Mobilní internet T-Mobile: jednodušší, rychlejší a levnější

24. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
T-Mobile přišel s vylepšenou koncepcí a pod sjednoceným názvem Mobilní internet přinesl novou generaci datových balíčků a tarifů. Nabízí datový limit 150 MB až 30 GB a zákazníci navíc mohou surfovat rychlostí až 42 Mbit/s.

Stávající uživatelé hlasových služeb získají na nové aktivace datových tarifů pro tablet nebo notebook slevu 150 Kč z měsíčního paušálu, a to na celou dobu trvání smlouvy. Nabídka platí od 27. ledna 2013.

Úspěšné tarify S námi a Podnikatel+ jsme doplnili o čistě datové tarify do tabletů a notebooků a také o nové balíčky internetu do mobilu. Z naší široké a přehledné nabídky si tak vybere opravu každý,“ řekl Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů, a dodal: „Mobilní internet se díky tabletům stává masovou záležitostí, i proto jsme rádi, že ho můžeme našim zákazníkům pro tato zařízení nabídnout již od 199 Kč měsíčně.“

Operátor pro zjednodušení spojí dva názvy služeb (Internet v mobilu a Internet na cesty) pod jedno sjednocené označení Mobilní internet. Nová datová generace (s výjimkou dvou nejnižších balíčků) je tak určena pro všechna dostupná zařízení, ať už jde o mobil, tablet či notebook. Nabídka tarifů byla rozšířena o velikosti 1 GB a 10 GB, aby lépe pokryla specifické potřeby zákazníků i zařízení. Navíc dává všem stejnou příležitost plně si vychutnat i rychlost – všechny nové tarify umožňují svištět v maximální přenosové rychlosti až 42 Mbit/s pro stahování.

Našim to nejlepší

T-Mobile přináší opět něco navíc pro své věrné zákazníky, kteří již tarif na volání využívají. Zájemci o nové tarify Mobilního internetu pro tablet nebo notebook získají automaticky jednotnou slevu ve výši 150 Kč měsíčně, která je platná po celou dobu trvání smlouvy. Nabídka je určena těm, kteří mají hlasový i datový tarif na dobu určitou.

Klienti, kteří si surfování v mobilu chtějí vyzkoušet poprvé, také nepřijdou zkrátka. Na jakýkoliv balíček na dobu neurčitou získají slevu ve výši 50 % na první dva měsíce.

Zákazníci, kteří vyčerpají svou dávku dat (a sníží se jim rychlost), nemusí zoufat. Operátor totiž navýšil rychlost po dosažení datového limitu, a to na 64/32 kbit/s. Navíc klienti obdrží zdarma informativní SMS s linkem přímo na mobilní stránku, kde si mohou objem jednorázově sami navýšit. U notebooků lze navýšení provést prostřednictvím Můj T-Mobile.

K nové datové nabídce lze stále využít USB modem Huawei E 3131 za 1 Kč u smlouvy na dobu 24 měsíců. Modem podporuje rychlost 21,6 MB/s, která je dostupná v celé síti.

Dosud nabízené datové tarify a balíčky s Internetem na cesty 2v1 a 3v1 budou stávajícím uživatelům zachovány, nebudou již ale dále v nabídce.

Datový limit

150 MB400 MB1 GB3 GB10 GB30 GB
Cena v Kč s DPH 149249349449649849
Cena pro zákazníkyT-Mobile s hlasovým tarifem- -199299499699
Přenosová rychlost(download/upload)42/5,76 Mbit/s
K hlasovému tarifuano
Samostatná SIMneneanoanoanoano
Nejvhodnější proTelefonChytrý telefonTabletTablet nebo notebookNotebookNotebook
Navýšení datového limitu99 Kč/100 MB99 Kč/300 MB99 Kč/1 GB199 Kč/3 GB
Štítky: 

Podobné články

T-Mobile uvedl výhodnější roamingové balíčky pro EU

21. 4. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: T-Mobile)
Od 24. dubna zařadí T-Mobile mezi své nabídky nové roamingové balíčky pro Zónu EU, zahrnující země EU, Norsko, Island a Lichtenštejnsko. Balíčky nabídnou více dat za výhodnější cenu a díky aktivační schránce budou mít zákazníci spotřebu dat plně pod kontrolou. Čtěte více

T-Mobile spustil LTE v Praze a Mladé Boleslavi

2. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
T-Mobile spustil zkušební provoz sítě LTE. Síť si mohou vyzkoušet všichni klienti, kteří vlastní zařízení podporující LTE, nacházejí se v pokryté oblasti a přihlásí se (pomocí SMS, přes službu Můj T-Mobile, případně na zákaznickém centru či ve značkové prodejně operátora). Čtěte více

T-Mobile ruší bonusový program pro firmy

4. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
Situace na českém telekomunikačním trhu se razantně mění, stejně tak i preference klientů. T-Mobile se proto rozhodl do konce letošního roku uzavřít věrnostní program pro firemní zákazníky T-Mobile Bonus. Čtěte více

T-Mobile roaming v novém kabátě

9. 5. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: T-Mobile)
Prázdniny a letní dovolené se nezadržitelně blíží a T-Mobile připravil pro zákazníky novou nabídku volání a dat v zahraničí. S novým tarifem T-Mobile Roaming dochází k maximálnímu zjednodušení služeb v cizině: rozdělení destinací pouze na tři základní zóny, datový roaming v podobě dvou balíčků Travel&Surf, plus zajímavé ceny. Nabídka bude spuštěna 15. května. Čtěte více