MS Dynamics NAV podporuje prodej aut v AutoBinck

14. 5. 2009. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: )
Holandská společnost AutoBinck Holding N.V. podepsala smlouvu se společností AXIOM SW na dodávku podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV a jeho vertikálního řešení Automotive Business Solutions (ABS).

Od informačního systému očekává společnost především zefektivnění řízení a podpory ve všech oborech činnosti v rámci celého holdingu AutoBinck. Oba systémy budou využívat importérské firmy holdingu AutoBinck v Holandsku, Maďarsku, Slovinsku, České republice a na Slovensku.
Společnost AutoBinck Holding NV patří mezi 20 největších automobilových skupin v Evropě. Společnost byla založena v Haagu a v roce 2007 oslavila sto let od svého vzniku. Aktivity AutoBincku zahrnují dovoz aut a retailový prodej, leasing a financování a dále dovoz, velkoobchod i retailový prodej náhradních dílů a doplňků. AutoBinck svůj obchod realizuje v Beneluxu a střední Evropě. S celkovým počtem přibližně 1400 zaměstnanců dosáhl AutoBinck Holding v roce 2008 obratu 1,2 miliardy euro.
Při vývoji řešení Automotive Business Solutions (ABS) pro Microsoft Dynamics NAV vycházela společnost AXIOM SW ze svých více než dvanáctiletých zkušeností s poskytováním IT služeb pro sektor automobilového průmyslu. Mezi další zákazníky Microsoft Dynamics NAV a Automotive Business Solutions (ABS) patří například AAA Auto Praha a řešení bylo certifikováno a doporučeno pro mnoho automobilových značek např. Hyundai, Mitsubishi, Ford, Nissan, Mazda, Volvo.