Logitech rozšířil portfolio produktů pro počítače Mac a usnadnil integraci s ekosystémem Apple

4. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Zařízení MX Keys S for Mac, MX Keys S Combo for Mac, MX Anywhere 3S for Mac, MX Keys Mini for Mac (v barvě Space Gray) a nová ergonomická klávesnice Ergo Wave Keys for Mac rozšiřují nejnovější řadu MX. Produkty zaujmou např. přizpůsobeným rozložením kláves a podporou klávesových zkratek pro macOS.

Nová řešení jsou vyladěna tak, aby zvyšovala výkon, produktivitu a pohodlí při práci, a splňují rozmanité potřeby uživatelů systémů macOS a iPadOS také specifickým rozložením kláves pro macOS a barvami zapadajícími do ekosystému Apple.

„Společnost Logitech usiluje o inovativní řešení, která zohledňují přání uživatelů, hladce se integrují do ekosystému Apple a jsou navržena s ohledem na udržitelnost,“ uvedla Delphine Donné, viceprezidentka a generální ředitelka oddělení Personal Workspace Solutions společnosti Logitech. „Naše portfolio Designed for Mac, které se soustředí na optimalizaci pracovních postupů, produktivitu a pohodlí, umožňuje uživatelům počítačů Apple rozvinout jejich tvůrčí potenciál díky celodennímu pracovnímu komfortu při zachování funkčnosti a designu v prostředí vybaveném počítači Mac.“

Nové produkty začleněné do portfolia MX a klávesnice Ergo Wave for Mac jsou k dispozici v barvách kompatibilních se vzhledem počítačů Mac, vycházejí vstříc různým skupinám uživatelů a jsou integrovány do jednotného ekosystému pomocí intuitivní aplikace Logi Options+ k přizpůsobení nastavení a ovládání zařízení.

  • MX Keys S for Mac: Klávesnice pro maximální produktivitu práce s pohodlným a přesným psaním, speciálním rozložením kláves k počítačům Mac, chytřejším podsvícením a funkcemi Smart Actions v aplikaci Logi Options+ k zefektivnění pracovních postupů a úsporu času.
  • MX Keys S Combo for Mac: První sada produktů řady MX určená k počítačům Mac. Obsahuje klávesnici MX Keys S for Mac, myš MX Master 3S for Mac a opěrku dlaně MX Palm Rest.
  • MX Anywhere 3S for Mac: Tato kompaktní myš k počítačům Mac nabízí velmi rychlé rolování obsahu obrazovky, tiché klikání a precizní trasování v rozlišení 8K na libovolném povrchu.
  • MX Keys Mini for Mac: Vylepšená minimalistická klávesnice optimalizovaná k počítačům Mac je nyní dostupná v šedé barvě Space Gray. Skvěle zapadne do vašeho pracovního prostředí a nabízí rychlé a přesné psaní, chytré podsvícení a softwarové přizpůsobení, díky němuž budete mít každou klávesu, příkaz a klávesovou zkratku na dosah prstů.
  • Ergo Wave Keys for Mac: První ergonomická klávesnice Logitech navržená k počítačům Mac má světle šedou barvu a polstrovanou opěrku dlaní. Byla vyvinuta ve spolupráci s Logi Ergo Lab, zajišťuje celodenní pohodlí u pracovního stolu a je ideálním doplňkem k vertikální myši Lift for Mac.

Důraz na udržitelnost

Společnost Logitech usiluje o to, aby každá nová generace produktů měla nižší uhlíkovou stopu než ta předchozí. Uživatelé si nyní můžou svůj ekosystém Apple doplnit o zařízení Logitech, která navrhujeme v souladu se zásadami udržitelného designu (DfS). K tomu přispívá i používání alternativních materiálů, například recyklovaného plastu Next Life namísto plastu nově vyrobeného, aby se zvýšila cirkulárnost a snížila uhlíková stopa výrobků. Plastové díly novějších produktů z portfolia Logi for Mac obsahují až 78 % plastu Next Life. Uvedení těchto nových produktů na trh znamená kompletní přechod řady MX na používání vyřazených a recyklovaných plastů (PCR) a plnění závazku k udržitelnosti. Společnost Logitech navíc snížila uhlíkovou stopu svých klávesnic MX Keys S for Mac o 11 % oproti předchozí verzi, takže při výrobě 100 000 kusů vznikne o 192 t CO2e méně (což odpovídá asi dvaceti jízdám autem po obvodu Země).

Dostupnost a ceny

Produkty MX Keys S for Mac (2 999 Kč), MX Keys S Combo for Mac (5 499 Kč), MX Anywhere 3S for Mac (2 399 Kč), MX Keys Mini for Mac (2 799 Kč) budou dostupné v České republice od května 2024.

Klávesnice Wave Keys for Mac (59,99 dolarů) bude dostupná na www.logitech.com.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

EVOLVEO: vertikální myš TwinVerti

11. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Evolveo)
Ergonomická myš EVOLVEO TwinVerti umožní úchop, který účinně omezuje dopady syndromu karpálního tunelu a zbavuje uživatele bolesti zápěstí při práci s myší na počítači. Pomocí funkce SmartWap je navíc možné s touto myší pracovat střídavě až na třech zařízeních. Čtěte více

ZOWIE představilo svoji první bezdrátovou myš pro esport

21. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ZOWIE by BenQ)
ZOWIE by BenQ, profesionální značka produktů pro esport, představila myš U2. Novinka je prvním představitelem bezdrátové myši určené pro oblast esportu a nabízí rychlost a stabilní výkon. Čtěte více
Monitor OMEN Transcend 32 a notebook OMEN Transcend 14

OMEN a HyperX představují nové portfolio pro personalizované hraní

17. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila na veletrhu CES 2024 herní novinky značky OMEN a HyperX. Mezi nejdůležitější novinky patří personalizovatelný 14" herní notebook HP OMEN Transcend, přizpůsobitelná mechanická herní klávesnice Alloy Rise Keyboard nebo herní monitor OMEN Transcend 32 nabízí s možností skvělý herní zážitek, s možností plynulého přepínání mezi různými zařízeními. Čtěte více
HP Spectre x360 2-in-1

Počítačové novinky od HP kladou důraz na personalizaci

12. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila na veletrhu CES 2024 nové portfolio počítačů, monitorů a periferních zařízení. Vedle nové řady notebooků HP Spectre x360 se můžeme těšit např. na integraci audiosystému Poly Studio do notebooků, bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 20 či ergonomickou dělenou bezdrátovou klávesnici HP 960. Čtěte více