Specialista na dostupnost aplikací Kemp vstupuje do ČR a SR

28. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Flowmon Networks)
Společnost Kemp, lídr na poli řešení pro nepřetržitou dostupnost aplikací, představila distributory svých produktů v Česku a na Slovensku. Kompletní portfolio značky nyní zákazníci v ČR naleznou u společností Veracomp a VUMS DataCom, v případě slovenského trhu u firem Veracomp Slovakia a SecTec.

Kemp v současnosti nabízí řešení pro load balancing, monitorování výkonu sítě a také nástroje pro detekci a reakci na síťové hrozby. Zákazníci tak mají jistotu, že jejich kritické aplikace budou neustále dostupné a síťové incidenty budou vyřešeny dříve než stačí přerůst ve větší problém.

Posílením svého produktového portfolia o specialistu na optimalizaci tzv. aplikační zkušenosti AX získávají distributoři ověřené a spolehlivé technologické řešení, které ve své oblasti nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu; v čele s celosvětově nejoblíbenějším virtuálním load balancerem s více než 100 tisíci instalacemi ve 138 zemích – Kemp LoadMaster.

„Těší mě, že naši stávající obchodní partneři zařadili do svého portfolia také produkty Kemp.  Podpora lokálního distributora na obou trzích je výhrou především pro partnery a zákazníky, kteří tak budou mít snadnější cestu k zajištění dostupnosti a funkčnosti jejich klíčových systémů,“ řekl Jiří Mazal, Sales Director pro CZ a SK region ve Flowmon Networks / Kemp.

„Kemp v naší distribuci znamená jediné, naši zákazníci a partneři mají nyní možnost využít jedno z nejoblíbenějších řešení ve světě loadbalancingu. Pevně věříme, že po dlouholeté spolupráci s Flowmonem budeme pokračovat v nastoleném směru také se společností Kemp,“ uvedl Michal Pieczka ze společnosti VUMS DataCom.

„Jsem moc rád, že se nyní naše dlouholetá spolupráce s Flowmonem posouvá do své další úrovně, a my do našeho portfolia produktů můžeme přivítat i Kemp. Nově tedy budeme našim partnerům poskytovat i celosvětově úspěšné a široce využívané řešení, které poskytuje ideální nástroje, zvyšující komfort koncových uživatelů při využívání oblíbených aplikací,“ poznamenal Petr Janda, CEO ve společnosti Veracomp.

„Kemp je důvěryhodným dodavatelem technologií pro dostupnost aplikací a bezpečnost služeb po celém světě, kterého preferují velké nadnárodní společnosti jako NASA, Amazon nebo Audi. Rozšířením našeho portfolia o kompletní portfolio značky Kemp dáváme tuto možnost také zákazníkům na Slovensku, kterým tak jsme schopni nabídnout koncepční řešení pro kontrolu a optimalizaci AX,“ prohlásil CEO společnosti SecTec Marek Král.

Štítky: 

Podobné články

Železnice Slovenské republiky udržují svá data v pohybu s mimořádnou dostupností díky technologiím Veeam

15. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Veeam)
Železnice Slovenské republiky (ŽSR), které mají v sousedním státě na starosti správu a provoz klíčové dopravní, telekomunikační a rádiové infrastruktury, využívají řešení společnosti Veeam Software k zajištění permanentní dostupnosti na národních a regionálních tratích v délce téměř 3 600 kilometrů. Čtěte více

Vize dostupného podniku a správa velkého objemu dat podle firmy Veeam

14. 6. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Společnost Veeam Software představila svou vizi mimořádně dostupného podniku a strategii, jak vést zákazníky na cestě k inteligentní správě velkého objemu dat. Veeam uvedl své řešení na čtvrté výroční konferenci VeeamON 2018 a ukázal, jak zákazníci po celém světě využívají platformu Veeam Hyper-Availability Platform pro inteligentní správu dat. Čtěte více
Autor: Martin Štětka, regionální manažer Veeam Software pro ČR, SR a Maďarsko

Plánované výpadky už v současném byznysu nemají své místo

18. 12. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Významnost dostupnosti aplikací a dat strmě stoupá, naopak nedostupnost se tolerance nedočká. V dnešní době se ústředním tématem většiny článků stávají technologie a produktové materiály, kdy se hovoří hlavně o výhodách a inovativních řešeních. V neposlední řadě je často vyzdvihován fakt, že technologie nám usnadňují život a díky nim zvládáme dělat věci rychleji, jednodušeji a/nebo inteligentněji. Nicméně vše má i svou stinnou stránku. Čtěte více

Zajistěte si dostupnost veškerých aplikací a dat 24.7.365

6. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
V dnešním rychlém tempu technologických inovací se střetává digitální a fyzický svět a mění se způsob provozu organizací v každém oboru. S aktuálními trendy z oblasti dostupnosti dat a aplikací se můžete seznámit na VeeamON Foru Česká republika 2017, které proběhne 24. Října v Praze. Čtěte více