SWS získala ocenění Management Excellence Award

23. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Dne 8. 11. proběhl v historických prostorách kláštera Svaté Anežky České v Praze Galavečer Ambasadorů Czech Top 100. V jeho průběhu bylo předáno ocenění letošním držitelům titulu Ambasador CZECH TOP 100. Oceněny byly také další úspěšné firmy české ekonomiky.

SWS získala ocenění Management Excellence Award, které osobně převzal generální ředitel a předseda představenstva Evžen Varadinek.

Setkání na místě, kudy kráčela česká historie, jen podtrhlo důležitost předání ocenění také Ambasadorům České republiky. Těmi se stali Jiří Stivín, Barbora Špotáková, Miroslav Bárta a pánové Spejbl a Hurvínek.

Šlo o exkluzivní, noblesní, a přesto přátelské setkání s významnými osobnosti českého veřejné života. Ať už z oblasti businessu, politiky, sportu nebo vysokoškolského prostředí.

„Velmi si ocenění Management Excellence Award vážím. Jsem rád, že společnost SWS s více jak 30ti letou tradicí má stále vynikající řízení a dlouhodobou stabilitu. Děkuji také našim obchodním partnerům za projevenou důvěru a spolupráci,“ řekl Evžen Varadinek, generální ředitel a předseda představenstva SWS.

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Komunikace pomocí cloudu vytváří spokojenější zákazníky i věrnější zaměstnance

3. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Soitron)
Získat, a hlavně udržet zákazníka v konkurenčním prostředí představuje náročný oříšek. Kvalitní produkt či služba v současné době – více než kdy jindy – představuje sice nutnou, ale nikoliv postačující podmínku. O tom, jestli spotřebitel zůstane, nebo odejde ke konkurenci, v první řadě rozhoduje, zákaznická zkušenost. A ta se rodí z komunikace. Čtěte více

Jediná továrna na výrobu počítačových pamětí v Evropě otevřela novou výrobní halu

3. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Wilk Elektronik)
Wilk Elektronik SA, polský výrobce SSD, pamětí RAM a paměťových karet značek GoodRam a IRDM, slavnostně otevřel novou výrobní halu a sklad. Rozšiřování továrny trvalo rok a půl od oficiálního zahájení v květnu 2021. Byla tak dokončena první a hlavní etapa rozšíření továrny na výrobu pamětí Goodram a IRDM. Čtěte více

Cashback na tiskárny HP ušetří zákazníkům až 1 200 Kč

1. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP odstartovala v České republice cashback akci, během které lze s výraznou slevou pořídit vybrané typy inkoustových i laserových tiskáren. Pokud se zákazníci po jejich koupi zaregistrují, získají část vynaložených prostředků zpět. Čtěte více

Dokumentové skenery FUJITSU budeme od dubna potkávat pod značkou Ricoh

31. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infomatic)
Dokumentové skenery FUJITSU, které mají největší podíl na celosvětovém trhu, budou od dubna 2023 nosit značku Ricoh. Čtěte více