Společnost ČMIS se stala Cloud Service Providerem Dell Technologies

30. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Firma ČMIS byla přijata do programu Dell Technologies – Cloud Service Provider. ČMIS dlouhodobě poskytuje infrastrukturní a cloudová řešení „as-a-service“ formou flexibilně měsíčně hrazené služby.

Společnost Českomoravské informační systémy díky vstupu do programu získává obchodní a odbornou podporu společnosti Dell Technologies, ze které mohou těžit i její zákazníci. Služby ČMIS směřují do segmentu středních a větších firem. Jde zejména o privátní cloud ČMIS na platformě Microsoft Core Infrastructure Suite Datacenter, který umožňuje provoz neomezeného množství Windows serverů a jejich správu, monitoring a zálohování nástroji Microsoft System Center. Další službou je ČMIS SQL – pokročilé databázové řešení optimalizované pro provoz ERP, CRM, účetních a jiných informačních systémů s databází Microsoft SQL Server, provozované v režimu as-a-service. Veškeré tyto služby vyžadují kvalitní infrastrukturu a díky partnerství s Dell Technologies mohou zákazníci ČMIS takové zázemí a s ním spojené výhody získat.

Všechny tyto služby poskytuje ČMIS na enterprise serverech a datových úložištích Dell EMC, s jejichž provozem v datových centrech má dlouholeté zkušenosti. Poskytování ověřených a kvalitních služeb je také jednou z podmínek členství v programu. To, co zákazníci ČMIS oceňují a co jim partnerství přináší, jsou zejména širší možnosti úpravy řešení na míru, podpora v českém jazyce, flexibilita kapacitních a výkonových parametrů a s tím související výše měsíčních poplatků. Pro zákazníky z oblasti veřejného sektoru je důležité, že data jsou umístěna a cloudové služby ČMIS jsou poskytovány v datových centrech v České republice. Pro větší e-commerce projekty, webové portály a vývojářské týmy pracující na platformě Linux byla do Dell CSP vybrána služba privátního cloudu Proxmox s pokročilou kontejnerizační platformou Kubernetes.

Kvalitu těchto služeb a flexibilní řešení také zaručuje členství v oficiálním programu společnosti Microsoft Cloud Solution Provider.

Zájemci o vstup do programu najdou další informace na webu nebo se mohou obrátit přímo na Petra Biskupa (petr.biskup@dell.com).

Profilová karta firmy

Dell EMC

Dell EMC

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

GFI Software uvádí nové SaaS řešení e-mailové bezpečnosti

21. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
GFI MailSecurity je snadno použitelné SaaS řešení e-mailové bezpečnosti, které skenuje veškerou příchozí elektronickou poštu a blokuje spamy, e-maily obsahující viry a pokusy o phishing. Organizacím přináší všechny výhody cloudového řešení včetně jednoduchého nasazení, snadné správy, rychlého přístupu přes webový portál a přehledných nákladů. Čtěte více

Nová verze Acronis Cyber Infrastructure přináší o 50 % vyšší výkon a přidává funkce

19. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Acronis představil významnou aktualizaci svého řešení softwarově definované infrastruktury Acronis Cyber Infrastructure 4.0. Nová verze řešení přináší vyšší úroveň dostupnosti, bezpečnosti a jednodušší správu. Čtěte více

Jednoduché a cenově dostupné úložiště nové generace pro SMB sektor od HPE

19. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Společnost Hewlett Packard Enterprise uvedla na trh šestou generaci HPE Modular Smart Array (MSA). Malým a středním podnikům s napjatými rozpočty pomáhá v akceleraci podnikání, a nabízí řešení datového úložiště základní úrovně, které poskytuje výkon, automatizaci a hybridní-flash pole. Čtěte více

HP představilo zařízení přizpůsobená pro cloudovou práci terénních pracovníků

16. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila elegantní specializovaná zařízení pro práci v cloudu, od počátku navržená s ohledem na potřeby pracovníků působících v předních liniích, zaměstnanců pracujících z domova i z kanceláře, jakož i pro mobilní průkopníky. Čtěte více