Rychlý mobilní internet nejen v Trutnově a Vrchlabí

3. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
Datan Fofrič, věrný druh trenéra Zadara, se nyní vydal do Krkonoš, kde hledá nové lyžařské talenty a zároveň rozšiřuje mobilní síť HSPA+ 42. Ta umožňuje všem zákazníkům T-Mobile stahovat data z internetu rychlostí až 42 Mbit/s.

Datan Fofrič u zákazníků boduje a počet uživatelů internetu stále roste. Klientům chceme přinášet jen to nejlepší a vyšší přenosová rychlost mezi to nejlepší rozhodně patří. Příznivci našeho internetu tak mohou svištět nejen na lyžích,“ řekl Michal Podlucký, Senior manažer řízení kategorie a produktů v T-Mobile.

Rychlá data HSPA+ 42 byla v průběhu prosince spuštěna v Berouně, Poděbradech, začátkem ledna pak v Nymburce a Jihlavě. Nyní nově přibyla i krkonošská města Trutnov a Vrchlabí.

Zákazníci budou moci využít rychlá data i při návštěvě Mistrovství světa v biatlonu, které se koná v Novém Městě na Moravě od 7. do 17. února. T-Mobile zde nasadí svou mobilní základnovou stanici s technologií HPSA+ 42. Závodníci, návštěvníci i Zadarův lyžařský tým tak budou mít jistotu, že se díky posílení sítě bez problémů dovolají a při sledování sportovních výkonů si přijdou na své i příznivci rychlého internetu.

V současné době mohou zákazníci využívat technologie HSPA+ 42, která umožňuje v maximální přenosové rychlosti svištět až 42 Mbit/s pro stahování, a to nejen ve vybraných částech Prahy a v Brně. Kromě již zmíněných pokrytých měst si tak signál HSPA+ 42 užijí zájemci i v Liberci, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Zlíně nebo Otrokovicích.

Ani obyvatelé ostatních měst si nemusejí zoufat, že je Datan Fofrič ještě nenavštívil. Více než 85 % populace totiž pokrývá síť 3G, která je v podání T-Mobile podle nezávislých testů (měření serveru DSL.cz) dlouhodobě nejrychlejší v Česku. Umožňuje stahování rychlostí až 21 Mbit/s.

Rychlá data HSPA+ 42 mohou již automaticky využívat všichni zákazníci s novými datovými tarify, kteří vlastní mobilní telefon nebo modem podporující tuto technologii.

Štítky: 

Podobné články

T-Mobile uvedl výhodnější roamingové balíčky pro EU

21. 4. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: T-Mobile)
Od 24. dubna zařadí T-Mobile mezi své nabídky nové roamingové balíčky pro Zónu EU, zahrnující země EU, Norsko, Island a Lichtenštejnsko. Balíčky nabídnou více dat za výhodnější cenu a díky aktivační schránce budou mít zákazníci spotřebu dat plně pod kontrolou. Čtěte více

T-Mobile spustil LTE v Praze a Mladé Boleslavi

2. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
T-Mobile spustil zkušební provoz sítě LTE. Síť si mohou vyzkoušet všichni klienti, kteří vlastní zařízení podporující LTE, nacházejí se v pokryté oblasti a přihlásí se (pomocí SMS, přes službu Můj T-Mobile, případně na zákaznickém centru či ve značkové prodejně operátora). Čtěte více

T-Mobile ruší bonusový program pro firmy

4. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
Situace na českém telekomunikačním trhu se razantně mění, stejně tak i preference klientů. T-Mobile se proto rozhodl do konce letošního roku uzavřít věrnostní program pro firemní zákazníky T-Mobile Bonus. Čtěte více

T-Mobile roaming v novém kabátě

9. 5. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
Prázdniny a letní dovolené se nezadržitelně blíží a T-Mobile připravil pro zákazníky novou nabídku volání a dat v zahraničí. S novým tarifem T-Mobile Roaming dochází k maximálnímu zjednodušení služeb v cizině: rozdělení destinací pouze na tři základní zóny, datový roaming v podobě dvou balíčků Travel&Surf, plus zajímavé ceny. Nabídka bude spuštěna 15. května. Čtěte více