Partnerský vzdělávací portál Tech Data vstupuje do další fáze vývoje

14. 10. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Online vzdělávací portál pro partnery Tech Data Channel Academy byl rozšířen o nové tréninky společnosti Microsoft a rozšíření se dočkaly i kurzy Hewlett Packard Enterprise (HPE). V blízké době se na portálu objeví také vzdělávací materiály firmy Veritas.

Stránka nově nabízí i materiály týkající se Tech Data Cloud a kurzy od ISMM (Institute of Sales and Marketing Management).

Tech Data Channel Academy – projekt, který byl původně vytvořen pro potřeby HPE resellerů, se nyní rozšiřuje. Nově přidaný obsah společnosti Microsoft se zabývá tématy Office 365, Azure, Windows Server 2012 a Surface.

Doplněny byly i tréninky HPE týkající se bezdrátových technologií Aruba. Reselleři HPE používající platformu navíc mohou za absolvování kurzů získávat vědomostní kredity, které zvyšují jejich prestiž a povzbuzují partnery HPE, jež jsou v TD Channel Academy také zapojeni, ke spolupráci s nimi.

Steve Cant, ředitel pro podnikovou infrastrukturu a komunikace v Tech Data Europe, uvedl, že rozšířením obsahu portálu Channel Academy se z něj stává ještě prospěšnější nástroj pro partnery, jehož prostřednictvím chtějí rozvíjet své obchodní a technické dovednosti.

„Pozitivní ohlasy na Channel Academy dostáváme neustále. Jakmile reselleři vyzkouší tuto platformu, začnou ji sami využívat v rámci tréninkových programů pro sebe i pro své týmy. Je pro ně skutečným přínosem a stala se velice populární mezi partnery HPE. S novým obsahem od výrobců jako Microsoft a Veritas očekáváme, že její popularita vzroste i u dalších resellerů,“ doplnil Cant.

Do Channel Academy se může zdarma zaregistrovat každý zákazník Tech Data. Materiály na stránce mohou být použity pro speciální programy, akreditace nebo pouze obecný rozvoj. Nové vzdělávací programy a tréninky jsou na stránku přidávány pravidelně. Po registraci bude každý uživatel dostávat informace o nových možnostech vzdělávání.

Celá sada nástrojů slouží jednotlivcům i manažerům k plánování vzdělávacích programů, sledování jejich postupu a ke srovnávání. Každý uživatel má svůj osobní „to-do“ list, který se mu zobrazí hned po přihlášení, takže neztrácí čas hledáním a okamžitě ví, kterým modulem má pokračovat.

Osobní knihovny umožňují uživatelům vzdělávat se jejich vlastním tempem, studovat všechny materiály nebo opakovat kurzy. Chatovací a e-mailové funkce zase mohou reselleři využít pro konzultace s profesionály z Tech Data.

Reselleři se můžou do Tech Data Channel Academy přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů do systému InTouch zde.

Štítky: 
Vzdělání, Ze světa firem, Tech Data (Distribution + AS)

Podobné články

Česko a Češi musí přidat v klíčových digitálních dovednostech

17. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Absence individuálních dovedností a kvalifikovaných talentů, pomalé tempo digitální transformace firem, ale i celkové podceňování situace a možných problémů – to jsou aktuální digitální výzvy, kterým čelí česká společnost. Je nutné zvýšit investice do lidí a jejich digitálních dovedností. Právě ty totiž patří k nejhodnotnější měně na trhu práce. Čtěte více

Studentů ICT ubývá. S maturitou si v Česku vystačí 40 % IT odborníků

28. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SSŠVT)
Za pět let klesl počet absolventů oborů ICT na vysokých školách o 23 %. Důvodem jsou slabší populační ročníky, ale také fakt, že tisíce studentů ukončí nebo přeruší vysokoškolské studium informačních oborů předčasně, aby se věnovali lukrativním pracovním nabídkám. V praxi se rychle rozvíjí a k dokončení studia nemají motivaci. Čtěte více

HP představilo nový notebook pro školy a vzdělávací instituce

11. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Notebook HP ProBook x360 11 Education Edition obstojí i v často „drsném“ prostředí školy. Kombinace technologie a specifického užití dala vzniknout zatím nejrobustnějšímu osobnímu počítači od HP, který odolá pádu, rozlité vodě a klávesy zůstanou vždy tam, kam patří – na klávesnici. Čtěte více

Své počítačové dovednosti rozvíjí čtvrtina Čechů

1. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ČSÚ)
Češi se snaží svoje digitální dovednosti zlepšovat, nejoblíbenějším způsobem je samostudium, naopak vzdělávání prostřednictvím počítačových kurzů příliš časté není. V Evropě se v oblasti ICT nejvíce vzdělávají Finové. Čtěte více