Sony Vaio: Středem pozornosti se stává dotek

19. 10. 2012. (redaktor: Andrea Čiháková, zdroj: Sony)
Na konci října bude na trhu dostupná řada Vaio PC s dotekovým ovládáním a Windows 8, která přinese intuitivnější ovládání při práci i zábavě.
Tomáš Hrzán, Trade Marketing Manager Sony Vaio, představil Sony Vaio Duo 11 a další dva modely ultrabooků

Sony představilo řadu Vaio T13 (dvě verze) a Vaio Duo 11. Řada Vaio T13 slučuje dotek a materiály, jako je hliník a hořčík. Ultrabooky jsou vybaveny dotykovými displeji o velikosti 13,3", procesory Intel Core s SSD nebo hybridním HDD/SSD diskem a samozřejmě Windows 8.

Ještě efektivnější je práce díky technologii Rapid Wake + Eko, kdy stačí odklopit víko ultrabooku a během několika sekund jej lze využívat. Levnější varianta vyjde na 21 990 korun včetně DPH a ta dražší na 25 990 korun včetně DPH.

"Těšíme se, až naši zákazníci budou moci objevovat kouzla a taje našich dotykových zařízení," řekl při představení produktů Tomáš Hrzán, Trade Marketing Manager Sony Vaio.

Oproti těmto produktům Vaio Duo 11 kombinuje ultrabook s šikovným tabletem doplněným Windows 8. Na Full HD displeji s úhlopříčkou 11,6" můžete nejen číst poštu a zprávy, ale také kreslit, psát, črtat a interaktivně využívat média.

"S naším perkem je psaní jednodušší, systém rozpozná písmo a pomůže při psaní. V testu vydrželo Vaio Duo 11 5 000 otevření a zavření, ale také pád z metru na betonovou desku," dodal Tomáš Hrzán.

Sony nabídne tento model za doporučenou cenu 33 990 korun včetně DPH.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Zleva Tomáš Hrzán (trade marketing manager), Soňa Uhrová (brand communication specialist) a Lukáš Svoboda (business unit manager)

Letní Vaio ultrabooky se představují

12. 6. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Sony)
Sony představilo Vaio novinky pro tuto letní sezonu, které se u distributorů objeví skladem ještě tento měsíc. Řada notebooků a ultrabooků je rozdělena do série Duo, Pro, Fit a Fit E. S různými pestrobarevnými kreacemi se již v nové kolekci nepočítá. Hlavními taháky je nezaměnitelný Sony design, technologie NFC a Triluminos. Čtěte více
Sony Xperia M

Sony: smartphone Xperia M

8. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Sony)
Sony uvedlo na trh telefon Xperia M s inovativními funkcemi na jeden dotek pro snadné připojení – a to vše v charakteristickém prémiovém vzhledu. Čtěte více
Tablet Xperia Z

Sony: Tablet Xperia Z

23. 5. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: Sony, DCD Publishing)
Společnost Sony uvedla na český trh tablet Xperia Z. Nástupce tabletu Xperia S patří s 495 gramy k nejlehčím na světě. Jeho design byl přizpůsoben vzhledu nového smartphonu Xperia Z a tvoří spolu propojitelná zařízení. Čtěte více
Sony KDL-55W90X

Sony: LED televizory Bravia pro rok 2013

8. 5. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Sony)
Sony představilo novou řadu televizorů - KDL-W905A, KDL-W805A a KDL-W650A. Klíčové modely HD LED televizorů Bravia řady W jsou již dostupné u distributorů. Čtěte více