Prémiový obsah za členství v CorelDRAW

17. 8. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Corel)
Společnost Corel spustila nový program, v jehož rámci uživatelé sady CorelDRAW Graphics Suite X6 mohou prostřednictvím webového prostředí využívajícího cloud computing získat přístup k nástrojům pro grafické návrhy a k digitálnímu obsahu.

Tento nový program má dvě úrovně členství. Členství Standard poskytuje uživatelům aktualizace produktů a také online přístup k digitálnímu obsahu. Členství Premium poskytuje exkluzivní digitální obsah a také využití nových funkcí produktu dříve, než budou představeny širší komunitě CorelDRAW v budoucích verzích produktu. Členové Premium navíc obdrží hlavní upgrady produktu, jakmile budou k dispozici.

„Naší hlavní prioritou je umožnit uživatelům tvořit a využívat sadu CorelDRAW Graphics Suite způsobem, který jim nejvíce vyhovuje. Díky zavedení nového programu členství nyní můžeme nabídnout víc možností a další výhody a zajistit tak, že naši uživatelé využívají možností sady CorelDRAW skutečně na maximum,“ uvedl Nick Davies, výkonný viceprezident pro grafiku a produktivitu ve společnosti Corel.

Nový program členství rozšiřuje aktuální možnosti sady CorelDRAW Graphics Suite X6. Svým členům nabízí exkluzivní prémiový obsah, brzký přístup k novým funkcím a možnosti nad rámec toho, co je součástí standardní dodávky v krabici. Členství CorelDRAW zahrnuje:

• v rámci cloudu možnosti připojení k veškerému stávajícímu digitálnímu obsahu (členové Standard a Premium)
• aktualizace produktů, dříve označované termínem aktualizace Service Pack (členové Standard a Premium)
• exkluzivní obsah, včetně klipartů, fotografií, písem a dalších prvků (členové Premium)
• brzký přístup k novým funkcím produktu (členové Premium)
• budoucí přístup ke službám online (členové Premium)
• hlavní upgrady verzí (členové Premium)

Nové možnosti členství k dispozici prostřednictvím nové aktualizace X6.1

Zákazníci CorelDRAW Graphics Suite X6 si mohou stáhnout tuto první aktualizaci (dříve označováno jako aktualizace Service Pack) z webu www.corel.com a stát se členem Standard nebo Premium. Verze X6.1 nabízí nové hodnotné funkce a rozšíření, jako jsou nové ukotvitelné panely, možnosti skenování, vylepšení PowerClip a Photo-Paint, další podporu písem OpenType a také obecné aktualizace výkonu.

Aktualizace X6.1 umožní členům Standard vyzkoušet si většinu funkcí členství Premium zdarma. Uživatelé mohou v případě budoucích aktualizací i nadále využívat exkluzivní funkce a obsah online, pokud si zakoupí členství Premium.

Členství Standard je zdarma a členství Premium je k dispozici za 9,95 euro na měsíc při registraci ročního členství za 119,40 euro.

Uživatelé, kteří se chtějí stát členy Standard nebo Premium, si musí vytvořit účet Corel v rámci sady CorelDRAW Graphics Suite X6. Možnosti členství jsou nyní k dispozici pro zákazníky, kteří si zakoupili sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 v krabici nebo k elektronickému stažení.

Štítky: 

Podobné články

CorelDRAW představil nové produkty pro tvorbu grafiky pro nadšence i firmy

12. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Corel)
Společnost Corel rozšiřuje produktovou řadu CorelDRAW 2020 o novinky, které splňují specifické návrhářské potřeby nadšenců, malých firem i profesionálních grafických uživatelů. Spolu s nedávno vydanou sadou CorelDRAW Graphics Suite 2020 tak nyní Corel nabízí kompletní řadu softwarových řešení pro tvorbu grafických návrhů, která splňují specifické požadavky kreativních uživatelů. Čtěte více

Technická podpora produktů Corel pro ČR a SR obnovena

20. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Design Light)
Společnost Design Light spustila projekt CorelPodpora.cz, kterým zareagovala na ukončení bezplatné technické podpory pro produkty Corel i následně nabízené limitované technické podpory. Čtěte více
CorelDraw Graphics Suite X6 Small Business Edition

Corel: CorelDraw Graphics Suite X6 Small Business Edition

30. 10. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Corel)
Corel uvedl na trh sadu CorelDraw Graphics Suite X6 Small Business Edition. Tato verze pro malé firmy zahrnuje až tři instalace pro každou firmu, a umožňuje tak ušetřit ve srovnání s nákupem samostatných verzí nejméně 40 %. Čtěte více

Cashback pro zákazníky na CorelDraw Suite X6

3. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Corel)
Společnost Corel zahájila akci, díky které zákazníci při koupi CorelDraw Graphics Suite X6 získají část peněz zpět. Pokud koupí plnou standardní verzi mohou získat zpět 2 500 korun. Nabídka je platná od 1. října 2012 do 31. ledna 2013. Čtěte více