Microsoft rozšířil nabídku Xbox Game Pass o tituly EA Play

23. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Společnost Microsoft oznámila, že předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC mohou začít využívat výhod členství EA Play na počítačích s Windows 10. Uživatelé tak získávají přístup k velké porci nových her včetně zkušebních verzí.

Díky rozšíření nabídky získávají uživatelé služeb Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC více než 60 špičkových titulů EA pro PC jako Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2 a Need for Speed Heat, stejně jako tituly z populárních sérií Battlefield, Madden NFL, Command & Conquer či The Sims.

Hrát lze také novinku v Play Listu Star Wars: Squadrons, a to jak na PC, tak na konzolích. Nechybí ani exkluzivní herní výzvy a odměny, speciální obsah jen pro členy a slevy na digitální obsah od EA v aplikaci EA Desktop (beta).

Součástí služby je rovněž přístup ke zkušebním verzím her až na 10 hodin, a to včetně oblíbených sérií či hitů jako FIFA 21.

Video : 
Štítky: 
Xbox, Hry, Gaming, Microsoft

Podobné články

Cloudové hraní od Microsoftu míří i do České republiky a na Slovensko

6. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Microsoftu zveřejnil další podrobnosti o cloudovém hraní (Project xCloud), které bude bez jakýchkoli dalších poplatků dostupné prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass Ultimate už letos v září. Čtěte více