O2 spouští Extra výhody

28. 8. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: Telefónica O2, Reseller Magazine)
O2 přichází od 3. září 2012 s programem Extra výhody. K jeho využívání není třeba věrnostní karta – nahradí ji chytrý mobilní telefon (smartphone) s operačními systémy Android, iOS i Windows Phone s nainstalovanou aplikací.
Václav Krátký, Ctibor Jappel, Jiří Dvorjačanský, všichni Telefónica O2

Nezáleží, zda má zákazník předplacenou kartu, běžný tarif, pevnou linku nebo připojení k internetu od O2. Do programu se navíc mohou zapojit i ti, kteří mají mobilní telefon O2 od svého zaměstnavatele. Extra výhody tak může čerpat až 6,5 milionu zákazníků O2. Mají na výběr ze široké nabídky až sta výhod od obchodních partnerů z nejrůznějších oblastí: od zábavy, přes jídlo a oblečení až po cestování. Celkem mohou zákazníci čerpat své výhody na 750 místech v České republice – a další místa budou přibývat.

Guerilla marketing

Výhodou aplikace je, že ji lze nainstalovat i do chytrých telefonů v síti konkurenčních operátorů – stačí, aby zákazník využíval například domácí internet od O2, a aplikace se všemi výhodami mu bude k dispozici.

Využívání Extra výhod je velmi jednoduché. Zákazník si vybere na aplikaci smartphonu z nabídky výhodu, o kterou má zájem a odešle zdarma SMS s klíčovým slovem. Na zadané číslo následně zákazník obdrží unikátní kód, po jehož předložení může zvolenou výhodu využít.

I přes internet

Všichni zákazníci si dále mohou vybírat své výhody také prostřednictvím webové stránky www.o2extravyhody.cz či mobilní stránky m.o2extravyhody.cz.
Využívat program Extra výhody se vyplatí každému.

Ušetřit mohou rodiny i senioři

Podle modelových výpočtů zpracovaných ve spolupráci s výzkumnou agenturou Datank ušetří při pravidelném využívání nabídky partnerů zařazených do programu čtyřčlenná rodina téměř 22 tisíc korun za rok. Mladá rodina se dvěma malými dětmi může výrazně ušetřit na nákladech za volnočasové aktivity, při nákupech vybavení domácnosti a za oblečení. Výrazných úspor může dosáhnout také aktivní senior, který by v modelovém příkladu ušetřil kolem sedmi tisíc korun.

Štítky: 

Podobné články

Televizory LG pro rok 2019 získají podporu Apple AirPlay 2 a Homekit

8. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: LG)
Společnost LG uvolnila pro své televizory řady OLED, NanoCell TV a UHD s podporou ThinQ AI vyrobené v letošním roce softwarovou aktualizaci, která do jejich výbavy přináší podporu technologií Apple AirPlay 2 a Apple Homekit. Čtěte více

TP-Link představil certifikovaný kabel pro zařízení Apple

1. 8. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Společnost TP-Link uvedla na český trh USB kabel TL-AC210 pro dobíjení a synchronizaci přenosných zařízení Apple s rozhraním Lightning. Kabel získal certifikát MFi („Made for iOS“) zaručující stoprocentní kompatibilitu se zařízeními se systémem iOS. Čtěte více

Produkty Cisco a Apple si budou lépe rozumět

3. 9. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnosti Cisco a Apple uzavřely spolupráci na vývoji nových produktů a aplikací pro firemní uživatele přístrojů s operačním Apple iOS. Síťové prvky Cisco budou podporovat zařízení s iOS tak, aby je bylo možné lépe integrovat do firemních sítí a naplno využívat všech jejich funkcí a aplikací. Čtěte více

Apple představil iMac s rozlišením 5K

20. 5. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Apple)
Společnost Apple představila nový 27" počítač iMac s rozlišením 5 120 x 2 880 bodů. Oproti panelům s rozlišením 4K nabízí o 67 % větší pracovní plochu. V základní konfiguraci počítač nabídne procesor Intel Core i5 s frekvencí 3,3 GHz, grafiku AMD Radeon R9 290, až 8 GB RAM nebo 1TB úložiště Fusion Drive. Čtěte více