Reseller Magazine v digitální éře

12. 5. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Vážení čtenáři Reseller Magazinu, děkujeme vám za přízeň, kterou nám projevujete i navzdory složité situaci, ve které se řada z vás ocitla. Dopady pandemie jsme pocítili i my, jelikož se řada globálních i lokálních firem ocitla v nejistotě. Reseller Magazine bude následující tři vydání interaktivní a pouze digitální, přičemž obsah jsme vyladili na míru vašim preferencím.

Rozhodli jsme se postavit komplikacím čelem a nové situace se chopit jakožto příležitosti ke změnám. Zajímavosti ze světa technologií a prodejního kanálu i zprávy od výrobců a distributorů vám proto přineseme v úplně nové a moderní podobě.

Díky inovované digitální formě si budete moci číst Reseller Magazine kdekoliv a okamžitě po jeho vydání, kdy ho najdete ve své e-mailové schránce. Tato „digitální transformace“ pro nás znamená nejen možnost oživit a ozvláštnit obsah, ale přináší větší flexibilitu, díky čemuž vám budeme moci připravit i unikátní srpnové vydání (dosud jsme vydávali pouze prázdninové dvojčíslo).

Máme za sebou řadu projektů, díky kterým jsme si ověřili sílu a možnosti digitálních médií v praxi – digitální Reseller Magazine vydáváme společně s tištěným už více než tři roky, v portfoliu máme také vlastní tematické weby (Professional ComputingGaming Ready nebo Bezpečné IT), zkušenosti jsme nasbírali při tvorbě a správě webů pro naše klienty ze světa IT, zabýváme se výkonnostním marketingem a vyznáme se v prostředí sociálních sítích (zejména LinkedInu). Ostatně i v těchto oblastech vám máme co nabídnout a můžete se na nás obrátit.

Čtenost digitálního vydání v minulých měsících výrazně rostla, což je pro nás ukazatelem, že jde o vítanou změnu i z vaší strany.

Nový digitální Reseller Magazine bude nejen plně responzivním a moderním časopisem, který si prolistujete pohodlně kdekoliv na svém telefonu, tabletu, nebo na počítači, ale také bezesporu ekologičtějším počinem. Čtením digitálu tak zachráníte stromy a umožníte, aby nejdéle vycházející časopis v České republice, soustředěný výhradně na prodejní ICT kanál, mohl pokračovat ve své činnosti.

Pokud jste si ještě nezvykli listovat virtuálním časopisem, pravidelně vám budeme posílat výběr nejzajímavějších textů v průběhu celého měsíce.

Červnové vydání bude první, které v nové podobě vypustíme do světa, a budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Uděláme maximum pro to, aby se vám i nový Reseller Magazine líbil a byl pro vás i nadále vyhledávaným zdrojem informací a zajímavostí ze světa IT.

Podobné články

Vychází únorový Reseller Magazine

13. 2. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Na stránkách druhého letošního vydání Reseller Magazine jsme se zaměřili na IT bezpečnost. Kromě trendů ze světa bezpečnosti se můžete těšit i na další zajímavá témata jako novinky z veletrhu CES, nové bezpečnostní standardy u e-mailů, SOC, bug bounty programy či rychlý průvodce LinkedInem pro firmy. Čtěte více

10 nejčtenějších článků z Reseller Magazinu za 1. čtvrtletí 2020

11. 5. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Desítka nejčtenějších článků z Reseller Magazine za první čtvrtletí roku 2020 je tady a nabízí tematicky příjemně různorodé čtení. Jak už to však během prvních několika měsíců každého roku bývá, jsou články plné rekapitulací, ale zároveň pohledů vpřed a očekávání. Doufáme, že se vám náš výběr bude líbit. Čtěte více

Vychází květnový Reseller Magazine

6. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Další měsíc utekl jako voda a do vašich schránek míří již páté letošní číslo Reseller Magazinu. Mezi stěžejní témata tentokrát patří projektory a esport, jako obvykle se ale můžete těšit i na další informačně nabitý obsah pokrývající nejrůznější aspekty současného ICT trhu. Čtěte více

Dubnový Reseller Magazine míří za vámi

8. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Další, opět informačně velmi nabité, číslo Reseller Magazinu míří, navzdory nelehké situaci posledních dní, do vašich fyzických poštovních i virtuálních e-mailových schránek. Tématem čísla jsou tisková a multifunkční zařízení a správa dokumentů, těšit se ale můžete i na řadu dalších zajímavých oblastí nikdy se nezastavujícího světa IT. Čtěte více