Společnost Wrike si pro svojí sedmou pobočku vybrala Prahu

24. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Wrike)
Společnost Wrike, která stojí za digitální platformou usnadňující týmovou spolupráci, otevřela v Praze novou pobočku. Nová pobočka Wrike se nachází v Praze 7 a firma plánuje, že v ní na konci letošního roku bude pracovat asi 80 zaměstnanců. Během následujících tří let by počet měl vzrůst na 250. Souběžně s otevřením nové pobočky společnost vyhlásila výsledky soutěže pro vývojáře, designéry a produktové manažery Work, Unleashed 2019.

Nová pobočka bude také fungovat jako středoevropský hub pro rychle rostoucí tým zajišťující výzkum a vývoj.Pobočka dále poskytne klientům z celého světa vysokou kvalitu služeb v oblasti obchodu, zákaznického servisu i podpory. Společnost nedávno oznámila i otevření pobočky v Tokiu, což znamená, že Wrike má v současné době sedm poboček v šesti státech světa.

„Tento rok je pro Wrike opravdu významným. Otevřeli jsme nové pobočky v Praze a Tokyu a naše platforma získala skvělá vylepšení,” řekl Andrew Filev, zakladatel a CEO, Wrike. „Jsme opravdu rádi, že konečně otevíráme pobočku ve střední Evropě a že tak budeme moct lépe využít talentované mladé lidi z mnoha univerzit v České republice a okolních státech. Určitě pro ně v naší pražské pobočce vzniknou zajímavé pracovní příležitosti. Náš pražský tým budeme postupně doplňovat, abychom byli schopni zákazníkům poskytnout opravdu kvalitní zákaznický servis a přicházet s dalšími vylepšeními platformy.”

Wrike je platforma pro řízení společné práce, kterou lze snadno nastavit a konfigurovat ji na jakýkoliv pracovní styl a nebo pracovní proces napříč týmy, odděleními a systémy. Doplňuje celý systém spolupráce na cloudu a umožňuje týmům mít svojí práci v digitálním prostředí vždy pod kontrolou a soustředit se na to, co je důležité.

V letech 2014 až 2017 zvýšil Wrike svou globální zákaznickou základnu o 443%, včetně klíčových zákazníků jako Airbnb, Delonghi Group, Bonnier, Sotheby´s a mnoha dalších. Společnosti se díky rychlému růstu (539%) dostala na seznamu Deloitte Fast 500. Podle zakladatele Andrewa Fileva je hlavním důvodem komplexnost platformy a toho, jakým způsobem mění práci týmů. „Naše řešení transformuje způsob jakým je práce vykonávána. Automatizuje práci a pracovní postupy, které se opakují, a to napříč týmy, odděleními a systémy, vyvažuje konzistenci s agilitou, maximalizuje využití talentu pomocí efektivního využívaní zdrojů. Umožňuje také maximální integraci s potřebnými nástroji od Adobe Creative Cloud až po Salesforce a NetSuite. Systém také identifikuje rizika dříve, než se z nich stanou problémy, zvyšuje efektivitu a procesní schopnosti organizace pro lepší zkušenosti klientů,” řekl Andrew Filev.

Souběžně s otevřením nové pobočky společnost vyhlásila výsledky soutěže pro vývojáře, designéry a produktové manažery, Work, Unleashed 2019. Cílem soutěže bylo získat nápady na vylepšení uživatelského zážitku při používání platformy a vylepšení jejích funkcí v souladu s celkovou filosofií společnosti Wrike, pomoci zajistit lepší spolupráci uvnitř společností a zvýšit produktivitu týmů. Společnost Wrike rozdělila mezi tři vítězné týmy více než 40 000 amerických dolarů.

Vítězové soutěže Work, Unleashed:

1. místo:
Tým WrikeMeeting; Projekt: WrikeMeeting

Aplikace, která v průběhu schůzek vytváří úkoly a zadává je s pomocí jednoduchého kliknutí nebo hlasového pokynu.

2. místo
Tým Tensy; Projekt: exTensy

Rozšíření pro Google Chrome, které umožňuje lepší spolupráci s pomocí webRTC videochatu přímo v platformě Wrike.

3. místo:
Tým Boars; Projekt: Wrike Google Assistant

Hlasový asistent, který umožňuje snadné vytváření úkolů a flexibilní interakci s platformou Wrike.

„Rozhodování nebylo snadné, ale jsme rádi, že můžeme oznámit vítěze soutěže Work, Unleashed,” řekla ředitelka společnosti pro Evropu, Asii a Tichomoří Patricia DuChene. „Šlo o první takovou soutěž, kterou naše společnost pořádala a jsme velmi spokojeni s návrhy, které jsme dostali. Nápady všech týmů, které byly vybrány do finále, potvrzují, že jsme si Prahu a střední Evropu vybrali správně jako místo pro naší novou kancelář. Těšíme se na to, že zde vybudujeme skvělý R&D tým.”

Video : 

Podobné články

Tech Data je soukromou společností

13. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Apollo Global Management uzavřelo akvizici globální distribuční společnosti Tech Data. Apollo má za sebou již spolupráci s jinými technologickými společnostmi s cílem pomoci jim růst a prosperovat. Totožný zůstává také závazek být důvěryhodným distribučním partnerem předních světových IT a technologických společností. Čtěte více

Intel představil detaily k připravovanému Thunderbolt 4. Co vám přinese?

13. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Intel)
S blížícím se nástupem nového rozhraní se konečně dovídáme také detailnější informace. Nová generace rozhraní Thunderbolt bude vycházet ze svého předchůdce, ale přinese celou řadu zajímavých vylepšení. Čtěte více

Gartner: Dodavatelské řetězce opouštějí Čínu

13. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Průzkum, který uskutečnila společnost Gartner mezi 260 lídry z oblasti dodavatelských řetězců během února a března 2020, ukázal, že 33 % přesunulo své sourcingové a výrobní aktivity mimo Čínu, nebo tak plánuje učinit během příštích dvou až tří let. Průzkum ukazuje, že pandemie koronaviru je jen jedním z otřesů, které dopadly na globální dodavatelské řetězce. Čtěte více

SWS u Dell Technologies obhájila titul Client distributora roku

10. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Již poněkolikáté v historii distribuce produktů Dell EMC získala SWS při vyhlašování Partner Awards 2020 ocenění Client Distributor of the Year 2019. Čtěte více