Mezinárodní konference Meet Magento pro vývojáře zavítá poprvé i do ČR

23. 1. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Neklo)
Meet Magento, mezinárodní konference pro podnikatele a vývojáře zaměřená na eCommerce platformu Magento, se letos, na konci března, poprvé uskuteční i v České republice. Konference nabídne zejména mnoho informací a tipů týkajících se propojení obchodu a technologií.

Meet Magento je hlavní eCommerce konferencí pro Magento, open source platformu pro online obchod. Systém pro správu obsahu Magento, aktuálně ve světě používá více jak 240 000 obchodníků.

Konference Meet Magento 2016 v Praze určena je určena zejména obchodníkům i vývojářům, kteří chtějí zvýšit a zefektivnit interakci se zákazníky a povýšit znalosti i možnosti internetového obchodu na vyšší úroveň, a dále všem, jež hledají nové podnikatelské nápady a partnery, ale také těm, kteří doposud podnikají mimo oblast internetu a rádi by tuto skutečnost změnili.

Konferenci, která proběhne 31. března 2016 v hotelu Pyramida, přináší do České republiky společnost Neklo, která poskytuje technická řešení se zaměřením na vývoj softwaru, webové projekty a e-commerce řešení.

Na konferenci vystoupí například:

Ben Marks, Magento Evangelist – Magento
Igor Bondarenko, Head of Business development – Neklo LLC
Sergey Lysak, Co-founder and CEO, Eltrino
Thomas Goletz, Member of the Board, President of the Meet Magento Association
Guido Jansen, Chief Psychology Officer – Euroflorist
Alexander Stelmakh, Co-founder and Chief Strategy Officer - Amasty

Podobné články

Ben Marks, Magento evangelizátor

První konference e-shopové platformy Meet Magento v ČR

15. 4. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Neklo)
Magento je nejrozšířenější e-Commerce platforma na světě a konference Meet Magento, které mají v mnoha zemích již dlouhou tradici, nabízejí příležitost potkat se se stejně smýšlejícími lidmi z obou stran – jak s vývojáři technologií, tak s obchodníky a majiteli firem. Čtěte více