SAP v Praze otevírá nové coworkingové prostory

9. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP ČR)
Společnost SAP otevírá nový coworking ve sdílených servisovaných kancelářských prostorách business centra FLEKSI na Brumlovce. Česká republika je celosvětově jednou z prvních zemí, kde softwarová společnost tento koncept využívá. Firma tak reaguje na lokální obchodní růst, potřebu intenzivnějšího kontaktu s klíčovými zákazníky a hybridní model práce.

„Rok 2022 byl pro SAP v Česku z obchodního pohledu rekordní a věřím, že si současný růstový trend dokážeme udržet. Jedním z klíčových faktorů byla naše schopnost neustále hledat nové cesty k lepší spolupráci s partnery, zákazníky i uvnitř firmy. Tento ekosystém dnes tvoří desítky tisíc lidí. Otevření SAP Coworking Hubu je tak logickým krokem, který nám pomůže flexibilněji reagovat na výzvy moderní doby a dá nám možnost škálovat prostor tak, abychom byli co nejblíže našim zákazníkům,“ uvedla Hana Součková, generální ředitelka SAP ČR.

Největší evropská softwarová firma otevírá coworkingový hub v pražské lokalitě Brumlovka, kde dříve sídlila jedna z jejích lokálních entit SAP ČR. Nové prostory bude navštěvovat zejména obchodní tým, který bude mít k dispozici moderní konferenční místnosti pro spolupráci s odborníky a kontakt se zákazníky. Prostory firma vybavila pro prezentaci svých cloudových produktů, mezi které patří SAP S/4HANA, RISE with SAP nebo SAP Signavio. Zbytek týmu SAP ČR se přesouvá do byznysového centra Metronom v Nových Butovicích, kde sídlí i SAP Services, SAP Concur a SAP Ariba.

Prostory jsou součástí projektu FLEKSI v budově Beta, za kterým stojí český stavitel a investor, společnost Passerinvest Group.

„Abyste se v současné době udrželi v pozici atraktivního zaměstnavatele, musíte zaměstnancům nabídnout i příjemné pracovní prostředí, odpovídající benefity a neustálé inovace. Průběžně monitorujeme, upravujeme a zavádíme nové benefity pro naše kolegy. Minulý rok jsme například představili nový benefit Loyalty Leave, který mohou jako dny volna navíc využít dlouhodobě zaměstnaní pracovníci,“ doplnil Ladislav Kučera, HR ředitel SAP pro Česko a Slovensko.

V České republice má SAP přes 1 400 firemních zákazníků. S více než 2 500 zaměstnanci patří mezi největší lokální zaměstnavatele v oboru IT. Česká republika je pátou největší pobočkou SAP na světě a druhou největší v Evropě.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

Manažeři věří, že AI bude důležitá pro plnění cílů udržitelnosti i sociální odpovědnosti

12. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Studie HP provedená společně s Oxford Economics mezi manažery a vládními úředníky v deseti zemích zjistila, že 3 ze 4 vedoucích pracovníků věří, že technologie jsou klíčem k rozšíření ekonomických příležitostí (76 %) a že umělá inteligence pomůže dosáhnout pokroku při plnění cílů udržitelnosti a sociálního dopadu (76 %). Čtěte více

HONOR 200 Pro obsadil přední místo v žebříčku DXOMARK

9. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Honor)
HONOR 200 Pro se umístil na předním místě v žebříčku high-end smartphonů DXOMARK a potvrdil tak závazek společnosti HONOR přinášet inovace zaměřené na člověka. HONOR 200 Pro také obdržel ocenění Gold Display Label a Eye Comfort Label za vynikající kvalitu displeje a funkce pro pohodlí očí. Čtěte více

ESET v ČR dále roste, potvrdil se zájem o cloudová řešení i profesionální bezpečnostní služby

3. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ESET)
Česká pobočka ESETu zveřejnila své finanční výsledky za loňský rok. Kompletní výnosy dosáhly hodnoty 564,2 milionu korun. Společnost během loňského roku představila významné změny a inovace ve své nabídce kyberbezpečnostních řešení a dosažený výsledek potvrdil dlouhodobá očekávání, a to především v případě firemních zákazníků. Čtěte více

Seyfor rozšiřuje své portfolio o díky novým akvizicím vstupuje na trh HR řešení

3. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Seyfor)
Seyfor přidává do svého portfolia hned dvě společnosti poskytující software pro recruitment. Koncem minulého týdne koupil společnost Datacruit a současně získal 38% podíl v Recruitis.io. Obě platformy chce Seyfor nadále rozvíjet a současně také využít jejich synergie s dalšími svými produkty. Čtěte více