Prémiový obsah za členství v CorelDRAW

17. 8. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Corel)
Společnost Corel spustila nový program, v jehož rámci uživatelé sady CorelDRAW Graphics Suite X6 mohou prostřednictvím webového prostředí využívajícího cloud computing získat přístup k nástrojům pro grafické návrhy a k digitálnímu obsahu.

Tento nový program má dvě úrovně členství. Členství Standard poskytuje uživatelům aktualizace produktů a také online přístup k digitálnímu obsahu. Členství Premium poskytuje exkluzivní digitální obsah a také využití nových funkcí produktu dříve, než budou představeny širší komunitě CorelDRAW v budoucích verzích produktu. Členové Premium navíc obdrží hlavní upgrady produktu, jakmile budou k dispozici.

„Naší hlavní prioritou je umožnit uživatelům tvořit a využívat sadu CorelDRAW Graphics Suite způsobem, který jim nejvíce vyhovuje. Díky zavedení nového programu členství nyní můžeme nabídnout víc možností a další výhody a zajistit tak, že naši uživatelé využívají možností sady CorelDRAW skutečně na maximum,“ uvedl Nick Davies, výkonný viceprezident pro grafiku a produktivitu ve společnosti Corel.

Nový program členství rozšiřuje aktuální možnosti sady CorelDRAW Graphics Suite X6. Svým členům nabízí exkluzivní prémiový obsah, brzký přístup k novým funkcím a možnosti nad rámec toho, co je součástí standardní dodávky v krabici. Členství CorelDRAW zahrnuje:

• v rámci cloudu možnosti připojení k veškerému stávajícímu digitálnímu obsahu (členové Standard a Premium)
• aktualizace produktů, dříve označované termínem aktualizace Service Pack (členové Standard a Premium)
• exkluzivní obsah, včetně klipartů, fotografií, písem a dalších prvků (členové Premium)
• brzký přístup k novým funkcím produktu (členové Premium)
• budoucí přístup ke službám online (členové Premium)
• hlavní upgrady verzí (členové Premium)

Nové možnosti členství k dispozici prostřednictvím nové aktualizace X6.1

Zákazníci CorelDRAW Graphics Suite X6 si mohou stáhnout tuto první aktualizaci (dříve označováno jako aktualizace Service Pack) z webu www.corel.com a stát se členem Standard nebo Premium. Verze X6.1 nabízí nové hodnotné funkce a rozšíření, jako jsou nové ukotvitelné panely, možnosti skenování, vylepšení PowerClip a Photo-Paint, další podporu písem OpenType a také obecné aktualizace výkonu.

Aktualizace X6.1 umožní členům Standard vyzkoušet si většinu funkcí členství Premium zdarma. Uživatelé mohou v případě budoucích aktualizací i nadále využívat exkluzivní funkce a obsah online, pokud si zakoupí členství Premium.

Členství Standard je zdarma a členství Premium je k dispozici za 9,95 euro na měsíc při registraci ročního členství za 119,40 euro.

Uživatelé, kteří se chtějí stát členy Standard nebo Premium, si musí vytvořit účet Corel v rámci sady CorelDRAW Graphics Suite X6. Možnosti členství jsou nyní k dispozici pro zákazníky, kteří si zakoupili sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 v krabici nebo k elektronickému stažení.

Štítky: 

Podobné články

Technická podpora produktů Corel pro ČR a SR obnovena

20. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Design Light)
Společnost Design Light spustila projekt CorelPodpora.cz, kterým zareagovala na ukončení bezplatné technické podpory pro produkty Corel i následně nabízené limitované technické podpory. Čtěte více
CorelDraw Graphics Suite X6 Small Business Edition

Corel: CorelDraw Graphics Suite X6 Small Business Edition

30. 10. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Corel)
Corel uvedl na trh sadu CorelDraw Graphics Suite X6 Small Business Edition. Tato verze pro malé firmy zahrnuje až tři instalace pro každou firmu, a umožňuje tak ušetřit ve srovnání s nákupem samostatných verzí nejméně 40 %. Čtěte více

Cashback pro zákazníky na CorelDraw Suite X6

3. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Corel)
Společnost Corel zahájila akci, díky které zákazníci při koupi CorelDraw Graphics Suite X6 získají část peněz zpět. Pokud koupí plnou standardní verzi mohou získat zpět 2 500 korun. Nabídka je platná od 1. října 2012 do 31. ledna 2013. Čtěte více
Pinnacle Studio 16 Ultimate

Corel: Pinnacle Studio 16

13. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Corel a DCD Publishing)
Avid Studio a Pinnacle Studio je mrtvé. Je tu kombinace obou programů pod názvem Pinnacle Studio s pořadovým číslem 16. Nově obsahuje to nejlepší z obou programů, přidána byla podpora zpracování videa ve 3D a bezplatné cloudové úložiště. Čtěte více