Nové Office pro iOS a Android

11. 11. 2014. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Microsoft uvedl nové Office aplikace pro uživatele zařízení iPhone a iPad. Současně představil preview verzi Office aplikací pro tablety se systémem Android, na kterých lze nově Office využívat i pro vytváření a úpravu obsahu bez potřeby předplatného.

Uživatelé telefonů Apple iPhone a tabletů se systémem Android tak mohou pracovat s Office aplikacemi v takovém rozsahu, jako doposud uživatelé iPadů.

Mezi hlavní novinky patří:

  • Nové Office aplikace pro iPhone – aplikace Word, Excel a PowerPoint optimalizované pro iPhone nyní nabízejí stejný uživatelský komfort jako na tabletech iPad.
  • Vylepšené aplikace Office pro iPad
  • Preview verze aplikací Office pro tablety Android – přináší aplikace Word, Excel a PowerPoint pro uživatele tabletů Android. Zatím jde o betaverzi, finální verze by měla být k dispozici začátkem roku 2015.
  • Více funkcí Office pro každého – uživatelé zařízení iPhone, iPad a Android mohou vytvářet a editovat obsah dokumentů Office bez potřeby předplatného.

Kompletní funkcionalita s Office 365

Kompletní funkce systému Office získají zákazníci na základě předplatného Office 365, a to včetně terabajtového prostoru na online úložišti OneDrive, které bude průběžně navyšováno na neomezenou kapacitu.

Štítky: 
Office, iOS, Android, Microsoft

Podobné články

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více

Čím zaujme nová „pracovní“ platforma Microsoftu?

16. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Společnost Microsoft představila řešení Viva, první platformu pro zaměstnance, která přímo do pracovních postupů začleňuje nástroje pro komunikaci a vzdělávání, zvyšování jejich pohody a rozvoj jejich znalostí. Co platforma, která integruje nové funkce do řešení Microsoft 365 a Microsoft Teams, přináší? Čtěte více

Barracuda Networks nabízí bezpečné zálohování pro Microsoft Office 365

8. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gesto Communications)
Nejnovější verze Barracuda Cloud-to-Cloud Backup je určena pro nasazení spolu s Microsoft Office 365, jakožto plně integrované cloudové řešení nativně určené pro tuto platformu. Nabízí spolehlivé zálohování a bezpečné obnovení dat pro aplikace Office 365, kam spadá rovněž Teams, Exchange, SharePoint a OneDrive. Čtěte více

SonicWall varuje před nárůstem ransomwaru v Microsoft Office a dalšími hrozbami

14. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Entec Solutions)
Zpráva analyzuje zpravodajská data o hrozbách shromážděná z 1,1 milionu senzorů ve více než 215 zemích a teritoriích a uvádí např. 20% nárust ransomware na celém světě, 24% pokles malwarových útoků po celém světě, 176% nárůst škodlivých souborů Microsoft Office nebo o 50% nárůstu malwarových útoků na IoT. Čtěte více