Monitory Philips na ISE 2019

11. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD)
Philips na letošním veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2019 představil celou řadu monitorů určených pro náročné uživatele. Největším lákadlem jsou ze všech stran bezrámečkové monitory, super široké zakřivené modely, zelené inovace, USB-C dokovací technologie a další.

Prvním představeným řešením je nový super široký formát monitoru 32:9. V zasedacích místnostech nebo architektonických a grafických studiích takováto plocha podporuje kreativitu, a přitom nabízí maximální komfort, ke kterému přispívá možnost výškového nastavení, otáčení i náklonu monitoru. Navíc přináší zakřivení 1 800R pro vtažení do děje či ponoření se do práce.

Síla doteku

Některé z představovaných monitorů Philips jsou vybaveny dotekovou technologií. Pro snímání doteků se využívá technologie P-Cup, jež podporuje snímání až deseti doteků najednou, monitor je navíc odolný vůči poškrábání, vodě a prachu díky pokročilé ochraně (IP54). Ergonomický komfort zabezpečuje flexibilní stojan, díky kterému si každý uživatel najde tu nejlepší polohu pro práci s monitorem.

Flexibilita USB-C dokovací stanice

Zabudovaná USB-C dokovací stanice je praktické řešení pro růst produktivity vytížených profesionálů. Moderní USB-C a USB 3.1 porty umožňují uživatelům rychlý a bezpečný přenos dat, dobíjení notebooků a připojení periferií přímo do monitoru a mnohem víc.

Bližší pohled na letošní hvězdy ISE

Philips 499P9H – s úhlopříčkou 49" tento super široký monitor nabízí pracovní plochu, která nahradí dva 27" QHD monitory vedle sebe. Model 499P9H je vybaven širokou škálou funkcí pro růst produktivity a multitasking. Patří mezi ně USB-C dokovací stanice, KVM přepínač, který umožňuje současně ovládat dvě samostatná PC a vysouvací web kamera s Windows Hello, která má funkci rozeznávání obličejů. Pro celodenní pohodlnou práci s monitorem je navíc vybaven ergonomickým stojanem.

Philips 221B9T a 172B9T – profesionální modely jsou vybavené dotekovým displejem s desetibodovou P-CUP technologií, flexibilním ergonomickým stojanem a ochranou dle IP54. Všestranné monitory jsou vybaveny širokou škálou konektorů včetně VGA, HDMI, USB 3.0 a DVI. Model 221B9T s úhlopříčkou 21,5" nabízí jak TN, tak i IPS panel, zatímco model 172B9T má pouze 17" TN panel.

Philips 241B7QGJEB – 24" Full HD nabízí řadu výkonných a úsporných technologií, jako jsou nízkoenergetické podsvícení panelu pro optimální jas s minimální spotřebou, PowerSensor, který určuje přítomnost uživatele pomocí infračervených signálů a v případě jeho nepřítomnosti snižuje jas monitoru, LightSensor, který vnímá okolní osvětlení a dle toho upravuje jas monitoru. Monitor je z 85 % vyroben z recyklovaných plastů, s certifikací TCO Certified Edge a neobsahuje žádné škodliviny jako olovo, rtuť nebo PVC/BFR sloučeniny. Navíc, všechny plastové a kovové části monitoru a balící materiál jsou 100% recyklovatelné.

Philips 329P9H – tento 31,5" (16:9) monitor nabízí ze čtyř stran bezrámečkový design a plochou obrazovku s UltraClear, 4K UHD (3 840 x 2 160) rozlišením. Je určen pro uživatele, kteří si potrpí na detaily a přesnost barev, a je vybaven praktickým KVM přepínačem, zabudovanou USB-C dokovací stanicí, zasouvací webkamerou s Windows Hello a energeticky úsporným PowerSensorem.

Štítky: 
Monitory, Philips monitory

Podobné články

Přichází nová generace počítačů HP Pavilion x360

20. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP představilo novou generaci konvertibilních počítačů Pavilion x360 14 a Pavilion x360 15. Nejčerstvější přírůstky do rodiny zařízení Pavilion přinášejí prvky známé z prémiových zařízení HP, jako trojrozměrnou kovovou základnu klávesnice, elegantní barevné varianty, ale i výrazně vyšší výkon a výběr z grafických karet, za cenu dostupnou i běžným uživatelům. HP dále začne nabízet i dva nové monitory. Čtěte více

Eizo: monitor FlexScan EV2457

3. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eizo)
Nový monitor Eizo FlexScan EV2457 o úhlopříčce 24,1 palce zaujme elegantním bezrámečkovým designem a možností propojení více obrazovek pomocí řetězového zapojení rozhraní DisplayPort. Konstrukce i průchozí signálové rozhraní se hodí pro vícedisplejové sestavy utvářené se zřetelem na úhlednou pracovní plochu a jednoduchou kabeláž mezi počítačem a monitory. Čtěte více

Vysoká produktivita při zachování udržitelnosti přinese byznys i resellerům

19. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Téma měsíce - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic má na evropském i tuzemském trhu velmi silnou pozici a neustále přináší novinky, které by pomohly koncovým uživatelům zvyšovat produktivitu a resellerům zisky. Čtěte více

Philips: monitor 499P9H

15. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips)
Společnost MMD uvedla na trh zakřivený monitor Philips 499P9H Brilliance 32:9 SuperWide. Novinka s úhlopříčkou 49" přináší širokou škálu vylepšení a k její výbavě patří například připojení pomocí USB-C nebo web kamera. Čtěte více