Microsoft vás zve na Cloud Partner Day

3. 3. 2015. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Microsoft)
PR článek – Společnost Microsoft vás zve na konferenci Cloud Partner Day zaměřenou na priority v rozvoji cloudových služeb Office 365 a Microsoft Azure v oblasti spolupráce s partnery. Konference proběhne 19. března 2015 v Konferenčním centru City na Pankráci a zváni jsou stávající partneři společnosti Microsoft, ale i ostatní prodejci.

Program konference je rozdělený do dvou bloků. V dopolední části odborníci společnosti Microsoft i partnerských firem představí koncept SBS 365. Dozvíte se, co nabídnout jako náhradu zákazníkům, kteří byli zvyklí na Small Business Server. Dále bude představen nový program technické podpory při prodeji cloudových služeb a partnerský program Microsoftu. Nedílnou součástí programu budou také informace o tom, jak na cloudu co nejvíce vydělat a jak vše funguje z licenčního hlediska.

Odpolední část zaujme hlavně technicky zaměřené profesionály. Odborníci z Microsoftu i partnerských společností předvedou praktické ukázky migrace ze starého Small Business Serveru, nastavení tenantu Office 365 nebo proces zálohování do MS Azure.

O budoucnosti se rozhoduje právě teď

Cloud se pro Microsoft stává strategickou prioritou číslo jedna, což se promítá do všech oblastí, včetně rychlosti inovací. V posledním roce přinášel Microsoft Azure novou službu v průměru jednou za tři dny, Office 365 jsou pak vylepšovány průběžně. Rychlosti inovací si všimli i zákazníci v České republice, kteří stále častěji preferují cloud před on-premise alternativami. Důvodem jsou kromě tradičních výhod cloudu také vysoká bezpečnost a dostupnost služeb a zejména pak garantovaný přístup k nejnovějším technologiím.

I přes neustále se zvyšující oblibu cloudu stále volí velké množství zákazníků raději kombinaci cloudových služeb a on-premise řešení. Široká nabídka služeb a produktů Microsoft samozřejmě umožňuje uspokojit i tyto požadavky. Na konferenci se dozvíte, jak zkombinovat hybridní řešení složené z Windows Serveru, Office 365 a MS Azure a připravit tak alternativu ke stárnoucímu řešení Small Business Server pro zákazníky do velikosti sta uživatelů.

Účast zdarma pro registrované

Účast na konferenci Cloud Partner Day je zcela zdarma, a to i pro ty, kteří nejsou partnery společnosti Microsoft. Na konferenci je však nutné se předem registrovat prostřednictvím tohoto webového formuláře. Počet účastníků je z kapacitních důvodů omezený. Registrujte se proto co nejdřív a zabezpečte si místo na konferenci.

Konference se koná 19. 3. 2015 v Konferenčním Centru City na Pankráci a začíná v 8:30 snídaní, na kterou jste srdečně zváni.

S pozdravem,
Microsoft SMB tým

Štítky: 
Cloud computing, Microsoft

Podobné články

Jan Bureš, country leader CZ/SK ve Fujitsu

Jan Bureš (Fujitsu): Na éru AI jsme dobře připraveni

5. 9. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S Janem Burešem, country leaderem CZ/SK ve Fujitsu, jsme hovořili o nabídce společnosti pro oblast umělé inteligence. Na následujících řádcích se tak můžete seznámit s produkty a službami Fujitsu pro tento segment, ale i s přístupem společnosti k bezpečnosti dat nebo kooperací s dalšími dodavateli, a hlavně s partnery. Čtěte více

MasterDC získal nejvyšší bezpečnostní úroveň cloudu

7. 8. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: MasterDC)
Český poskytovatel hostingových a cloudových řešení MasterDC byl zapsán do oficiálního katalogu poskytovatelů cloud computingu České republiky v eGovernment Cloudu na bezpečnostní úrovni 3 (vysoká). Tento status potvrzuje vysokou míru důvěryhodnosti a bezpečnosti, kterou společnost poskytuje svým zákazníkům – včetně organizací ze státní správy a kritické infrastruktury. Čtěte více

Hyperscaleři mění pravidla hry na trhu ICT služeb: Jak na to reagují poskytovatelé služeb?

28. 7. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: IceWarp)
Globální technologičtí giganti jako Microsoft Azure, Amazon Web Services a Google Cloud nadále posilují své postavení na trhu a mění pravidla hry pro poskytovatele internetu, spravovaných služeb a cloudových řešení. Posilování přímého prodeje a téměř nulové marže nutí tradiční poskytovatele hledat nové obchodní modely a příležitosti. Čtěte více

Acronis Cyber Protect Cloud přináší podporu Disaster Recovery do Microsoft Azure a další funkce

22. 7. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zeb)
Vylepšení v MSP platformě Acronis Cyber Protect Cloud se týkají oblastí ochrany dat i kybernetické bezpečnosti, které umožňují partnerům rozšířit svůj obchodní záběr a dále zvyšovat úroveň ochrany zákazníků. Cloudová MSP platforma rozšiřuje svůj potenciál ochrany do dalších prostředí a segmentů včetně oblasti governmentu. Čtěte více