Panasonic nabízí komplexní mobilní podnikové softwarové řešení

20. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic představila komplexní mobilní podnikové softwarové řešení pro uživatele zařízení Toughbook. Služba Omnia s podporou MCL zákazníkům pomáhá zkrátit dobu potřebnou k uvedení vlastních obchodních softwarových aplikací na trh a pomáhá efektivně uskutečnit digitální transformační projekty.

Služba zahrnuje poradenství, hardware, software, zavádění a podporu pro zajištění okamžitých a viditelných zlepšení v oblasti produktivity mobilních pracovníků.

„Správa softwarových aplikací napříč různými platformami a operačními systémy může být náročná,“ řekl Jon Tucker, generální ředitel pro technická řešení pro Panasonic Toughbook v Evropě. „Tradiční organizace spravují rozmanitou škálu mobilních IT zařízení, provedení a operačních systémů a uplatňují velice izolovaný přístup. Zajistit, aby vše napříč hardwarovými a softwarovými platformami bylo správně integrované a aktuální, může být finančně i časově nákladné.“

Díky platformě MCL, poskytování rozhraní a mobilnímu prostředí správy životního cyklu založenému na SaaS pro řešení podnikové mobility se vývoj a testování vlastních softwarových aplikací zkracuje z měsíců na týdny, nebo dokonce dny, což je daleko rychlejší než používání tradičního programového vybavení a interní vývoj.

Podnikové výzvy, kde Toughbook Omnia může pomoci zajistit digitální transformaci ručně psaného textu na elektronické údaje, přidání ovládání hlasem do aplikací, aktualizaci existujících aplikací pro fungování na nových back-end systémech nebo nejnovějších operačních systémech, kde jsou požadavky na vysoce personalizované aplikace a přizpůsobení aplikací pro fungování na různých provedeních.

Díky úzké spolupráci s firemním zákazníkem poskytuje Toughbook Omnia individualizovanou podporu v každé fázi:

Konzultace

Vývojáři systému Omnia rozumí specifickým požadavkům a poskytují tipy a doporučení k tomu, jak zlepšit každodenní operace a produktivitu prostřednictvím navrhování a vývoje vlastních softwarových aplikací. Tento proces zahrnuje vytvoření kompletního životního cyklu projektu, propojení s různými back-endovými systémy a osvědčené postupy v oblasti mobility. Před dodáním se do prostředí MCL integruje testování konceptu aplikace, aby se zajistilo, že řešení splňuje dané požadavky.

Vývoj

Celá mobilní aplikace se následně integruje do MCL a zajistí se kompletní možnosti přizpůsobení. Platforma mobility MCL umožňuje zákazníkům užívat výhod špičkových funkcí, jako je efektivnější pracovní postup s hlasovými možnostmi, funkcemi V/V, které zvyšují přesnost shromažďování dat u čárových kódů, hlasu, digitálních podpisů, GPS, čipových karet, NFC a RFID; vícejazyčné rozhraní; plná integrace s back-endovými systémy, správa uživatelů, beznabídkový režim a aplikace pro počítače.

Nasazení

Po testování a schválení společnost Panasonic podporuje nasazení nové aplikace v podnikových a operačních systémech, aby se minimalizovaly prostoje a byla zajištěna kvalitní zkušenost koncových uživatelů. Aplikace MCL jsou nezávislé na operačním systému či hardwaru, takže jakmile jsou naprogramované, mohou běžet na více operačních systémech a umožňují klientům v budoucnosti změnit operační sytém, pokud si tak přejí učinit, bez jakýchkoli problémů s aplikací.

Podpora

Po zavedení společnost Panasonic nadále podporuje nové řešení mobility prostřednictvím pohotového týmu podpory, který rychle zajišťuje opravy chyb a umožňuje vzdálené sledování a kontrolu zařízení za účelem řešení potíží. Dostupnost dat a stav výkonnosti je přístupný z centrálního řídicího panelu včetně volitelného doplňku Business Intelligence. Díky spolupráci s týmem Omnia lze do aplikace přidat nové funkce, které se formou aktualizací rychle dostanou na trh.

Štítky: 

Podobné články

Adam Paclt, generální ředitel společnosti IceWarp

Současné AI nástroje jsou jen „škrábáním po povrchu“

15. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: IceWarp )
Umělá inteligence tak, jak ji známe dnes v podobě různých chatovacích nástrojů, je jen odrazovým můstkem k tomu, co tato technologie nabídne v blízké budoucnosti. Jakmile se AI nasadí na kvantové počítače, dojde k nebývalému rozvoji ve všech oborech. Čtěte více

ASBIS CZ se stal distributorem softwaru ABBYY

4. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Navázání této spolupráce mezi ABBYY a ASBIS CZ umožní zákazníkům vybírat z nabídky řešení vytvořených speciálně pro podniky, které chtějí zvýšit svoji efektivitu a využít AI k automatizaci ve velkém měřítku. ASBIS CZ je připraven poskytnout zákazníkům také servis a podporu při výběru a nákupu produktů. Čtěte více

Motorola představila řešení „Moto Essentials for Business“ pro malé a střední podniky

20. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Motorola)
Platforma Moto Essentials for Business pomáhá IT manažerům v malých a středních podnicích řešit jejich klíčové potřeby v oblasti mobility. Přináší např. bezproblémovou IT podporu, pohodlnou správu zařízení a přidané funkce zabezpečení, jakož i cloudová řešení, jako je například Google Workspace pro zvýšení produktivity. Čtěte více

SAP představil novinky ve správě firemních dat s generativní AI

12. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP ČR)
Společnost SAP oznámila novinky zaměřené na správu firemních dat. Nejvíce inovací včetně využití generativní umělé inteligence se dočkalo řešení SAP Datasphere. S cílem dále posílit důvěryhodnost dat, která nástroje s umělou inteligencí využívají, rozšířil SAP své partnerství se společností Collibra. Čtěte více