SUSE urychluje nasazení softwarově definované infrastruktury

15. 5. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SUSE)
Řešení SUSE OpenStack Cloud 8 je prvním produktem, v němž se spojují nejlepší vlastnosti SUSE OpenStack Cloud a technologie HPE Helion OpenStack, kterou společnost SUSE před rokem získala formou akvizice celé divize HPE. Produkt zajišťuje lepší interoperabilitu, škálovatelnost, flexibilitu a umožňuje transformaci IT a rychlou reakci na chování konkurence a trendy na trhu.

SUSE OpenStack Cloud 8 spadá do portfolia produktů, které jsou vyvíjeny ve spolupráci s klienty, partnery a open source komunitou za účelem zajištění spolehlivé transformace IT a snížení nákladů.

„Za celých 25 let praxe s open source softwarem jsme se naučili průběžně přizpůsobovat potřebám našich klientů, partnerů a také trhu,” uvedl Gerald Pfeifer, Vice President pro Produkty ve společnosti SUSE. „Do nového produktu SUSE OpenStack Cloud 8 jsme implementovali naše know-how společně s novými zlepšeními, která posílí jeho pozici na trhu s open source cloud softwarem. Díky své rychlosti, jednoduchosti a flexibilitě je nová verze našeho SUSE OpenStack Cloud pro klienty rozhodně zajímavá. Škála hardwarové certifikace a kvalitní podpora virtualizace, kterou SUSE OpenStack Cloud nabízí, nemá na trhu konkurenci a svým klientům nabízí skvělou volbu pro řešení softwarově definovaných infrastruktur.”

Pro jednodušší implementaci SUSE OpenStack Cloud je k dispozici balíček služeb SUSE Select Services. Za pevně stanovené ceny a s nabídkou flexibilních služeb, které zahrnují implementační služby, poradenství, podporu a školení, se klientům jejich investice do nového řešení vrátí mnohem rychleji.

Mezi vylepšení produktu SUSE OpenStack Cloud 8 patří:

  • Větší flexibilita pro zákazníky s plnou podporou pro OpenStack Ironic, která zajišťuje možnost rychlého a jednoduchého nasazování bare metal serverů koncovým uživatelům, kteří chtějí aplikace umístit na fyzický stroj raději než na virtuální mašinu nebo hypervizor.
  • Rozšířená interoperabilita s novou podporou VMware NSX-V pro softwarově definované sítě.
  • Větší škálovatelnost pro podporu nasazení velké infrastruktury.
  • Podpora pro OpenStack Freezer, který zajišťuje automatický backup/restore podobně jako u DRaaS platformy.
  • Dvě alternativy nástrojů pro správu životního cyklu a aktualizaci prostředí OpenStack. Tradiční Crowbar a nově také Cloud Lifecycle Management Tool založených na bázi Ardana.
  • Prodloužená tříletá podpora životního cyklu k zajištění dostatečně dlouhé podpory softwaru pro zákazníky.
  • Integrované, plně škálovatelné řešení monitoringu, které usnadňuje sledování a management prostředí SUSE OpenStack Cloud a nasazených aplikací.

Podobné články

Suse OpenStack Cloud 6 přináší privátní cloud

25. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Suse)
Suse OpenStack Cloud 6, založený na OpenStack Liberty, je nejnovější technologií určenou pro společnosti, které chtějí budovat infrastrukturu jako službu (Infrastructure as a Service – IaaS) privátního cloudu. Nová verze přináší vylepšení a bezproblémové upgrady pro budoucí verze, spolu s platformou Docker a podporou mainframu IBM z Systems. Čtěte více

Nejnovější Suse Linux Enterprise Server pro SAP je k dispozici

3. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Suse)
Nejnovější verze Suse Linux Enterprise Server, založená na Suse Linux Enterprise 12 Service Packu 1, zjednodušuje nasazení a zvyšuje dobu provozuschopnosti kritických řešení, jako je SAP Hana a další aplikace založené na SAP pro Linux. Kromě toho samozřejmě přináší i nové funkce a vlastnosti. Čtěte více