Panasonic nabízí komplexní mobilní podnikové softwarové řešení

20. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic představila komplexní mobilní podnikové softwarové řešení pro uživatele zařízení Toughbook. Služba Omnia s podporou MCL zákazníkům pomáhá zkrátit dobu potřebnou k uvedení vlastních obchodních softwarových aplikací na trh a pomáhá efektivně uskutečnit digitální transformační projekty.

Služba zahrnuje poradenství, hardware, software, zavádění a podporu pro zajištění okamžitých a viditelných zlepšení v oblasti produktivity mobilních pracovníků.

„Správa softwarových aplikací napříč různými platformami a operačními systémy může být náročná,“ řekl Jon Tucker, generální ředitel pro technická řešení pro Panasonic Toughbook v Evropě. „Tradiční organizace spravují rozmanitou škálu mobilních IT zařízení, provedení a operačních systémů a uplatňují velice izolovaný přístup. Zajistit, aby vše napříč hardwarovými a softwarovými platformami bylo správně integrované a aktuální, může být finančně i časově nákladné.“

Díky platformě MCL, poskytování rozhraní a mobilnímu prostředí správy životního cyklu založenému na SaaS pro řešení podnikové mobility se vývoj a testování vlastních softwarových aplikací zkracuje z měsíců na týdny, nebo dokonce dny, což je daleko rychlejší než používání tradičního programového vybavení a interní vývoj.

Podnikové výzvy, kde Toughbook Omnia může pomoci zajistit digitální transformaci ručně psaného textu na elektronické údaje, přidání ovládání hlasem do aplikací, aktualizaci existujících aplikací pro fungování na nových back-end systémech nebo nejnovějších operačních systémech, kde jsou požadavky na vysoce personalizované aplikace a přizpůsobení aplikací pro fungování na různých provedeních.

Díky úzké spolupráci s firemním zákazníkem poskytuje Toughbook Omnia individualizovanou podporu v každé fázi:

Konzultace

Vývojáři systému Omnia rozumí specifickým požadavkům a poskytují tipy a doporučení k tomu, jak zlepšit každodenní operace a produktivitu prostřednictvím navrhování a vývoje vlastních softwarových aplikací. Tento proces zahrnuje vytvoření kompletního životního cyklu projektu, propojení s různými back-endovými systémy a osvědčené postupy v oblasti mobility. Před dodáním se do prostředí MCL integruje testování konceptu aplikace, aby se zajistilo, že řešení splňuje dané požadavky.

Vývoj

Celá mobilní aplikace se následně integruje do MCL a zajistí se kompletní možnosti přizpůsobení. Platforma mobility MCL umožňuje zákazníkům užívat výhod špičkových funkcí, jako je efektivnější pracovní postup s hlasovými možnostmi, funkcemi V/V, které zvyšují přesnost shromažďování dat u čárových kódů, hlasu, digitálních podpisů, GPS, čipových karet, NFC a RFID; vícejazyčné rozhraní; plná integrace s back-endovými systémy, správa uživatelů, beznabídkový režim a aplikace pro počítače.

Nasazení

Po testování a schválení společnost Panasonic podporuje nasazení nové aplikace v podnikových a operačních systémech, aby se minimalizovaly prostoje a byla zajištěna kvalitní zkušenost koncových uživatelů. Aplikace MCL jsou nezávislé na operačním systému či hardwaru, takže jakmile jsou naprogramované, mohou běžet na více operačních systémech a umožňují klientům v budoucnosti změnit operační sytém, pokud si tak přejí učinit, bez jakýchkoli problémů s aplikací.

Podpora

Po zavedení společnost Panasonic nadále podporuje nové řešení mobility prostřednictvím pohotového týmu podpory, který rychle zajišťuje opravy chyb a umožňuje vzdálené sledování a kontrolu zařízení za účelem řešení potíží. Dostupnost dat a stav výkonnosti je přístupný z centrálního řídicího panelu včetně volitelného doplňku Business Intelligence. Díky spolupráci s týmem Omnia lze do aplikace přidat nové funkce, které se formou aktualizací rychle dostanou na trh.

Štítky: 

Podobné články

Gapp system získal dvě ocenění od Dell Technologies

24. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GAPP System)
Společnost GAPP Systém převzala při oceňování Dell EMC partner roku dvě nejvýznamnější ocenění, na které mohla díky svému zaměření dosáhnout. Za obchodní výkon šlo o „Partner roku v oblasti enterprise produktů“ a její zakladatel Jiří Palkovský získal „Personal Achievement Award“ za prosazování technologií Dell EMC na českém trhu. Čtěte více
 CEO SAPu Christian Klein

SAP přináší inovace pro dodavatelský řetězec a zdůrazňuje udržitelnost

18. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Podniky aktuálně čelí řadě nových problémů, k jejichž řešení se snaží využít technologie přinášející spolehlivá data a informace. Společnost SAP pomáhá v odpovědi na tyto potřeby zlepšit dodavatelský řetězec a procesy specifické pro dané odvětví, efektivně se propojit prostřednictvím obchodních sítí a začlenit udržitelnost jako kritické měřítko úspěchu podnikání. Čtěte více

Konica Minolta uvádí na trh vlastní softwarové řešení pro správu dokumentů

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Konica Minolta)
Konica Minolta představila vlastní softwarový balíček pro digitalizaci malých a středních firem. Na český trh jej uvádí pod názvem KM Flows s nabídkou, že až o měsíce zkrátí čas, který její zákazníci dříve potřebovali k zavedení digitalizačních služeb. V závislosti na množství uživatelů pak mohou firmy ušetřit i peníze za nákupy licencí operačních systémů či databází. Tyto investice jsou přitom pro většinu podobných systémů často nezbytné. Čtěte více

Arrow distributorem řešení Puppet pro automatizaci infrastruktury

16. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Zařazením řešení Puppet do své nabídky otevřela společnost Arrow svým partnerům nové obchodní příležitosti umožňující vhodně kombinovat stávající nabídku technologických výrobců s nástroji pro automatizaci podnikových procesů. Výhradní distribuce se týká regionu Evropy, Středního východu a Afriky. Čtěte více