Lenovo prodlužuje záruku počítačů a tabletů

29. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
(Aktualizováno) S cílem lepší podpory zákazníků i v tomto náročném a dynamickém období nabízí společnost Lenovo bezplatné globální prodloužení záruky až na 75 dní do 31. května 2020 pro stolní počítače Lenovo, all-in-one zařízení, notebooky a tablety.

Prodloužení se vztahuje na Lenovo počítače a tablety se zárukou, jejíž platnost končí v období od 15. března do 30. dubna 2020.

„Chceme vyjít vstříc zákazníkům, kteří by potřebovali využít záruční servis v tomto období, ale kvůli aktuálním opatřením se nemají jak dostat k servisním službám, a proto jsme se rozhodli globálně prodloužit záruku na zařízení až do konce května,“ přiblížil Petr Kheil, generální ředitel společnosti Lenovo pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost Lenovo díky své celosvětové působnosti udržuje veškeré obchodní operace, které mají za cíl podpořit služby a minimalizovat možný dopad na spotřebitele po celém světě. Se zákazníky zůstává stále ve spojení a poskytuje jim tak možnost komunikovat prostřednictvím spotřebitelských technologií i v domácím prostředí. Lenovo zároveň nabízí i službu tzv. on-site záruky, kdy specializovaný servis zajistí kromě samotné opravy produktu i jeho vyzvednutí a dopravu zpět.

Aktualizováno: Společnost Lenovo prostřednictvím své PR agentury 5. 5. 2020 doplnila informaci, že akce se vztahuje pouze na spotřebitelské produktové řady. Nevztahuje se tedy např. na počítače Thinkpad ani jiná zařízená ze sekce „commercial“.

Profilová karta firmy

Lenovo

Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

ANECT se stal GOLD partnerem společnosti F5

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti. Čtěte více

OKI zdarma nabízí samolepicí média a grafiku pro dodržování společenského odstupu

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: OKI)
Společnost OKI poskytuje zdarma tisková média a grafické podklady v češtině na podporu obchodních firem v době koronavirové pandemie a při přechodu zpět na normální provoz. Ve spolupráci se značkou Floralabels pomáhá OKI podporovat společenský odstup pomocí jasné vizuální komunikace. Čtěte více

Vylepšený SAP S/4HANA Cloud přináší novinky nejen do oblasti řízení financí a lidských zdrojů

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Nová verze řešení SAP S/4HANA Cloud dále vylepšuje inteligenci ERP řešení pro plánování podnikových zdrojů a zaměřuje se na podporu agility, pružnosti a možnosti integrace jednotlivých softwarových systémů pro podnikové procesy. Vylepšení se týkají především řízení financí, lidských zdrojů (HR) a shody s regulačními požadavky. Čtěte více

AT Computers přináší počítače X-Diablo s procesory Intel Core 10. generace

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers sestavila herní PC X-Diablo s nejnovější generací procesorů Intel na trhu – součástí je Intel Core i5 10. generace, které byly světu představeny na konci dubna a nyní přicházejí do prodeje. Čtěte více