Satomor uvedl na trh diskrétní fólie na ochranu soukromí

1. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Satomar)
Společnost Satomar představila vlastní značku filtrů na displeje notebooků. Safeview umožní mobilním uživatelům pracovat s potřebnou diskrétností kdekoli na cestách. Filtry se přitom vyznačují nejjednodušší možnou formou aplikace.

Filtry Safeview, které přicházejí nejprve na náš a v brzké době také na evropský trh, se vyznačují unikátním způsobem jednoduché aplikace na notebook bez nutnosti lepení jakýchkoli částí k notebooku. Poskytují úzký pozorovací úhel v horizontální rovině, který zajišťuje čitelnost displeje pouze v úhlu 30° od osy monitoru do každé strany. Reálně to znamená, že spolucestující v letadle či vlaku nebo lidé sedící v kavárně u okolních stolů nemohou sledovat a číst zobrazená data. Kromě toho jsou filtry Safeview vhodné pro mnoho uživatelů také jako prevence před odrazy slunečního záření, protože displejům poskytují matnou antireflexní vrstvu.

Při aplikaci filtrů Safeview se využívají magnety, které obsahují displeje přenosných počítačů Apple a mnoha dalších pro bezpečné udržení notebooku v zavřeném stavu. Magnetický pásek filtru se přichytí k monitoru notebooku během několika vteřin a nevyžaduje trvalou instalaci speciálního rámečku k notebooku.

Koncept diskrétních filtrů Safeview vznikl na základě naší úzké spolupráce s asijským výrobcem. Pro vytvoření vlastní značky Safeview jsme se rozhodli po důkladném uvážení a průzkumu trhu. Jsme přesvědčeni, že poměr užitných vlastností, mimořádné jednoduchosti použití a ceny je pro firemní i další uživatele, kterým při práci záleží na soukromí, velmi zajímavý. Značku Safeview uvádíme nejprve v České republice a na Slovensku s tím, že naším záměrem je její rozšíření do distribuční sítě dalších evropských zemí,“ uvedl Radek Bábíček, jednatel společnosti Satomar.

Sortiment Safeview zahrnuje filtry designované přesně na počítače Apple Macbook s úhlopříčkami 12“ až 15“ a také dva univerzální modely pro notebooky s displeji do velikosti 13,2“ a 15,6“ s možností individuálního zaříznutí přesné velikosti.

Filtry Safeview pro diskrétní práci s notebookem jsou nyní k dispozici za koncové doporučené ceny od 790 do 1 290 Kč.

Štítky: 
Satomar