Panasonic připravil školicí akademii Visual Solutions

28. 1. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Divize Panasonic Visual Solutions spustila školicí program vytvořený pro profesionály v odvětví zobrazovací techniky, jako jsou prodejci, systémoví integrátoři, pronajímatelé a distributoři audiovizuální techniky.

Školicí program „Panasonic Visual Pro“ má několik úrovní, které pomáhají rozšiřovat znalosti o audiovizuální technice Panasonic a získat certifikáty.

Partneři jsou rozděleni do kategorií pro projektory a displeje (první má tři a druhá dvě úrovně) a mohou se zúčastnit bezplatných online školení na portálu Akademie, kde získají certifikát Panasonic Visual Professional.

Po získání certifikátu Panasonic Visual Professional je možné se zúčastnit i individuálního školení v evropské centrále společnosti Panasonic v německém Wiesbadenu a získat certifikáty Expert a Advanced Expert (pouze pro oblast projektorů).

Hana Grůzová, marketingová manažerka společnosti Panasonic, řekla: „Větší znalost produktů je vždy významnou výhodou v jakémkoliv podnikání. Je to základ pro účinnější a cílenější služby zákazníkům, pro vytvoření příležitostí k prodeji větších řešení a pro vytvoření zřetelného náskoku před konkurencí.

Například školení Advanced Expert pro projektory nabízí podrobnější znalosti některých speciálních funkcí, jako jsou prolínání okrajů, sjednocení barev, práce v režimu na výšku, úprava geometrie nebo laserová technologie v projektorech Panasonic s vysokým jasem.

Školicí program bude spuštěn na veletrhu ISE 2015, kde také proběhnou úvodní semináře.

Další informace o školení Panasonic Visual Pro jsou dostupné zde.

Štítky: 
Projektory, Panasonic

Podobné články

NEC: laserový projektor PX2000UL

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: NEC)
Společnost NEC představila nový laserový projektor PX2000UL, který je prvním modelem značky NEC s jednočipovou laserovou technologii DLP při úrovni jasu 20 000 lumenů. Čtěte více

Epson: Budoucnost projektorů je stále zajímavá

14. 5. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Projektory od společnosti Epson patří k těm nejprodávanějším na našem trhu. Podle Matěje Kopeckého, business account manažera Epsonu, nedosáhl vývoj projektorů ještě svých limitů a na trhu je stále plno příležitostí pro jejich prodej. Zajímá vás, proč jsou projektory stále atraktivní oblast, které trendy budou nejvýraznější v letošním roce a co Epson nabízí resellerům? Čtěte dál! Čtěte více

Pioneer: přenosný projektor SDA-RP100

3. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Pioneer)
Kompaktní přenosný projektor Pioneer SDA-RP100 lze díky 16 000mAh baterii a reproduktorům využít kdekoli – doma, na zahradě, v parku nebo na dovolené. Obraz lze do projektoru předat buď tradičním způsobem přes HDMI, bezdrátově z chytrého telefonu či z USB disku. Čtěte více

Canon: Uplatníme se tam, kde se požaduje vysoká obrazová kvalita

30. 4. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Canon se v oblasti projektorů orientuje zejména na segmenty školství, firemní sféru, simulátory a speciálně na vědecké projekty. Peter Mydliar, business development manager CZ/SK, nám prozradil, čím jsou projektory Canon výjimečné, co dnes zákazníci očekávají i kde jsou na trhu největší příležitosti pro resellery. Čtěte více