Tech Data do portfolia zařadila nové značky

29. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data přidala do svého portfolia značky Mellanox, SuperMicro, Broadcom, Intel Xeon, AMD epyc, Micron, Seagate Enterprise a Western Digital Ultrastar. Distributor tak v souladu s trendy zákazníkům nabízí stále širší spektrum komplexních řešení na jednom místě.

V „malých“ serverových řešeních Tech Data vidí velký potenciál a využije znalosti a zkušenosti kolegů v zahraničí, kde tento byznys již funguje a přináší zákazníkům nové zajímavé příležitosti.

Cílem novinky je ukázat, že úspěšnými dodavateli serverových řešení nemusí být jen velcí hráči na trhu, ale že si klient může sestavit server sám – a to takzvaný Whitebox, který je tvořen z různých komponent. Hlavní předností této cesty je příznivá cena při zachování stejné funkčnosti a kvality výrobku.

„Už nyní se na nás zákazníci mohou obracet s poptávkou po výrobcích společností Mellanox, SuperMicro, Broadcom, AMD epyc, Intel Xeon, Western Digital Ultrastar a Micron, pro které je Tech Data distributorem pro Českou republiku a Slovensko.Této příležitosti se budeme v následujícím roce intenzivně věnovat. Naším cílem není pouze samotná distribuce, ale zákazníkům zajistíme i potřebnou podporu a vzdělávání, což jim následně pomůže v prodeji těchto řešení koncovému zákazníkovi,“ řekl Vít Vojtěšek, product marketing director v Tech Data, pod kterého spadá i nově vzniklý tým, který má nové portfolio na starosti.