Tech Data vylepšuje svůj on-line licenční systém

15. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Nové intuitivní rozhraní a zdokonalené nástroje usnadní resellerům prodávajícím software vyhledání nejlepších licenčních programů pro jejich zákazníky.

Tech Data Europe, kterou na českém a slovenském trhu zastupuje společnost Tech Data Distribution, vylepšuje svůj on-line licenční systém (License Online – LOL), který resellerům usnadňuje vyhledání nejvhodnějších licenčních programů pro zákazníky a zadávání a sledování zakázek až do jejich vyřízení.

Nová verze LOL má zmodernizované uživatelské rozhraní, které je teď pro uživatele ještě více přívětivé, než dříve. To zefektivní práci s LOL tisícovkám uživatelů, pro které je eTouch důvěrně známý. Reselleři nyní mohou najít a objednat softwarové licence jednoduše ve čtyřech krocích:

  1. výběr výrobce/licenčního programu/typu koncového zákazníka
  2. výběr produktu
  3. získání informací o koncovém uživateli (název, adresa, kontaktní osoba atd.)
  4. potvrzení objednávky

Přidání sekce „Nejprodávanější“ navíc uživatelům umožňuje snadno a rychle identifikovat nejpopulárnější licenční produkty a následně je přidat do nákupního košíku.

V nové License Online mají partneři společnosti Tech Data možnost objednávat licence společností Adobe a Microsoft. Aplikace umožňuje objednávat nejen běžné licence Microsoft Open License, ale také vytvářet anuitní smlouvy Open Value a Open Value Subscription – License Online má integrovanou logiku pro správné vytváření těchto smluv. Flexibilní způsob, jakým je aplikace License Online vytvořena, současně umožňuje později přidávat do aplikace další licenční programy i dodavatele a rozšiřovat tak současné portfolio.