Pinnacle Studio 22 Ultimate s funkcemi inspirovanými profesionály

27. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Corel)
Vlajkový software pro střih videa společnosti Pinnacle, Studio 22 Ultimate, s novinkami, jako jsou úpravy pomocí tří a čtyř bodů, Color Grading, dynamická videa na rozdělené obrazovce, MultiCam Capture Lite a mnoho dalších nabízí uživatelům komplexní kolekci funkcí inspirovaných profesionály.

„Pinnacle Studio Ultimate je jasnou volbou pro uživatele, kteří u spotřebitelského editoru videa hledají skutečně kreativní ovládání a sofistikované možnosti střihu,“ uvedl Michel Yavercovski, hlavní vedoucí správy produktů pro Pinnacle. „V nové verzi tyto výhody ještě zvýrazňujeme díky sadě funkcí inspirovaných profesionály, které jsou ideální pro nadšence do videa, kteří chtějí své dovednosti posunout na další úroveň. S novými funkcemi, jako jsou Color Grading, úpravy pomocí tří a čtyř bodů a dynamická videa na rozdělené obrazovce s klíčovými snímky, je Pinnacle Studio Ultimate tou pravou volbou pro každého, kdo chce vytvářet projekty se vzhledem a kreativitou profesionální produkce.

Mezi klíčové novinky a vylepšení patří:

  • Color Grading: Nové výkonné ovládací prvky filtrů Color Grading, včetně korekce barev, barevných kruhů, LUT (Look-Up Tables, nástroj na úpravu barevnosti videa), škály vln a dalšího. Filtr Color Grading lze využít k vyrovnání barev dvou klipů zachycených za jiných světelných podmínek nebo k vytvoření sluncem zalitého prostředí nebo ledově modré krajiny.
  • Úpravy pomocí tří a čtyř bodů: Umožňuje označit počáteční a koncové body klipu na časové ose a vkládat klipy s naprostou přesností.
  • MultiCam Capture Lite: Umožňuje vytvářet videa současným nahráváním záznamu obrazovky a webové kamery. Lze kombinovat dva toky obrazu, včetně plynulé synchronizace zachyceného videa, systémového zvuku a zvuku mikrofonu.
  • Video na rozdělené obrazovce s klíčovými snímky: Snímkům videa na rozdělené obrazovce lze dodat pohyb s novými ovládacími prvky na základě klíčových snímků.
  • Vytváření efektů Tiny planet: Stačí importovat záznam 360° videa a začít se střihem. Převedením záznamu lze nabídnout jedinečnou perspektivu (sférická panoramata) a vytvořit efekty jako „Tiny planet“ nebo „Rabbit hole“! Nové kreativní možnosti doplňují možnost střihu 360° videa, který podporuje populární formáty 360° videa a umožňuje korekci barev, přidávání titulků, ořez a export 360° videa. Rovněž je možné převést 360° video na standardní zobrazení.
  • Pinnacle MyDVD: S novým a zjednodušeným uživatelským rozhraním lze vypalova videoprojekty na disky DVD a přidat více než 100 přizpůsobitelných nabídek, dílčích nabídek, kapitol a hudbou.
  • Efekty od NewBlueFX: Umožňuje vylepšit produkty efekty Retuše pleti, Rybího oka a mnoha dalších z oblíbené kolekce od NewBlueFX.

K novým funkcím navíc Pinnacle Studio 22 Ultimate nabízí širokou škálu možností střihu videa v rozlišení HD a 4K včetně ovládacích prvků na základě klíčových snímků, dynamických přechodů, průhlednosti stop a fázové animace.

Doporučená prodejní cena produktu Pinnacle Studio 22 Ultimate je 3 195 Kč; produktu Pinnacle Studio 22 Plus 2 457 Kč a produktu Pinnacle Studio 22 1 474 Kč. K dispozici je i upgrade za speciální cenu.

Vybraný sortiment

Distribuce ČR: 
Štítky: 
Pinnacle, Software

Podobné články

Pinnacle Studio 16 Ultimate

Corel: Pinnacle Studio 16

13. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Corel a DCD Publishing)
Avid Studio a Pinnacle Studio je mrtvé. Je tu kombinace obou programů pod názvem Pinnacle Studio s pořadovým číslem 16. Nově obsahuje to nejlepší z obou programů, přidána byla podpora zpracování videa ve 3D a bezplatné cloudové úložiště. Čtěte více

Změny v distribuci Pinnacle

12. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
Na tiskové konferenci k uvedení další verze produktu Pinnacle Studio s pořadovým číslem 16 na trh jsme se zeptali na to, jak to bude dále s distribucí tohoto produktu pro ČR a SR poté, co jej koupila společnost Corel. Čtěte více

Corel získal produkty od Avidu

6. 7. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: )
Corel koupil videoeditory Pinnacle Studio a Avid Studio od společnosti Avid. Sám však jeden videostřihový program již vlastní, a to konkrétně VideoStudio, který Corel koupil od InterVidea za 196 milionů dolarů. Čtěte více