Sharp Windows collaboration display s certifikací Skype for Business

13. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp)
Další generace 4K Ultra HD displejů Sharp je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. Interaktivní displej pro podnikovou sféru splňuje specifikace Microsoftu a spojuje technologie Sharp a senzory, jež umí pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostorů určených ke spolupráci.

Windows collaboration display od Sharpu poskytuje nástroje pro spojení a spolupráci. Celosvětově první displej s certifikací Skype for Business je dodáván s integrovanou 4K kamerou, mikrofonním polem a reproduktory pro kvalitní a spolehlivý přenos zvuku i obrazu.

Dle zprávy společnosti Sharp na téma „Vytváření dokonalého prostředí pro jednání“, která se věnuje dopadu vnitřního prostředí na výkonnost kancelářských pracovníků, by mohli zaměstnavatelé o 20 % zvýšit výkon svých pracovníků pouhým zvýšením přívodu čerstvého vzduchu do kanceláří a jednacích prostor. Vestavěné senzory (IoT) tato data monitorují a předávají je do platformy Azure Digital Twins. Tím pomáhá se správou prostředí pracovních prostor.

Tyto funkce jsou součástí vize společnosti Microsoft přinést na pracoviště výkon inteligentního cloudu za využití AI a IoT s cílem vytvořit produktivnější prostředí s vyšší mírou možnosti spolupráce. Podniky budou schopny sesbíraná data využívat pro zlepšené řízení systémů vytápění, klimatizace a rezervace místností na základě skutečně využitého prostoru.

Windows collaboration display byl navržen pro integraci s nástroji Microsoft, které již jednotlivci i organizace na pracovišti využívají. Office 365 organizacím poskytuje digitální centrum pro týmovou spolupráci pomocí platformy Microsoft Teams, jež na jediném místě pro snadnější spolupráci v rámci skupiny sdružuje konverzace, obsah i potřebné nástroje. Interaktivní displej se 70" obrazovkou přináší také komfort srovnatelný se psaním perem na papír – tedy stejný pocit a zejména a okamžitou odezvu, jež se skutečně přibližují tomuto stylu práce.

Lukáš Krejčů, Product Manager VS, Sharp Electronics CEE, uvedl: „Sharp je pyšný na to, že pomocí Windows collaboration displaye umožňuje nástup nové generace týmové produktivity a spolupráce – zkrátka přijdete, připojíte se a můžete společně pracovat. Zároveň ale také monitoruje vaše pracovní prostředí a pomůže vám s jeho optimalizací. Displej představuje ideální zařízení, u něhož lze zvyšovat inteligenci. Je středobodem jednací místnosti a vaším oknem ke zbytku týmu i celému okolnímu světu.

Podobné články

Acronis poskytovatelům zdarma nabízí řešení pro podporu práce z domova

23. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Acronis nabízí v reakci na současnou pandemii coronaviru všem poskytovatelům IT služeb zdarma své řešení Acronis Cyber Files Cloud, podnikový nástroj pro sdílení a synchronizaci souborů, a to až do 31. července 2020. Poskytovatelé tak mohou pomoci svým firemním zákazníkům s přechodem na práci z domova při vysoké úrovni zabezpečení důležitých podnikových dat. Čtěte více

Téměř polovina profesionálů používá videokonference častěji než před dvěma lety

13. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lifesize)
Růst video komunikace na měnícím se moderním pracovišti je ovlivněn zejména trendy flexibilní a vzdálené práce a preferencemi zaměstnanců mileniálů a generace Z, říká studie Impact of Video Conferencing Report 2019. Čtěte více

Sharp v ČR představil Windows Collaboration Display provázaný s technologiemi Microsoftu

19. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp)
Prostřednictvím propojením kanceláří Microsoftu v Belgii, Francii, Itálii, Polsku, České republice a Spojeném království do jednoho společného eventu pomocí MS Teams představila společnost Sharp videokonferenční a kolaborační platformu Windows Collaboration Display. Čtěte více

Microsoft Teams slaví dva roky růstu přidáním nových funkcí

9. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
I když nejrozšířenějším komunikačním pracovním nástrojem stále zůstává e-mail, výrazně roste obliba týmových chatovacích aplikací, mezi které se řadí i Microsoft Teams. Řešení společnosti Microsoft oslavilo v březnu dva roky od celosvětového spuštění a přináší nové funkce pro ještě dostupnější, efektivnější a bezpečnější spolupráci ve firmě. Čtěte více