Společnost Wrike si pro svojí sedmou pobočku vybrala Prahu

24. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Wrike)
Společnost Wrike, která stojí za digitální platformou usnadňující týmovou spolupráci, otevřela v Praze novou pobočku. Nová pobočka Wrike se nachází v Praze 7 a firma plánuje, že v ní na konci letošního roku bude pracovat asi 80 zaměstnanců. Během následujících tří let by počet měl vzrůst na 250. Souběžně s otevřením nové pobočky společnost vyhlásila výsledky soutěže pro vývojáře, designéry a produktové manažery Work, Unleashed 2019.

Nová pobočka bude také fungovat jako středoevropský hub pro rychle rostoucí tým zajišťující výzkum a vývoj.Pobočka dále poskytne klientům z celého světa vysokou kvalitu služeb v oblasti obchodu, zákaznického servisu i podpory. Společnost nedávno oznámila i otevření pobočky v Tokiu, což znamená, že Wrike má v současné době sedm poboček v šesti státech světa.

„Tento rok je pro Wrike opravdu významným. Otevřeli jsme nové pobočky v Praze a Tokyu a naše platforma získala skvělá vylepšení,” řekl Andrew Filev, zakladatel a CEO, Wrike. „Jsme opravdu rádi, že konečně otevíráme pobočku ve střední Evropě a že tak budeme moct lépe využít talentované mladé lidi z mnoha univerzit v České republice a okolních státech. Určitě pro ně v naší pražské pobočce vzniknou zajímavé pracovní příležitosti. Náš pražský tým budeme postupně doplňovat, abychom byli schopni zákazníkům poskytnout opravdu kvalitní zákaznický servis a přicházet s dalšími vylepšeními platformy.”

Wrike je platforma pro řízení společné práce, kterou lze snadno nastavit a konfigurovat ji na jakýkoliv pracovní styl a nebo pracovní proces napříč týmy, odděleními a systémy. Doplňuje celý systém spolupráce na cloudu a umožňuje týmům mít svojí práci v digitálním prostředí vždy pod kontrolou a soustředit se na to, co je důležité.

V letech 2014 až 2017 zvýšil Wrike svou globální zákaznickou základnu o 443%, včetně klíčových zákazníků jako Airbnb, Delonghi Group, Bonnier, Sotheby´s a mnoha dalších. Společnosti se díky rychlému růstu (539%) dostala na seznamu Deloitte Fast 500. Podle zakladatele Andrewa Fileva je hlavním důvodem komplexnost platformy a toho, jakým způsobem mění práci týmů. „Naše řešení transformuje způsob jakým je práce vykonávána. Automatizuje práci a pracovní postupy, které se opakují, a to napříč týmy, odděleními a systémy, vyvažuje konzistenci s agilitou, maximalizuje využití talentu pomocí efektivního využívaní zdrojů. Umožňuje také maximální integraci s potřebnými nástroji od Adobe Creative Cloud až po Salesforce a NetSuite. Systém také identifikuje rizika dříve, než se z nich stanou problémy, zvyšuje efektivitu a procesní schopnosti organizace pro lepší zkušenosti klientů,” řekl Andrew Filev.

Souběžně s otevřením nové pobočky společnost vyhlásila výsledky soutěže pro vývojáře, designéry a produktové manažery, Work, Unleashed 2019. Cílem soutěže bylo získat nápady na vylepšení uživatelského zážitku při používání platformy a vylepšení jejích funkcí v souladu s celkovou filosofií společnosti Wrike, pomoci zajistit lepší spolupráci uvnitř společností a zvýšit produktivitu týmů. Společnost Wrike rozdělila mezi tři vítězné týmy více než 40 000 amerických dolarů.

Vítězové soutěže Work, Unleashed:

1. místo:
Tým WrikeMeeting; Projekt: WrikeMeeting

Aplikace, která v průběhu schůzek vytváří úkoly a zadává je s pomocí jednoduchého kliknutí nebo hlasového pokynu.

2. místo
Tým Tensy; Projekt: exTensy

Rozšíření pro Google Chrome, které umožňuje lepší spolupráci s pomocí webRTC videochatu přímo v platformě Wrike.

3. místo:
Tým Boars; Projekt: Wrike Google Assistant

Hlasový asistent, který umožňuje snadné vytváření úkolů a flexibilní interakci s platformou Wrike.

„Rozhodování nebylo snadné, ale jsme rádi, že můžeme oznámit vítěze soutěže Work, Unleashed,” řekla ředitelka společnosti pro Evropu, Asii a Tichomoří Patricia DuChene. „Šlo o první takovou soutěž, kterou naše společnost pořádala a jsme velmi spokojeni s návrhy, které jsme dostali. Nápady všech týmů, které byly vybrány do finále, potvrzují, že jsme si Prahu a střední Evropu vybrali správně jako místo pro naší novou kancelář. Těšíme se na to, že zde vybudujeme skvělý R&D tým.”

Video : 

Podobné články

Cisco se zaměří na malé firmy, chystá novinky pro partnery i zákazníky

21. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco systems)
Společnost Cisco zákazníkům a partnerům nabídne portfolio jednoduchých, bezpečných a flexibilních řešení, zavede specializovanou uživatelskou podporu, spustí víceletou propagační kampaň a zvýší investice do spolupráce s partnery s cílem maximálně využít obchodní příležitosti, které tento segment nabízí. Čtěte více

Slovenská ABC Data sa premenovala na ALSO SLOVAKIA

20. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ABC Data)
Na základe akvizície spoločnosti ABC Data, ktorá prebehla 1. júla 2019, sa slovenská pobočka stala súčasťou ALSO Group, švajčiarskeho holdingu a významného európskeho poskytovateľa technológií pôsobiaceho v 23 krajinách Európy. Prevzatie je ďalším krokom vychádzajúcim zo stratégie ALSO Group, ktorá sa usiluje o posilnenie pozície na východorópskom trhu s odhadovaným potenciálom 30 miliárd eur. Čtěte více

Cisco představilo novinky z oblasti bezpečnosti, sítí i komunikace

15. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco systems)
Mezi novinky patří Talos Incident Response – ucelený soubor aktivních a reaktivních služeb, které pomáhají připravit se na možný kybernetický útok, reagovat na něj a následně obnovit provoz. Dále sem patří inovace v portfoliu nástrojů pro spolupráci nebo nové produkty z rodiny Meraki tvořící jednoduchou, bezpečnou a inteligentní platformu pro budování a správu sítí pro digitální podniky. Čtěte více

Tech Data změní majitele a stáhne se z burzy

14. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data, CRN)
Fondy Apollo Global Management se stanou novým majitelem americké distribuční společnosti Tech Data, která působí i na českém a slovenském trhu. Firmu vykoupí za více než pět miliard amerických dolarů a následně dojde k jejímu stažení z burzy. Čtěte více