Mobilní síť nové generace se rozrůstá

22. 6. 2009. (redaktor: Martin Bartolšic, zdroj: )
Telefónica O2 pokračuje stále vyšším tempem v rozšiřování pokrytí území ČR nejmodernější sítí s technologií UMTS/HSDPA.

Po Plzni a Ostravě mají nově možnost využívat mobilní síť nové generace s vysokorychlos­tními datovými přenosy a nejrychlejším mobilním internetem také obyvatelé Českých Budějovic, Olomouce a Ústí nad Labem.
V nově pokrytých krajských městech je od 22. června pro zákazníky připravena speciální zvýhodněná nabídka mobilního připojení k internetu.
Po Praze, Brně, Plzni a Ostravě se nyní spouští síť nové generace ve třech místech najednou. Nezvyšuje se tedy pouze dostupnost 3G signálu, ale zrychlujeme také tempo pokrývání. Tímto krokem O2 plní slib nabídnout veškeré výhody vysokorychlostního mobilního internetu obyvatelům co největšího počtu českých měst.
Od 22. června 2009 do 22. srpna proběhne v Českých Budějovicích, Olomouci a Ústí nad Labem speciální promo akce, ve které je pro obyvatele připravena zvýhodněná nabídka mobilního připojení. Stačí, pokud si nově aktivují O2 Mobilní Internet, a za 600 Kč včetně DPH měsíčně pak mohou využívat ve noteboocích a netboocích plnohodnotný internet kdekoliv a kdykoliv. Oproti běžné ceně tak za měsíc ušetří 150 Kč. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců dostanou navíc novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku, a to za pouhou 1 korunu.
Nejvýhodněji mohou zákazníci získat O2 Mobilní Internet v rámci nové struktury služeb pro domácnosti. V případě, že již využívají O2 Internet na doma, mohou si pořídit mobilní připojení za pouhých 150 Kč včetně DPH měsíčně.
Společnost Telefónica O2 v současné době jako jediný operátor na českém trhu přináší svým zákazníkům mobilní připojení s nejvyšší přenosovou rychlostí až 3,6 Mbit/s. V horizontu dvou let se mohou těšit na navýšení této rychlosti až na 7,2 Mbit/s. Díky mobilní síti nové generace se tak uživatelé mohou připojit k internetu a prohlížet webové stránky, stahovat a posílat emaily či streamovat mnohem rychleji než v jiných sítích