PCS představila nový partnerský program

22. 4. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost PCS, oficiální distributor Kaspersky Lab pro ČR a SR, uspořádala 16. dubna v hotelu IRIS v Praze historicky první partnerské setkání pro prodejce produtků Kaspersky Lab v České republice.

Na tomto setkání byl představen nový partnerský program, nová partnerská zóna a chystané produkty včetně dosud nevydaných verzí Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Mobile Security 8.0, které budou k dispozici v polovině letošního roku.
Společnost Kaspersky Lab, založená v roce 1997, je vysoce růstovou společností, která se úspěšně etablovala na evropském i světovém trhu bezpečnostních produktů. Kaspersky Lab nabízí produkty jak pro domácí, tak i firemní zákazníky, zaručující ochranu před všemi druhy hrozeb: viry, červy, spywarem, adwarem, spamem, phishingem a hackerskými útoky. Na celém světě její produkty používá 200 milionů uživatelů a více než 10 tisíc firemních zákazníků. Mezi nimi je v České republice Česká pošta, Czech On-Line nebo ČVUT Praha, ve světě například Deutsche Bahn.
Mezi cíli představeného partnerského programu je především dlouhodobá a systematická spolupráce a podpora produktů Kaspersky Lab, motivace aktivních prodejců ke zvyšování obratů, posílení marketingu a znalosti značky Kaspersky Lab přes síť prodejců a v neposlední řadě také maximalizace objemu prodeje přes nepřímý prodejní kanál.