Samsung představil nové displeje pro oblast podnikání a vzdělávání

15. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Nové displeje Flip Pro, QMC series 55” a The Wall od Samsungu představují inovativní řešení pro segment podnikání a vzdělávání. Nové interaktivní panely Flip Pro zaujmou možnostmi psaní a kreslení i schopností vícedotykové ovládání až dvaceti uživatelům. Benefitem série QMC je ultra tenký profil a realistické zobrazením a modely Samsung The Wall vyniknou svou modulární konstrukcí.

Ať již váš zákazník hledá řešení pro oblast vzdělávání nebo multifunkční zařízení, které umožní tvořit a plánovat, Samsung Flip Pro může být řešením. Zařízení nabízí univerzální konektivitu, inteligentní software, pokročilé funkce a panel s 2 048 tlakovými body a rychlou odezvou. Osazený displej, který může v jednom okamžiku ovládat až 20 lidí, poskytuje realistický zážitek z kreslení. Při různých činnostech přijdou vhod např. režimy pero a štětec, možnost mazání prstem a široká paleta dalších nástrojů.

Výhodou Samsung Flip Pro Interactive Display je také antimikrobiální povrch a odolný film chránící před poškozením.

Samsung QMC series 55”

Nové displeje Samsung QMC series 55 na první pohled zaujmou svým minimalistický design a ultra tenkým profilem s rozměrem 28,5 mm. Vedle líbivého provedení se však pamatovalo i na realistické zobrazení, vysoký výkon a další špičkové vlastnosti.

Displeje jsou vybaveny kvalitními antireflexními panely pro perfektní viditelnost z jakéhokoli úhlu a v jakoukoliv denní dobu. Tato technologie umožňuje efektivně sdílet přesné informace na strategických místech, jako jsou letiště nebo nádraží.

Díky rychlému bezdrátovému připojení lze bez problémů propojit více obrazovek. Funkce SmartView+ umožňuje sdílení obrazu bez potřeby kabelů, což zajišťuje hladkou spolupráci. Intuitivní softwarové rozhraní zajišťuje snadnou a pohodlnou konektivitu napříč celým ekosystémem Samsungu. Uživatelé tak mohou například snadno aktivovat funkci sdílení obrazovky na začátku schůzky, což umožňuje jejímu moderátorovi přepínat mezi obrazovkami jedním kliknutím.

Samsung The Wall

Obrazovky Samsung The Wall nabízejí kvalitní obraz i zpracování, a především unikátní schopnost měnit díky modulární konstrukci tvar.

Instalaci zařízení navíc zvládne prakticky kdokoli a totéž platí o nastavení a konfiguraci. Displej The Wall je vybaven integrovaným modulem All-in-One, což eliminuje potřebu složitých nastavení a umožňuje začít panely používat téměř okamžitě. Balení obsahuje také vše potřebné k okamžitému nasazení – od ovládacího modulu přes nástěnný držák a reproduktory až po dekorativní rámečky. Neztrácíte tak čas a peníze při nákupu dalšího příslušenství a můžete se plně soustředit na to, jak obrazovku využívat co nejefektivněji.

All-in-One displej The Wall je ideální společník do jakéhokoliv profesionálního prostředí – ať už ho nasadíte v automobilovém průmyslu, korporátním prostředí, vládní instituci, zdravotnickém zařízení, pohostinství nebo obchodě. The Wall se dokáže přizpůsobit potřebám různých skupin zákazníků.

Profilová karta firmy

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com..

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Nová řada Philips Public LED 5000 cílí na nástěnné a stropní instalace ve veřejných prostorách

7. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: PPDS)
Nová základní řada PPDS Philips LED přináší nové příležitosti pro podniky, jejichž cílem je zlepšit zážitky ze sledování pro návštěvníky a zákazníky – ať už s tradiční nástěnnou montáží, nebo nyní také s dvLED s montáží na strop. Čtěte více

ViewSonic: all-in-one LED displeje řady LDM

5. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic uvedla na trh 2. generaci all-in-one LED displejů řady LDM. Displeje jsou určeny pro profesionální obchodní a vzdělávací sektor a navazují na úspěch svých předchůdců. Nová generace však posunuje spolehlivost, audiovizuální výkon i flexibilitu instalace díky třem variantám velikosti s úhlopříčkou až 231 palců. Technologie Glue-on-Board (GOB) pak zvyšuje odolnost obrazovky. Čtěte více

Velkoformátový displej střední třídy NEC MultiSync M981 nabídne zrcadlení obrazovky AirServer

27. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Displeje Sharp/NEC řady M a ME s vestavěným serverem AirServer představují elegantní kombinaci intuitivního displeje s profesionální zobrazovací technologií pro zasedací místnosti a prostory pro konání porad. Čtěte více

EET Group se stala distributorem displejů a videostěn Leyard

14. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: EET Group)
Skupina EET Group uzavřela strategické celoevropské partnerství se společností Leyard Europe. Leyard je světovým lídrem v oblasti řešení displejů a digital signage známých svými inovacemi a špičkovými technologiemi, které od roku 1995 stanovují průmyslové standardy kvality a výkonu. Čtěte více