LG Business Cloud usnadní vzdálenou správu signage řešení

8. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: LG Electronics)
Společnost LG Electronics představila inovativní cloudovou platformu LG Business Cloud, která umožní firemním zákazníkům vzdáleně spravovat digital signage zařízení. Služba je kompatibilní s několika produktovými řadami společnosti LG včetně displejů Micro LED, komerčních televizorů, transparentních OLED panelů a LED displejů.

Nová cloudová platforma je vhodná pro malé firmy i velké komerční podniky i organizace z veřejného sektoru. LG Business Cloud představuje komplexní řešení, které zefektivní správu digital signage a konsoliduje na jednom místě celou řadu souvisejících služeb a funkcí, které zvyšují efektivitu využívání dostupných zdrojů i celkový zákaznický komfort.

LG Business Cloud lze nasadit pomocí jednoduchého, jednorázového registračního procesu. Kromě toho, že odpadá nutnost procházet několik různých stránek, zasílat dotazy a komunikovat s obchodními zástupci, nabízí platforma výuková videa (od úrovně začátečníků až po experty), která vyhovují různorodým potřebám a vysvětlují, jak co nejlépe využít specializované cloudové nabídky společnosti LG.

Systém umožňuje zákazníkům prozkoumat různá cloudová řešení společnosti LG a vyzkoušet si je na vlastní kůži díky nabízeným zkušebním licencím. Jakmile si zákazníci vyberou cloudové řešení, které si chtějí předplatit, mohou si nastavit dobu trvání příslušné licenční smlouvy a po zakoupení licenci snadno aktivovat. Služba navíc neklade žádná omezení na počet zařízení, která s ní mohou zákazníci používat.

Platforma zahrnuje řešení pro správu obsahu LG SuperSign Cloud a LG Pro:Centric Cloud zaměřený na hotelové televize. Řešení umožňují flexibilně přizpůsobovat zobrazovaný obsah (např. uvítací zprávy, informace o zařízení a propagační akce) včetně možnosti jeho detailního plánování. Součástí je také vzdálená správá LG ConnectedCare, která aktivně monitoruje výkon a stav signage zařízení a v případě zjištění neočekávaných událostí okamžitě odesílá e-mailová oznámení. Nechybí ani možnost vzdáleně upravovat různá nastavení, například jas obrazovky a hlasitost.

Kromě toho jsou zde dostupná také partnerská řešení, která umožňují na obrazovkách prezentovat např. moderní digitální umění, nebo servisní aplikace schopné v reálném čase informovat o počasí, aktuálních příletech a odletech, místním cestovním ruchu apod.

Obecně platí, že LG Business Cloud lze provozovat na přístrojích se systémem webOS 6.0 a novějším.

Štítky: 
Digital signage, LG Electronics

Podobné články

Sharp/NEC: velkoformátové displeje MultiSync ME

11. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Nová generace panelů řady MultiSync ME je navržena pro nasazení v profesionálním podnikovém prostředí. Multifunkční zařízení jsou vybavena panelem s vysokou matností, širokou konektivitou včetně portů USB-C s rychlou detekcí vstupů a řadou dalších pokročilých možností. Příkladná je také podpora digital signage, hybridních pracovních postupů a schůzek či modelu Bring Your Own Device. Čtěte více

ISE 2024 a trendy z oblasti audia, videa a systémové integrace

9. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Veletrh Integrated Systems Europe (ISE) patří mezi největší události v oboru audiovizuální technologie a systémové integrace na světě. Setkávají se zde přední světoví výrobci, kteří zde prezentují své nejnovější technologie, distributoři, integrátoři i koncoví zákazníci. Jde tak o skvělou příležitost pro poodhalení budoucnosti AV technologií (a třeba i získání nových obchodních kontaktů nebo dokonce kontraktů). Čtěte více

ViewSonic představil 245” nastavitelné All-in-One LED displeje

5. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic rozšířila svoji nabídku pokročilých All-in-One LED displejů o řadu LDC. Nové přizpůsobitelné All-in-One LED displeje spojují výhody tradičních a All-in-One LED displejů a usnadňují snadné vytváření velkých, živých vizuálů vhodných pro podnikání, komerční prostředí i veřejná prostranství. Čtěte více

Samsung SmartThings for Business rozšiřuje možnosti konektivity B2B obrazovek

2. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung na veletrhu ISE 2024 v Barceloně předvedla, jak platforma SmartThings vylepší možnosti B2B obrazovek a podpoří konektivitu ve firemním prostředí. Pod heslem „SmartThings for Business“ byly představeny výhody, které IoT platforma nabízí při vytváření propojených a snadno ovladatelných digitálních informačních systémů v nejrůznějších oborech. Čtěte více