Proč prodávat stolní počítače společnosti Lenovo?

19. 4. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Společnost Lenovo nabízí širokou škálu stolních počítačů a pracovních stanic, které svými funkcemi a vlastnostmi pokrývají potřeby běžných kancelářských uživatelů i těch nejnáročnějších zaměstnanců. Na následujících řádcích se můžete blíže seznámit nejen s jednotlivými produktovými řadami, ale i jejich klíčovými vlastnostmi a argumenty, proč je prodávat.

Kdo je společnost Lenovo?

Společnost Lenovo dlouhodobě patří mezi největší dodavatele osobních počítačů na světě. Vedle stolních a přenosných počítačů pro firmy i koncové uživatele nabízí také monitory, tablety, mobilní telefony, pracovní stanice, servery, úložiště, síťové prvky i množství doplňků a služeb.

Proč stolní počítače Lenovo?

  • Zázemí světového výrobce: produkty společnosti Lenovo se opírají nejenom o špičkové podmínky na globální úrovni při jejich vývoji a výrobě, ale také o perfektní lokální podmínky tvořené propracovaným systémem distribuce, prodeje, servisu i prodejní a poprodejní podpory.
  • Jsou bezpečné a spolehlivé: zákazníci mohou počítat se spolehlivým zpracováním i bezproblémovým provozem a používáním zařízení (potvrzují to certifikace MIL-SPEC) i s důrazem na bezpečnost a soukromí (zejména díky neustále vylepšované sadě bezpečnostních nástrojů Lenovo Shield, ale i řadě dalších funkcí a vlastností).
  • Široká nabídka modelů a specifikací: společnost Lenovo má širokou nabídku různě koncipovaných zařízení, ze kterých si vyberou jak zákazníci citliví na cenu, tak i ti nejnáročnější uživatelé, kteří pro svou práci vyžadují jen to nejlepší.
  • Bohatá kolekce příslušenství: zákazníci mohou vybírat z rozsáhlé škály značkového příslušenství, u kterého vždy mají jistotu 100% funkčnosti a kompatibility.
  • Možnost prodeje doplňkových služeb: vedle ohromného množství značkového příslušenství společnost Lenovo nabízí také rozšiřující záruky a servisní balíčky, které prodlužují nebo jinak vylepšují podmínky dle zákona standardně poskytované záruky.

Z čeho můžete vybírat?

Kompaktní počítače řady Nano a Tiny

Stolní počítače Lenovo řady Nano nebo Tiny přinášejí vysoký výkon v nezvykle kompaktním provedení. Energeticky efektivní přístroje, které jsou díky svým vlastnostem vhodné nejen pro kancelářskou práci, ale i pro náročnější činnosti, jsou dostupné v široké škále variant.

Vybrané modely lze použít také jako tenké klienty (terminály) pro vzdálené připojení k firemním systémům nebo jako zařízení internetu věcí (IoT). Jiné modely jsou zase vhodné i na častější přenášení, což se hodí v případech, kdy je zapotřebí pracovat na více místech, ale z jakéhokoli důvodu není možné či žádoucí použití notebooku.

Zařízení řady Nano a Tiny lze díky malému objemu připevnit k zadní části vybraných monitorů Lenovo, čímž vznikne univerzální a všestranný počítač typu all-in-one s širokými možnostmi pro budoucí upgrade. Zároveň tak lze na pracovišti ušetřit drahocenné místo.

Montáž na monitor (ať již na jeho zadní stranu, či přímo do speciálního slotu) však není ani zdaleka jedinou možností instalace – počítač lze namontovat např. pod stůl, do různých typů vertikálních či horizontálních stojanů nebo jej uchytit např. prostřednictvím VESA držáku. Vždy snadno, rychle a bezpečně.

Další informace:

All-in-one počítače

Počítače typu „vše v jednom“ jsou další výstavní kategorií v nabídce společnosti Lenovo. I v tomto případě je samozřejmě možné vybírat z celé řady možností s různými velikostmi úhlopříčky obrazovky i rozdílnými stupni výkonu a výbavy.

All-in-one PC značky Lenovo jsou vítaným doplňkem každého pracoviště díky minimalistickému, ale zároveň do posledního detailu propracovanému designu, kompaktnímu provedení nebo špičkové ergonomii.

