Panasonic připravil školicí akademii Visual Solutions

28. 1. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Divize Panasonic Visual Solutions spustila školicí program vytvořený pro profesionály v odvětví zobrazovací techniky, jako jsou prodejci, systémoví integrátoři, pronajímatelé a distributoři audiovizuální techniky.

Školicí program „Panasonic Visual Pro“ má několik úrovní, které pomáhají rozšiřovat znalosti o audiovizuální technice Panasonic a získat certifikáty.

Partneři jsou rozděleni do kategorií pro projektory a displeje (první má tři a druhá dvě úrovně) a mohou se zúčastnit bezplatných online školení na portálu Akademie, kde získají certifikát Panasonic Visual Professional.

Po získání certifikátu Panasonic Visual Professional je možné se zúčastnit i individuálního školení v evropské centrále společnosti Panasonic v německém Wiesbadenu a získat certifikáty Expert a Advanced Expert (pouze pro oblast projektorů).

Hana Grůzová, marketingová manažerka společnosti Panasonic, řekla: „Větší znalost produktů je vždy významnou výhodou v jakémkoliv podnikání. Je to základ pro účinnější a cílenější služby zákazníkům, pro vytvoření příležitostí k prodeji větších řešení a pro vytvoření zřetelného náskoku před konkurencí.

Například školení Advanced Expert pro projektory nabízí podrobnější znalosti některých speciálních funkcí, jako jsou prolínání okrajů, sjednocení barev, práce v režimu na výšku, úprava geometrie nebo laserová technologie v projektorech Panasonic s vysokým jasem.

Školicí program bude spuštěn na veletrhu ISE 2015, kde také proběhnou úvodní semináře.

Další informace o školení Panasonic Visual Pro jsou dostupné zde.

Štítky: 
Projektory, Panasonic

Podobné články

NEC: projektor P605UL

11. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: NEC)
Společnost NEC Display Solutions Europe uvedla na trh téměř bezhlučný laserový projektor, který poskytuje kvalitní vizuální zážitek. Model NEC P605UL s rozlišením WUXGA přináší vysoký výkon a produktivitu na mítinky bez rušení hlukem z provozu projektoru s téměř bezúdržbovým provozem. Čtěte více

Epson: projektor EF-100W/B

4. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
První přenosný laserový projektor společnosti Epson byl navržen tak, aby byl co nejflexibilnější pro domácí uživatele, jak z hlediska použitelnosti, tak z hlediska provedení. Model EF-100W/B je nejmenší laserový projektor společnosti Epson, jehož nejdelší strana měří pouhých 23 cm. Čtěte více

Canon: projektor 4K6021Z

6. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon uvedla na trh laserový projektor XEED 4K6021Z s vysokým jasem a nativním rozlišením 4K, který navazuje na úspěšný model XEED 4K5020Z. Nový model projektoru je dalším přírůstkem do široké nabídky 4K řešení společnosti Canon. Přístroj vybavený dvěma rozhraními Display Port podporuje kreativní instalace a zjednodušuje zapojení do stávající audiovizuální infrastruktury. Kvůli úspoře provozních nákladů do 4K projekce je model 4K6021Z koncipovaný jako hospodárný a nízkoúdržbový. Čtěte více

Červnový Reseller Magazine je tu!

6. 6. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Poslední vydání prvního pololetí 2019 je tady a je nabité nejrůznějšími články víc než kdy dříve. Léto už je skoro tady a tak jsme si pro vás připravili hned několik tematických okruhů, u nichž si můžete dle libosti doplnit své aktuální vědomosti. Mezi hlavní témata červnového čísla tak patří projektory všeho druhu, esport a gaming obecně nebo blockchain a s ním neodmyslitelně spjaté kryptoměny. Čtěte více