Samsungovo mobilní eso vytažené z rukávu

14. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Samsung představuje stylový telefon z edice Ultra Samsung S7350 Ultras. Telefon vysouvací konstrukce potěší nejen ty, kteří si potrpí na pěkném designu, ale udělá radost i milovníkům užitečných funkcí.
Samsung S7350 Ultras umí i navigovat.

Kvalitní 5×Mpx fotoaparát s LED bleskem, širokoúhlý 2,6“ TFT WQVGA displej, FM rádio, Bluetooth 2.1 USB 2.0 nebo rozšiřitelná vnitřní paměť jsou již nedílnou součástí předních mobilních telefonů Samsung. Stále častěji je to však i GPS navigace, kterou disponuje právě i v telefon Samsung S7350 Ultras.
S fotoaparátem na výlet? Proč ne! Ideálně když je součástí vašeho mobilního telefonu. 5×Mpx v kombinaci s 4× digitálním zoomem, LED bleskem a funkcemi detekce úsměvu a autofocus jsou pouze výčtem vlastností, které v sobě Samsung S7350 Ultras skrývá.
S kamerou do přírody? Určitě dobrý nápad! Ideálně když je i ta vybavením vašeho mobilního telefonu. Se Samsung S7350 Ultras je náhrávání videa s rozlišením 720×480 pixelů hračkou. Vše se vám uloží do interní paměti telefonu o velikosti 100 MB, kterou lze rozšířit pomocí micro SD karty až o 16 GB.
Mapu do ruky a vzhůru na cesty! To zná jistě leckdo. Zkuste vyrazit do přírody trochu jinak – s využitím GPS navigace! A opět postačí vzít si s sebou pouze mobilní telefon Samsung S7350 Ultras. S Google Maps je svět otevřený!
Využíváte s oblibou možnost přístupu na internet? I to vám nabídne mobilní telefon Samsung S7350 Ultras, navíc díky podpoře HSDPA 7.2 Mbps opravdu rychle a spolehlivě. Pomocí Bluetooth 2.1 se spojíte s dalšími zařízeními, například i s tiskárnou, pro přenos dat poslouží i USB 2.0. I hudba je tím, s čím si Samsung S7350 Ultras rozumí. Můžete si ji vychutnat prostřednictvím FM rádia nebo mp3 přehrávače. Díky funkcím Voice memo / Voice mail lze telefon do určité míry ovládat i hlasem.
Samsung S7350 Ultras svým vzhledem nezapře, že patří do rodiny mobilních telefonů Samsung Ultra. 2,6“ TFT WQVGA displej skvěle doplňuje další fukce telefonu, ať už je řeč o zobrazování fotografií či GPS navigace. Samsung S7350 Ultras s velmi kompaktními rozměry 109×50,3×12,6 mm a hmotností pouhých 110g ideálně padne do kapsy. Kdo by ale takový elegantní telefon nosil v kapse? V dlani se vyjímá mnohem lépe!