Pokud bychom měli vyzdvihnout některé klíčové vlastnosti all-in-one počítačů společnosti Lenovo, mohli bychom jmenovat např. chytrý organizátor kabelů, který umožňuje udržovat pořádek na stole, ergonomický stojan, USB porty s ochranou proti stahování souborů a složek nepovolanými osobami, senzor proti vniknutí do šasi, panel PrivacyGuard, který zabrání čtení obsahu displeje dalšími osobami nebo např. infračervenou kameru pro bezpečné a pohodlné přihlášení k PC za podpory funkce Windows Hello.

Díky svému výkonu, funkcím a vlastnostem se zkrátka all-in-one počítače Lenovo uplatní napříč všemi myslitelnými firemními pracovišti od recepce až po kancelář generálního ředitele.

Další informace:

Klasické stolní počítače a pracovní stanice

Kromě kompaktních modelů a zařízení typu vše v jednom společnost Lenovo nabízí také stolní počítače v klasickém provedení, které jsou opět dostupné v široké škále provedení a konfigurací vhodných od méně náročné kancelářské činnosti až po úkony vyžadující intenzivní výpočetní a grafický výkon.

Počítače v provedení SFF jsou kompaktní, výkonné a mezi jejich další benefity patří stabilita provozu či snadná údržba a správa. Svým pojetím jsou vhodné pro jakoukoli firmu. Zařízení jsou jako stvořená pro zvýšení produktivity a šetření omezeného času i prostoru. Stejně jako u většiny dalších stolních počítačů Lenovo je i v tomto případě možné počítat s maximální možnou přizpůsobitelností a rozšiřitelností.

S jakoukoli prací tvořenou náročnými úkoly s vysokými nároky na výpočetní výkon, operační paměť či vysokokapacitní úložiště si pak bez problémů poradí stolní počítače Lenovo v provedení „Tower.“ Ty v moderním a elegantním designu nabízejí kromě špičkového výkonu také vynikající zabezpečení, spolehlivý chod a široké možnosti konfigurací a rozšíření do budoucna. Jsou snadno použitelné, spravovatelné a nastavitelné.

Vrcholem nabídky společnosti Lenovo jsou pracovní stanice ThinkCentre řady P určené pro profesionály napříč odvětvími. Jde o vysoce spolehlivé, výkonné a inovativní počítače, které navíc díky oborovým ISV certifikacím zaručují kompatibilitu s hlavními dodavateli podnikového softwaru a jejich nástroji.

Další informace:

Video : 

Profilová karta firmy

Lenovo

Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Prodej notebooků výrazně podpořil růst PC trhu v regionu EMEA

28. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Prodej stolních a přenosných počítačů a pracovních stanic v regionu EMEA vykázal podle IDC v 1. letošním kvartálu úctyhodný meziroční růst o 44,1 % na 23,9 milionu kusů. Čtěte více

HP vylepšilo své pracovní stanice o nejnovější profesionální grafické karty Nvidia

22. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP u příležitosti konference GTC 2021, pořádané firmou Nvidia, aktualizovala nabídku GPU u své základní řady stolních počítačů Z by HP včetně modelů HP Z1 Tower G8, HP Z2 Small Form Factor G8 a Z2 Tower G8, díky němuž nabídnou tyto počítače výkon, doposud dostupný pouze u počítačů nejvyšší třídy. Čtěte více

Novinky od Applu zaujmou barvami i výkonem

21. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Apple)
Apple na své první letošní „představovací“ akci uvedl celou řadu novinek. Z našeho pohledu bude mezi nejzajímavější patřit nová generace „profesionálního“ tabletu Apple iPad Pro osazená stejnými čipy M1, jako nejnovější Apple počítače, a kompletně přepracovaný iMac. Čtěte více

PC trh vykázal v 1. čtvrtletí 2021 největší růst za poslední dvě dekády

19. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej počítačů podle Gartneru během prvního letošního kvartálu meziročně vzrostl o 32 %. Celkově se ve sledovaném období prodalo 69,9 milionu PC. Jde o vůbec největší meziroční nárůst od začátku měření. Čtěte více