Partnerský vzdělávací portál Tech Data vstupuje do další fáze vývoje

14. 10. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Online vzdělávací portál pro partnery Tech Data Channel Academy byl rozšířen o nové tréninky společnosti Microsoft a rozšíření se dočkaly i kurzy Hewlett Packard Enterprise (HPE). V blízké době se na portálu objeví také vzdělávací materiály firmy Veritas.

Stránka nově nabízí i materiály týkající se Tech Data Cloud a kurzy od ISMM (Institute of Sales and Marketing Management).

Tech Data Channel Academy – projekt, který byl původně vytvořen pro potřeby HPE resellerů, se nyní rozšiřuje. Nově přidaný obsah společnosti Microsoft se zabývá tématy Office 365, Azure, Windows Server 2012 a Surface.

Doplněny byly i tréninky HPE týkající se bezdrátových technologií Aruba. Reselleři HPE používající platformu navíc mohou za absolvování kurzů získávat vědomostní kredity, které zvyšují jejich prestiž a povzbuzují partnery HPE, jež jsou v TD Channel Academy také zapojeni, ke spolupráci s nimi.

Steve Cant, ředitel pro podnikovou infrastrukturu a komunikace v Tech Data Europe, uvedl, že rozšířením obsahu portálu Channel Academy se z něj stává ještě prospěšnější nástroj pro partnery, jehož prostřednictvím chtějí rozvíjet své obchodní a technické dovednosti.

„Pozitivní ohlasy na Channel Academy dostáváme neustále. Jakmile reselleři vyzkouší tuto platformu, začnou ji sami využívat v rámci tréninkových programů pro sebe i pro své týmy. Je pro ně skutečným přínosem a stala se velice populární mezi partnery HPE. S novým obsahem od výrobců jako Microsoft a Veritas očekáváme, že její popularita vzroste i u dalších resellerů,“ doplnil Cant.

Do Channel Academy se může zdarma zaregistrovat každý zákazník Tech Data. Materiály na stránce mohou být použity pro speciální programy, akreditace nebo pouze obecný rozvoj. Nové vzdělávací programy a tréninky jsou na stránku přidávány pravidelně. Po registraci bude každý uživatel dostávat informace o nových možnostech vzdělávání.

Celá sada nástrojů slouží jednotlivcům i manažerům k plánování vzdělávacích programů, sledování jejich postupu a ke srovnávání. Každý uživatel má svůj osobní „to-do“ list, který se mu zobrazí hned po přihlášení, takže neztrácí čas hledáním a okamžitě ví, kterým modulem má pokračovat.

Osobní knihovny umožňují uživatelům vzdělávat se jejich vlastním tempem, studovat všechny materiály nebo opakovat kurzy. Chatovací a e-mailové funkce zase mohou reselleři využít pro konzultace s profesionály z Tech Data.

Reselleři se můžou do Tech Data Channel Academy přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů do systému InTouch zde.

Podobné články

Bezpečnostní opatření vědomě porušuje až 90 % zaměstnanců

17. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Účastníci školení, kteří se vzdělávali v oblasti bezpečného používání IT při výkonu vzdálené práce, přijali správnou odpověď v 66 % případů za svou. I když se při školení mýlili, většinou si byli jisti svými schopnostmi. Mezi nejproblémovější oblasti přitom patřily virtuální stroje, aktualizace nebo důvody, proč by zaměstnanci měli používat firemní IT zdroje, i když pracují mimo kancelář. Čtěte více

Podzimní interaktivní webináře Schneider Electric

17. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Odborníci ze společnosti Schneider Electric připravili podzimní školící webináře zaměřené na představení novinek a konkrétních řešení. Navazují tak na předchozí série úspěšných webinářů, které odstartovaly v období jarní pandemie a u partnerů a klientů se setkaly s pozitivní odezvou. Čtěte více

DDoS útoky na školy na jaře stouply o 350 %

11. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Množství DDoS útoků (Distributed denial of service) zaměřených na vzdělávací instituce se v porovnání s loňským jarem enormně zvýšilo. Za každý měsíc od ledna do června 2020 se počet DDoS útoků na tyto zdroje zvýšil ve srovnání s odpovídajícím měsícem v minulém roce o nejméně 350 %. DDoS útoky mají za cíl přehltit síť až dojde k jejímu zhroucení. Čtěte více

IT obor krize nepoznamenala, žádaní jsou např. weboví vývojáři

13. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Coding Bootcamp)
Pandemie Covid-19 otřásla trhem práce v základech. Dle Českého statistického úřadu dopady krize pocítilo celkově až 45 % zaměstnanců. IT však zůstalo krizí téměř nepoznamenáno a při nutnosti začít dělat věci na dálku se ještě více ukázalo, jak moc mnohé firmy kvalitní IT potřebují. Čtěte více