Opravdu fofrující internet

6. 2. 2013. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Mobilní internet od T-Mobile je prostě nejrychlejší. Podle výsledků měření rychlosti internetového připojení serveru DSL.cz totiž po patnácté v řadě zvítězil. S předplaceným internetem si vaši zákazníci užívají rychlosti bez závazků a omezení jako jsou FUP nebo nutnost pravidelně dobíjet bez ohledu na to, jestli internet v daném měsíci využívají, nebo ne.

Svezte se na vlně nejrychlejší 3G sítě v ČR:

  • tarify máme pro začátečníky i online závisláky;
  • vybavíme vás vším, co budete potřebovat;
  • na vlnách nejrychlejší 3G sítě se surfuje tak snadno.

Předplacený internet – zákazník platí jen to, co prosurfuje

Nabídněte svým zákazníkům internet pro občasné surfování a bez závazků. Zákazník si sám určí, kdy si kredit dobije a za kolik. Předplacený tarif Twist Online dává možnost surfovat, ať je zákazník kdekoliv a zároveň mít absolutní kontrolu nad výdaji za internet.


Výhody:

  • zákazník platí jen to, co prosurfuje;
  • kredit si dobije, když potřebuje;
  • surfovat bude v nejrychlejší 3G síti v ČR;
  • super do notebooku na občasné surfování bez závazků a paušálu;
  • 1 MB internetu surfaře vyjde na 0,4 Kč.


Kdo to ocení
Twist internet je ideální pro uživatele, kteří potřebují být stále on-line a využívají k tomu své iPady, tablety a notebooky. Ocení ho v momentě, když opouštějí svou domácí či pracovní Wi-Fi a internetové připojení jim pak chybí.

Produkt je taky vhodný pro uživatele, kteří s internetem začínají a užívají ho občasně. Pro ně je předplacený internet s tarifem Twist Online optimální volba, protože neplatí nic navíc, ale jenom to, co reálně prosurfují.


Dostupné verze předplaceného internetu
Existují dvě verze předplaceného internetu. Buď lze koupit pouze SIM kartu, která je určena pro mobilní zařízení (čtečka knih, tablet či smartphone) a využívat předplacený mobilní internet T-Mobile v hodnotě 200 Kč na těchto zařízeních, anebo je z těchto zařízení propojit s počítači. Druhá varianta kromě SIM karty a přednabitého kreditu od T-Mobile na 899 Kč navíc obsahuje USB modem Huawei, který zákazník získá zdarma.


Nakupujte u svého distributora zde:


Mapa pokrytí mobilního internetového připojení

Mapa zobrazuje jednotlivé rychlosti internetového připojení. Technologie EDGE patří do 2. generace (nebo-li 2G), a dnes je dostupná všude tam, kde je GSM signál. 2G je nyní dostupné pro 99,98 % pokrytí populace. Síť 3G s technologií HSPA+ umožňuje velmi rychlé datové přenosy, až 21,6 Mbit/s. Technologii 3G musí podporovat mobilní telefon nebo datové zařízení. Tato technologie je aktuálně dostupná pro 85 % populace. Na internetu s připojením HSPA+42 lze dosáhnout extra rychlého internetu s maximální rychlostí až 42 Mbit/s. Tato technologie vyžaduje speciální datové zařízení nebo mobilní telefon s podporou HSPA+42.

Štítky: 

Podobné články

T-Mobile uvedl výhodnější roamingové balíčky pro EU

21. 4. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: T-Mobile)
Od 24. dubna zařadí T-Mobile mezi své nabídky nové roamingové balíčky pro Zónu EU, zahrnující země EU, Norsko, Island a Lichtenštejnsko. Balíčky nabídnou více dat za výhodnější cenu a díky aktivační schránce budou mít zákazníci spotřebu dat plně pod kontrolou. Čtěte více

T-Mobile spustil LTE v Praze a Mladé Boleslavi

2. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
T-Mobile spustil zkušební provoz sítě LTE. Síť si mohou vyzkoušet všichni klienti, kteří vlastní zařízení podporující LTE, nacházejí se v pokryté oblasti a přihlásí se (pomocí SMS, přes službu Můj T-Mobile, případně na zákaznickém centru či ve značkové prodejně operátora). Čtěte více

T-Mobile ruší bonusový program pro firmy

4. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
Situace na českém telekomunikačním trhu se razantně mění, stejně tak i preference klientů. T-Mobile se proto rozhodl do konce letošního roku uzavřít věrnostní program pro firemní zákazníky T-Mobile Bonus. Čtěte více

T-Mobile roaming v novém kabátě

9. 5. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
Prázdniny a letní dovolené se nezadržitelně blíží a T-Mobile připravil pro zákazníky novou nabídku volání a dat v zahraničí. S novým tarifem T-Mobile Roaming dochází k maximálnímu zjednodušení služeb v cizině: rozdělení destinací pouze na tři základní zóny, datový roaming v podobě dvou balíčků Travel&Surf, plus zajímavé ceny. Nabídka bude spuštěna 15. května. Čtěte více