Seminář o novinkách v kamerových systémech

31. 5. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Azlan)
Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution připravila ve spolupráci se svými partnery speciální seminář zaměřený na kamerové systémy v praxi. Ten se uskuteční na tradičním místě v pražském hotelu Barceló, a to 12. června.

V rámci půldenního setkání představí Azlan nové možnosti kamerových systémů pro oblast obchodu a služeb, přepravy, průmyslu, státní správy a dalších.

IP kamery jsou jedním z nejvíce rostoucích segmentů IT. Dodavatelům řešení počítačových sítí nebo řešení fyzické bezpečnosti IP kamerové systémy ideálně doplní jejich portfolio. Účast na semináři jim může zároveň pomoci vyřešit i technické otázky a cenovou podporu u větších projektů. Součástí dne budou v zázemí prezentovaná portfolia výrobců včetně možností konzultace konkrétních obchodních případů.

Seminář Azlan-K aneb kamerové systémy v praxi se uskuteční 12. června 2012 v hotelu Barceló Praha, Na Strži 32, Praha 4 od 9:30 do 14 hodin.

Hlavními partnery akce jsou společnosti Allied Telesis a Axis, partnery semináře se staly společnosti APC a Iomega, mediálním partnerem je Reseller Magazine.

Svoji účast na setkání je třeba dopředu zaregistrovat přes TD InTouch. Více informací o připravovaném setkání naleznete zde https://wwwmp.techdata.cz/Pages/Start.aspx?TemplateID=21&BU=&Vendor=&MenuId=1981&corpregionid=44&Culture=cs-CZ&tde_id=3068.

Podobné články

Na akci toho bylo hodně k vidění

S Azlanem za sportem

20. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Tech Data Distribution)
Azlan uspořádal pro své obchodní partnery neformální setkání: již šestý ročník Azlan Green Valley. Necelá stovka účastníků prožila slunečný den plný zábavy a sportu v Resortu Green Valley v Chotýšanech nedaleko Benešova. Čtěte více
Vlevo Roman Fojtík (konzultant Cisco, Azlan) uprostřed Martin Doležel ( commercial sales manager, Cisco Systems) a vpravo Jaroslav Salva (ředitel divize Azlan)

Azlan a Cisco školily partnery ve firemní komunikaci

12. 4. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Azlan, divize Tech Data Distribution, spolu se společností Cisco uspořádaly v pražském hotelu Barceló setkání pro partnery, na kterém jim přiblížily novinky a trendy v oblasti firemní komunikace. Čtěte více

Azlan VAD distributorem Meru Networks

5. 12. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Azlan a DCD Publishing)
Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, rozšířila svoje portfolio o kompletní bezdrátové síťové řešení od společnosti Meru Networks. Tato autorizovaná distribuce je platná pro ČR. Čtěte více
Jaroslav Salva, ředitel divize Tech Data Azlan, vítá resellery

TD Azlan Cisco Beerfest

2. 11. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: Azlan a DCD Publishing)
Azlan pozval své partnery na seminář se společností Cisco v pražském Staropramenu. Odbornými tématy byly BYOD (Bring Your Own Device), videokonference, řešení pro SMB a nabídka partnerství i menším prodejcům. Losovalo se o skútr, ve večerním programu se losovalo o Dubaj. Celkem se zúčastnilo 173 prodejců, mediálním partnerem akce byl Reseller Magazine. Čtěte více