Nový partnerský nástroj Dell Online Solutions Configurator

8. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Dell)
Nový nástroj má pomoci partnerům uzavírat obchody jednodušeji a rychleji než v minulosti, neboť umožňuje nastavit cenu u komplexních podnikových řešení. V ČR bude dostupný v létě.

Online Solutions Configurator je v současnosti testován ve Velké Británii a v Irsku. Ve zbytku Evropy, na Blízkém východě a v Africe bude k dispozici během následujících měsíců, v Čechách by měl být k dispozici na přelomu druhého a třetího čtvrtletí.

Dell v únoru slaví páté výročí programu PartnerDirect v regionu EMEA, v České republice to bude v červnu. Na cestě za tímto milníkem budou mít partneři možnost využít fond o deseti milionech dolarů, který bude podporovat poskytování dodatečné slevy na nákup firemních řešení. Dell tento fond pojal jako další způsob, jak odměnit ty partnery, kteří do programu investovali.

Dell také oznámil, že pozici Generálního manažera pro EMEA Channel Sales bude nově zastávat Laurent Binetti. Ten byl doposud Generálním manažerem Dell Commercial Business pro region Jižní Evropy. Laurent Binetti nastoupil do společnosti Dell v roce 1996. Působil na různých seniorních pozicích v rámci regionu Východní Evropy a rozvíjejících se trhů. V jednotlivých zemích zakládal místní zastoupení a vytvořil novou manažerskou divizi zahrnující 26 zemí včetně Ruska, Turecka a Izraele. Kromě toho prosadil strategii vstupu na trh, která je zcela zaměřená na channel-focused.

„Jsem nesmírně hrdý na vynikající práci, kterou naši partneři za posledních pět let vykonali,“ vyjádřil se Emmanuel Mouquet, Generální manažer francouzského zastoupení společnosti Dell. “S jejich podporou jsme dokázali vybudovat velmi silný a rychle rostoucí podnik. Podařilo se nám zcela změnit prostředí odvětví channel v rámci EMEA. Laurent Binetti je ten správný lídr, který posune náš channel business na další úroveň. Partneři společnosti Dell se mohou těšit na skvělou budoucnost.”

Laurent Binetti vystřídal Emmanuela Mouqueta, který se stal Generálním manažerem francouzského zastoupení společnosti. Emmanuel Mouquet dohlížel na prodeje v programu PartnerDirect už od jeho založení a pomáhal mu k růstu až do bodu, kdy má odvětví channel na svém kontě 50 procent prodejů v EMEA regionu.  

K posilování přistoupila i česká pobočka společnosti Dell, kde na pozici sales manažera pro divizi channel nastoupil Pavel Halfar.

Štítky: 

Podobné články

Dell aktualizuje své čtyřsocketové servery novými procesory Intel

22. 6. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Dell)
Společnost Dell aktualizuje čtyřsocketové servery PowerEdge 13. generace. Aktualizované portfolio tak představuje komplexní řešení i pro náročné uživatele. Čtěte více

100Mega Dellfest v Ostravě

5. 7. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: 100Mega Distribution a DCD Publishing)
Přímo ve společnosti 100Mega Distribution v Ostravě se koncem června odehrála akce pro všechny partnery, kteří prodávají či chtějí prodávat produkty Dellu. Co bylo na akci k vidění? Čtěte více
Generální ředitel Dell ČR Jiří Kysela (vpravo) s Pavolem Vargou, generálním ředitelem Dell AT&SK

Pět let partnerského programu Dell v Zaječí

3. 7. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Společnost Dell oslavila pět let svého partnerského programu ve velkém stylu. V jihomoravském Zaječí se spojila témata ze všech předchozích setkání – kovbojové a indiáni, Star Trek, hokejisté, vojáci, mafiáni nebo rytíři. A mezi tím vším spousta zábavných pre-zentací i velkolepá party s kasinem a střelbou na hliněné holuby. Čtěte více
Dell OptiPlex 9020

Dell: notebook Latitude E6540 a PC OptiPlex 9020

11. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Dell)
Dell představil notebook Latitude E6540 a počítač OptiPlex 9020. Osazeny jsou procesory Intel Core čtvrté generace s kódovým označením Haswell. Použití najdou primárně v podnikové sféře, kde je kladen důraz na dostatečný výkon pro každodenní úkony a na vysokou úroveň bezpečnosti pro uložená data. Čtěte více