Sharp Windows collaboration display s certifikací Skype for Business

13. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp)
Další generace 4K Ultra HD displejů Sharp je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. Interaktivní displej pro podnikovou sféru splňuje specifikace Microsoftu a spojuje technologie Sharp a senzory, jež umí pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostorů určených ke spolupráci.

Windows collaboration display od Sharpu poskytuje nástroje pro spojení a spolupráci. Celosvětově první displej s certifikací Skype for Business je dodáván s integrovanou 4K kamerou, mikrofonním polem a reproduktory pro kvalitní a spolehlivý přenos zvuku i obrazu.

Dle zprávy společnosti Sharp na téma „Vytváření dokonalého prostředí pro jednání“, která se věnuje dopadu vnitřního prostředí na výkonnost kancelářských pracovníků, by mohli zaměstnavatelé o 20 % zvýšit výkon svých pracovníků pouhým zvýšením přívodu čerstvého vzduchu do kanceláří a jednacích prostor. Vestavěné senzory (IoT) tato data monitorují a předávají je do platformy Azure Digital Twins. Tím pomáhá se správou prostředí pracovních prostor.

Tyto funkce jsou součástí vize společnosti Microsoft přinést na pracoviště výkon inteligentního cloudu za využití AI a IoT s cílem vytvořit produktivnější prostředí s vyšší mírou možnosti spolupráce. Podniky budou schopny sesbíraná data využívat pro zlepšené řízení systémů vytápění, klimatizace a rezervace místností na základě skutečně využitého prostoru.

Windows collaboration display byl navržen pro integraci s nástroji Microsoft, které již jednotlivci i organizace na pracovišti využívají. Office 365 organizacím poskytuje digitální centrum pro týmovou spolupráci pomocí platformy Microsoft Teams, jež na jediném místě pro snadnější spolupráci v rámci skupiny sdružuje konverzace, obsah i potřebné nástroje. Interaktivní displej se 70" obrazovkou přináší také komfort srovnatelný se psaním perem na papír – tedy stejný pocit a zejména a okamžitou odezvu, jež se skutečně přibližují tomuto stylu práce.

Lukáš Krejčů, Product Manager VS, Sharp Electronics CEE, uvedl: „Sharp je pyšný na to, že pomocí Windows collaboration displaye umožňuje nástup nové generace týmové produktivity a spolupráce – zkrátka přijdete, připojíte se a můžete společně pracovat. Zároveň ale také monitoruje vaše pracovní prostředí a pomůže vám s jeho optimalizací. Displej představuje ideální zařízení, u něhož lze zvyšovat inteligenci. Je středobodem jednací místnosti a vaším oknem ke zbytku týmu i celému okolnímu světu.

Podobné články

Platforma pro spulupráci Avaya Spaces získává novinky založené na AI

26. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avaya)
Společnost Avays oznámila nové funkce pro platformu pro spolupráci Avaya Spaces, která nabízí pokročilé funkce jednotné komunikace prostřednictvím uživatelem preferovaného zařízení. Mezi klíčové novinky patří vylepšené schůzky a jednodušší, integrované hlasové a videohovory. Čtěte více

Huawei IdeaHub: Řešení pro chytré kanceláře

9. 11. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Entec Solutions)
IdeaHub pomáhá firmám zvýšit efektivitu zejména v době vyžadující práci na dálku a dodržování společenského odstupu. Inteligentní technologická novinka IdeaHub je navržena tak, aby usnadnila týmovou spolupráci v moderním pracovním prostředí. Čtěte více

Cisco Webex vylepšuje možnosti bezpečné výuky na dálku

6. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco představila řešení Webex Classrooms postavené na zabezpečené platformě Cisco, jehož smyslem je pomoci školám a studentům zvládnout specifické nároky hybridního vzdělávání, kdy část žáků a studentů zasedne v lavicích a část se bude vzdělávat distančně. Čtěte více

Návrat pandemie zvyšuje investice firem do technologií podpory práce na dálku

22. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kerio Technologies )
Zvyšující se počet nakažených lidí, zpřísňující se vládní epidemiologická opatření a návrat pracovníků na home office zvyšují investice firem do technologií pro podporu práce na dálku. Čtěte více