Samsung Galaxy TabPro S nabízí konvertibilní konstrukci a Windows 10

11. 1. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung představila tablet Galaxy TabPro S, který spojuje moderní technologie a operační systém Microsoft Windows 10. Díky integraci nejoblíbenějších funkcí notebooku a tabletu mají uživatelé nejen v terénu přístup ke všem funkcím, na které jsou zvyklí.

Galaxy TabPro S je určen uživatelům hledajícím zařízení, které jim umožní pracovat doma, v kanceláři i na cestách. Na tabletu lze využívat veškeré funkce Windows 10 Home i Windows 10 Pro. Běžní uživatelé, stejně jako firmy tak mohou využívat veškeré funkce OS Windows 10 i výhody kompatibility se stávající IT infrastrukturou.

Výška Galaxy TabPro S činí 6,3 mm při hmotnosti zařízení 693 gramů. Praktický kryt dodávaný spolu s tabletem ukrývá plnohodnotnou klávesnici, díky níž je práce se zařízením podobná jako při práci s běžným notebookem.

Ohebný závěs klávesnice nabízí dva úhly sklonu, ze kterých si uživatel může vybírat v závislosti na konkrétní situaci. Kromě toho díky Pogo pinu na klávesnici Galaxy TabPro S není nutné klávesnici párovat nebo nabíjet odděleně. Klávesnice také obsahuje touchpad.

Galaxy TabPro S disponuje Super AMOLED displejem schopným zobrazit 94 procent přirozených barevných odstínů. K výhodám použitého panelu patří také zobrazení živých barev a přesných detailů.

Galaxy TabPro S je vybaven technologií Samsung, která propůjčuje tabletu potřebný výkon a zároveň zachovává maximální úspornost. Jako jeden z prvních tabletů se systémem Windows podporuje technologii LTE Cat 6 a zprostředkovává tak rychlé mobilní připojení k internetu. Díky rychlému nabíjení je baterie tabletu S kompletně nabitá během 2,5 hodin a vydrží v chodu až 10,5 hodiny. Galaxy TabPro S je vybaven pasivně chlazeným procesorem Intel Core M vytvořeným speciálně pro tablety a zařízení 2 v 1.

K tabletu bude možné dokoupit multi-port adaptér (HDMI, USB Type A & C) a Bluetooth Pen.

Galaxy TabPro S bude celosvětově v prodeji od února 2016.

Podobné články

Antibakteriální ochranná fólie Screenshield chrání telefony a další zařízení

2. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Skinzone+)
Antibakteriální fólie Screenshield od firmy Skinzone disponuje technologií, která zabraňuje množení až 99,99 % běžně se vyskytujících bakterií (E. Coli, Salmonela, Listeria, atd.), a to po celou dobu životnosti aplikované fólie. Kromě telefonů je produkt vhodný i pro tablety, hodinky, notebooky i jiná zařízení. Dalšími benefity jsou odolnost proti škrábancům a snadná instalace. Čtěte více

Gartner: Prodej počítačů, tabletů a mobilů letos klesne až o 14 %

1. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej zařízení (tedy počítačů, tabletů a mobilních telefonů) by letos mohl podle Gartneru ve srovnání s předchozím rokem klesnout až o téměř 14 %. Znamenalo by to, letos bude prodáno 1,9 miliardy zařízení. Čtěte více

Prodej tabletů nadále klesá

4. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětový prodej tabletů i v době pandemie viru COVID-19 nadále klesá. Podle IDC trh zaznamenal v prvním čtvrtletí letošního roku propad o 18,1 %. Celkem se tak prodalo 24,6 milionu zařízení. Světlým místem bodu nadále zůstávají zařízení s připojitelnou klávesnicí, jejichž podíl meziročně vzrostl o 56,8 %. Čtěte více

Samsung v ČR vloni prodal 900 tisíc mobilů a 93 tisíc hodinek a sluchátek

20. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Pozici lídra v prodeji mobilních telefonů na českém trhu potvrdila i v roce 2019 společnost Samsung. Češi loni nakoupili rekordních 900 tisíc smartphonů této značky, což je nejvíce ze všech na trhu. Nejprodávanějšími telefony byly Galaxy S10e a Galaxy A40, mezi tablety Tab S5e a Tab A 10.1 a z nositelné elektroniky náramek Fit e. Čtěte více