoduše přepínat mezi zařízeními a pokračovat ve hře přesně tam, kde ji přerušili.

BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED je jedním z prvních televizorů s operačním systémem Android, který využívá funkci PS Remote. Model A95L je vybaven kognitivním procesorem XR se zcela novou technologií XR Clear Image, která zlepšuje redukci šumu a čistotu obrazu u scén zachycujících pohyb, omezuje rozmazání a přináší scény plné akce.

Model A95L navíc nabízí funkci Acoustic Center Sync, která synchronizuje zvukový systém televizoru se středovým kanálem kompatibilního soundbaru Sony, čímž z něj udělá středový reproduktor pro dokonalý domácí audio zážitek. Televizor je vybaven i funkcí Acoustic Surface Audio+, které vibracemi vytváří zvuk vycházející z celé plochy obrazovky.

Řada A95L také umožňuje hráčům povýšit hraní na PlayStation 5 na vyšší úroveň díky exkluzivním funkcím, jako je Automatické mapování tónů HDR a Automatický režim obrazu žánrů, které optimalizují kvalitu obrazu při hraní a streamování. Mezi další funkce patří přehledné herní menu (Game Menu), kde si hráči mohou přizpůsobit nastavení podle svých preferencí, například zapnout nebo vypnout VRR nebo Motion Blur Reduction s rychlým přístupem. Herní menu také umožňuje uživatelům zvýšit jas v tmavých oblastech, aby mohli snadno rozpoznat objekty a protivníky pomocí funkce Black Equalizer. Na své protivníky mohou snadno mířit pomocí šesti typů zaměřovacích křížů. Novinkou letošního roku je možnost přizpůsobit si velikost obrazovky pomocí funkce Screen Size a soustředit se na hraní s menší, více soustředěnou obrazovkou.

Štítky: 

Podobné články

Společnost TCL Europe uvedla na trh největší QD-Mini LED televizor na světě

21. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Fanoušci zábavy se mohou těšit na mimořádné zážitky díky sledování supervelkých televizorů QD-Mini LED. Společnost TCL, světová dvojka v oblasti televizorů a globální jednička mezi značkami 98" televizorů, představila divákům v Evropě svou nejnovější řadu televizorů, která má hráčům, sportovním fanouškům i milovníkům filmů nabídnout nejlepší možný zážitek. Čtěte více

Nová řada televizorů Samsung: přichází éra televizní umělé inteligence

6. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung odhalila další podrobnosti o nové generaci televizorů roku 2024. Na akci s názvem Unbox & Discover se představily nejnovější modely Neo QLED 8K a 4K a televizory s OLED obrazovkou vhodné i pro nadšence do počítačových her. Čtěte více

Televizory Hisense pro rok 2024? V hlavní roli ještě vylepšené mini LED ULED TV

30. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hisense)
Společnost Hisense představila novou generaci svých televizorů, u kterých opět posouvá kvalitu zvuku i obrazu. V hlavní roli jsou opět špičkové ULED televizory s obnovovací frekvencí 144 Hz s ještě dokonalejším podsvícením mini LED. A také s celou řadou novinek pro pohlcující zážitek z obrazu, zvuku i hraní her. To vše při úhlopříčkách sahajících ke 2,8 m. Čtěte více

Aplikace Philips Hue Sync TV rozšiřuje spolupráci se Samsung SmartThings a míří do ČR a SR

2. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Signify)
Již více než rok si mohou diváci propojit svůj kompatibilní Samsung televizor se svítidly Philips Hue a vytvořit si tak pohlcující atmosféru díky kombinaci interaktivního osvětlení a domácího kina. Aplikace Philips Hue Sync TV bude nově k dispozici také pro uživatele v ČR a SR. Novinkou je také možnost měsíčního předplatného. Čtěte více