Společnosti Lenovo a Juniper Networks partnery

31. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Společnosti Lenovo a Juniper Networks uzavřely globální partnerství s cílem vytvořit další generaci konvergovaných, hyperkonvergovaných a škálovatelných řešení pro firemní datová centra. Spolupráce odráží závazek obou společností poskytovat zjednodušená, flexibilní a výkonná řešení, která jim umožní rychlejší nasazení serverů do infrastruktury a snížení provozních nákladů.

„Naším dlouhodobým cílem je stát se jedničkou na trhu řešení pro datová centra. Partnerství s Juniper Networks nám umožňuje využít významné portfolio produktů, které zahrnuje také Software Defined Networking (SDN), nezbytné pro nabídku nejmodernějších datových center,“ řekl Karel Jareš, Czech relationship manager společnosti Lenovo Česká republika.

Plánované oblasti spolupráce:

  • Pro snadnější dostupnost a konsolidovanou podporu budou moci zákazníci pořídit široké portfolio síťových produktů Juniper přímo od společnosti Lenovo.
  • Obě společnosti vytvoří otevřené a flexibilní řešení založené na modelu ONIE (Open Network Install Environment) v souvislosti s trendem desagregace hardwaru a softwaru v datových centrech.
  • Spolupráce se bude týkat také zjednodušení správy a efektivnějšího využití zařízení v datových centrech s pomocí softwaru Lenovo xClarity, Juniper Network Direction a Contrail SND.
  • Lenovo a Juniper plánují spolupracovat na globálním trhu se zacílením na vybrané skupiny zákazníků, jako jsou firemní zákazníci, poskytovatelé služeb, obchodní partneři a systémoví integrátoři.

Podobné články

Schneider Electric: chlazení Uniflair Rack Mounted

4. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Edge data centra mohou být umístěna doslova kdekoliv – v těsném napojení na serverovnu, v kanceláři obsazené zaměstnanci, v maloobchodním zařízení nebo v nepříznivých podmínkách venkovního prostředí. Bezpečný a plynulý chod těchto řešení i v extrémních podmínkách zajistí chladicí jednotka Uniflair RM 3,5kW od Schneider Electric. Čtěte více

Dell Technologies PowerStore pro ukládání dat zaujme výkonem a flexibilitou

19. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Dell EMC PowerStore je moderní infrastrukturní platforma určená pro náročné požadavky datové éry. Řešení je až sedmkrát rychlejší a vykazuje třikrát kratší odezvu než předchozí midrange storage systém Dell EMC. Zároveň jde o jediné zařízení, na kterém lze díky funkci AppsON provozovat virtualizované workloady VMware a softwarové aplikace přímo na diskovém poli. Čtěte více

Ivan Preisler (Fujitsu): Chystáme investice do partnerské sítě

16. 4. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Vloni došlo u společnosti Fujitsu, která je jedním z technologických lídrů, k řadě významných změn. Firma se nově profiluje jako 100% partnersky orientovaná, došlo ke změnám ve struktuře a část výroby se přesunula do České republiky. Jak se novinky dotknou českých resellerů a co znamená, že společnost navýší investice do partnerské sítě, to nám prozradil Ivan Preisler, channel sales director Fujitsu v ČR. Čtěte více

IDC: Prodej serverů i podnikových úložišť letos kvůli pandemii COVID-19 klesne

6. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Výdaje koncových uživatelů na servery a podnikové úložné systémy letos podle IDC meziročně v důsledku pandemie viru COVID-19 klesnou o 3,4 % v případě serverů (na 88,6 miliardy USD) a o 5,5 % na 28,7 miliardy USD v případě úložišť. Čtěte více