LG představilo řadu audio a video produktů

11. 9. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: LG)
Řadu audio a video produktů představila společnost LG. Pokračuje tak ve strategii, která jí již zajistila vedoucí postavení na trhu se 3D televizory. LG chce docílit vedoucí pozice i na globálním audiovizuálním trhu a také posílit kompatibilitu inteligentních zařízení a inovativní design.

Společnost LG dnes zastává pozici lídra a nikoli jen následovníka jako je to u řady konkurenčních značek. Odhalujeme nejnovější trendy v daném odvětví a přesně reagujeme na poptávku spotřebitelů nabídkou celé nové generace periferních zařízení,” řekl Martin Malý, tiskový mluvčí LG. Mezi ně patří například systém domácího kina LG BH9520TW, univerzální audio systém LG NB3520A, Blu-ray přehrávače HR929S a HR929D, multimediální Smart Blu-RayTM Disc Player BP620 či dokovací stanice LG ND8520, která získala ocenění CES Innovations Award 2012.

Nejobsáhlejší 3D domácí kino

BH9520TW je 3D systém domácího kina se čtyřvěžovými 9.1 3D reproduktory. Systém je vybaven 360stupňovým zvukovým reflektorem a řadou zabudovaných 3D zvukových technologií. 3D Sound Zooming technologie synchronizuje zvuk s umístěním a pohybem objektů na obrazovce 3D televizoru. BH9520TW přichází se zabudovanou funkcí Smart TV, který dává divákovi okamžitý přístup k rozrůstající se nabídce aplikací. Přístup k obsahu je jednodušší díky velkému množství možností připojení, jako Bluetooth, USB nebo Wi-Fi. Přidáním funkce SimpLink LG zvyšuje komfort uživatele, protože domácí kino může ovládat pomocí ovladače k televizi nebo aplikacím, které si můžete nahrát do svého smartphonu s operačním systémem Android nebo iOS.

Univerzální audio systém Sound Bar

NB3520A je kompaktní soundbar systém s bezdrátovým subwooferem, který nabízí bohaté a hluboké basy a přidává realistický zážitek zvuku domácího kina. Díky LG technologii prostorového zvuku nabízí také 3D zvuk. Má atraktivní, jednoduchý a útlý design, takže vhodně zapadne do jakékoliv moderní domácnosti. Součástí audio systému je i aktivní subwoofer, jenž je připojen bezdrátově pomocí Wi-Fi, takže se zbavuje obtíží s kabeláží. Pomocí Bluetooth lze navíc streamovat hudbu přímo z chytrých zařízení, jako jsou smartphony nebo tablety. Pro připojení přenosných hudebních přehrávačů je k dispozici i USB port.

Blu-Ray přehrávače s dvojí funkcí

Blu-Ray přehrávače HR929S a HR929D nabízí přehrávání HD obsahu a jeho nahrávání, ale i funkci Smart TV. Jelikož jsou přehrávače vybaveny HD tunerem, mohou přehrávat vysoce kvalitní digitální vysílání, stejně jako nahrávat na integrovaný harddisk nebo externí zařízení. Wi-Fi Direct a DLNA dávají uživateli přístup k obsahu uloženému na ostatních zařízeních jako noteboocích, počítačích a smartphonech.

Multimediální Hub

BP620 Smart Blu-RayTM Disc Player se dočkal nadšených kritik odborníků z oboru. Díky zabudované funkci Smart TV a bezdrátovému připojení k externím zařízením dostává BP620 multimediální zážitek na zcela novou úroveň.

Dokovací reproduktory s funkcí AirPlay a intuitivním rozhraním

ND8520 jsou dokovací reproduktory, které jsou optimalizovány i pro zařízení od firmy Apple. Díky funkcí AirPlay dovoluje uživatelům přehrávat muziku z jejich sbírky z iTunes skrze jakékoliv zařízení, které mají Wi-Fi připojení. Jednoduché dotykové rozhraní umožňuje nejen přístup k ovládání všech funkcí reproduktorů, ale také k hudební sbírce uložené na externích zařízeních. Pro další připojení lze použít USB port, který podporuje formáty MP3 a WMA. Všechny uvedené funkce mohou být ovládány ovladačem, který k reproduktoru patří nebo pomocí bluetooth aplikací pro smartphony. Kompaktní 2.1 80W reproduktory a zabudovaný basový reproduktor nabídnou silné basy.

Současně s ND8520 představuje LG také model ND5520, který umí bezdrátově streamovat hudbu jak ze zařízení, které mají operační systém Android, tak iOS.

Štítky: 

Podobné články

Integrated Systems Europe 2013 – AV špička v Amsterdamu

4. 2. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Jubilejní desátý ročník tradičního veletrhu AV technologií se opět uskutečnil v nizozemském Amsterodamu, a to s rekordní návštěvou. Za tři dny si na výstavu našlo cestu přes 44 000 návštěvníků, což je o 4 000 více než v loňském roce. Své produkty jim představilo přes 800 vystavovatelů. Čtěte více
LG Google TV GA7900

LG má televizory s Google TV

15. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: LG)
Rozšířenou řadu Smart Google TV představila společnost LG. Nové modely GA7900 a GA6400 zaujmou především intuitivním uživatelským rozhraním a novým vzhledem. Čtěte více
LG UHD TV 84LM9600

LG: dvě Ultra HD TV

4. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: LG)
LG na veletrhu CES představí dvě nové TV. Doplní tak stávající 84'' Ultra HD televizi. Novinky se mohou pochlubit úhlopříčkami 55'' a 65''. Čtěte více
Dálkový ovladač LG Magic Remote

LG: dálkový ovladač Magic Remote

28. 12. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: LG)
LG představilo dálkové ovládání Magic Remote, které je určené pro sérii televizí LG Cinema 3D Smart TV. Ovladač má nový vzhled a vylepšené rozpoznání hlasových pokynů, díky čemuž je ovládání jednoduché, přirozené, interaktivní a dialogické. Čtěte více