O2 umožňuje dobíjet předplacenky přes SMS

3. 11. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: O2)
O2 spustilo novinku v dobíjení předplacených karet. Zákazníci si mohou pomocí svých platebních karet nejen jednorázově dobít on-line, ale nastavit si také automatické dobíjení nebo si zajistit kredit přes SMS.

Majitel platební karty může navíc spravovat dobíjení pro libovolný počet O2 karet, takže je řešení ideální například pro rodiny. Do konce roku získají zákazníci při každém dobití přes nový kanál bonus 10 procent z dobíjené částky. Při prvním dobití po registraci do systému získají 20 procent dobíjeného kreditu navíc.

Zákazník si může dobít jednorázově on-line pomocí platební karty nebo využít registrace. Tou se mu otevře škála možností, jak spravovat dobíjení sobě i svým blízkým. Velkou výhodou nového systému je možnost dobíjet kredit kdykoliv a kdekoliv přes SMS zprávu. Dobíjet může nejen majitel platební karty, ale i uživatelé O2 karet, kterým to v rámci nastavení povolil. Vše má pod kontrolou, protože může nastavit maximální měsíční částku dobití pro jednotlivé O2 karty. Novinkou na trhu je také možnost automatického dobíjení kterékoliv ze spravovaných O2 karet.

Platební karty

Nové možnosti dobíjení mohou využít majitelé platebních karet VISA, VISA Electron, Maestro a Master Card. Stačí jen nechat si bankou povolit internetové platby. Jednorázové on-line dobití nebo registraci do systému lze provést na www.o2.cz/onlinedobijeni nebo na www.odmenazadobiti.cz/dobijeni.