Lifesize představila rozšíření videokonferenční služby Lifesize Cloud

9. 7. 2015. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: Audiopro)
LifeSize ohlásila rozšíření své videokonferenční služby Lifesize Cloud. Přidané funkce vycházejí z ohlasů zákazníků, kteří požadují uživatelskou jednoduchost a dostupnost řešení, kontrolu nad uspořádáním videohovorů a snadnou spolupráci. Za posledních deset měsíců využilo LifeSize Cloud více než 1 000 firem.

Poptávka po komunikačních cloudových řešeních neustále roste s potřebou být plně přístupný, kdekoli a kdykoli,“ řekl Lukáš Hronec z Lifesize technické podpory společnosti Audiopro, která Lifesize na našem trhu zastupuje. „LifeSize Cloud co do všestrannosti v oblasti videokonferencí nemá konkurenci, takže je snadné se připojit z kanceláře, malé nebo velké konferenční místnosti i mobilních zařízení.

LifeSize Cloud přináší použitelné a škálovatelné řešení videokomunikace pro každého jednotlivě a každou konferenční místnost, bez ohledu na zařízení, aplikace, prohlížeče a LifeSize koncové body.

Mezi rozšíření patří:

  • Interoperabilita s Microsoft Lync: Každý z více než 100 milionů uživatelů Lync může připojit schůzky hostované na LifeSize Cloud přímo ze své Lync klientské aplikace.
  • Rozšíření možností skupinového volání: LifeSize nyní nabízí až čtyřiceticestné skupinové hovory, takže lze připojit větší počet lidí z více míst.
  • Rozšíření pro Microsoft Outlook: Pomocí doplňku pro Microsoft Outlook a rozšíření pro Google Chrome mohou uživatelé plánovat videokonference a zvát účastníky přímo z Google Calendar nebo Outlooku, a to bez nutnosti otevírat aplikaci LifeSize Cloud.
  • Volání z prohlížeče: Hovory lze provádět přímo v prohlížečích Google Chrome nebo Internet Explorer.
  • Rozšíření možností ovládání: Přibyl režim pro úplné převzetí kontroly nad uspořádáním videokonference, možnosti pro ztlumení všech a rozvržení funkcí. V režimu „přednášky“ mohou uživatelé určit primárního moderátora, který převezme kontrolu a zobrazit ho v celoobrazovkovém režimu.
  • Optimalizace využití: Byly dodány nástroje pro sledování využití videokonferencí jednotlivými týmy. Díky tomu mohou správci účtů přerozdělit LifeSize Cloud účty v celé organizaci.
  • Další zařízení: Videokonference jsou zpřístupněny z nejnovějších Android a iOS zařízení.
Štítky: 

Podobné články

Huawei představila novou generaci chytrého kancelářského ekosystému

15. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Inteligentní technologická novinka IdeaHub je navržena tak, aby usnadnila týmovou spolupráci v moderním pracovním prostředí, a spojuje v sobě funkce interaktivní tabule s nástroji umožňujícími videokonference, multi-screen spolupráci mezi mobilním a PC zařízením, vzdálený přístup i inteligentní psaní založené na dotykové technologii. Čtěte více

dTest vyzkoušel aplikace pro virtuální meetingy: Jak si vedly?

18. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: dTest)
Videokonference mají za sebou nevídaný boom, a i po rozvolnění preventivních opatření zůstávají oblíbeným komunikačním nástrojem. Jedenáct softwarů pro internetové videokonference podrobila praktickým zkouškám nezávislá spotřebitelská organizace dTest. Jak si vedly a jaké byly odhaleny slabiny? Čtěte více

Gartner: Výdaje na cloudová (video)konferenční řešení letos vzrostou o čtvrtinu

5. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Omezení způsobená pandemií koronaviru a zvýšenou nutností pracovat na dálku podle Gartneru v letošním roce zvýší poptávku koncových zákazníků po cloudově založených webových konferenčních řešeních téměř o 25 %. Čtěte více

Prodej videokonferencí za březen vylétl na dvacetinásobek

24. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lifesize)
V době aktuálního masivního přesunu zaměstnanců na home office strmě vylétl zájem o videokonference. Např. americká společnost Lifesize, která v ČR nabízí profesionální videokonferenční řešení, registruje téměř 20x více prodejů než v předchozích letech. Čtěte více