Lenovo IdeaPad Yoga u distributorů

18. 12. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Lenovo)
Lenovo letos uvedlo nová konvertibilní zařízení optimalizovaná pro systém Windows 8/RT. Mezi tato zařízení patří i flexibilní vícerežimový notebook IdeaPad Yoga 11 a jeho 13'' společník IdeaPad Yoga 13. Obě netrpělivě očekávaná zařízení jsou již skladem u distributorů.

Lehká, tenká a skladná zařízení jsou v současné době velmi populární. IdeaPad Yoga 11 i 13 splňují požadavky i těch náročnějších uživatelů, a to především díky snadnému dotykovému ovládání a jedinečnému kloubu, který umožňuje flexibilitu pohybu v rozmezí 360°. Uživatelé tak mají možnost zvolit si mezi několika užitečnými způsoby, jak svůj počítač využít,“ řekl Pavel Janich, produktový manažer produktů Idea společnosti Lenovo.

Lenovo IdeaPad Yoga 11 i 13 lze používat ve čtyřech praktických režimech. Je možné je transformovat z notebooku na tablet jedním jednoduchým pohybem a jako jedny z prvních konvertibilních PC na světě je lze použít i dalšími dvěma způsoby, jako stojánek nebo stan. Stojánek je ideální volbou pro prohlížení obrázků nebo sledování filmů, režim stan je vhodný například pro hraní her nebo videochat.

IdeaPad Yoga 11 je poháněn procesorem Nvidia Tegra 3 a s tloušťkou pouhých 15,6 mm představuje nejtenčí vícerežimový počítač na světě. V kombinaci s 11,6palcovým displejem, hmotností jen 1,25 kg a až 13 hodinami výdrže na baterii představuje konvertibilní notebook Yoga 11 dobrého společníka pro práci, zábavu i na cesty.

Ultrabook IdeaPad Yoga 13 je vhodným řešením pro profesionály, kteří chtějí svůj pracovní nástroj používat i v osobním životě. Je vybavený výkonnými procesory Intel Core třetí generace a operačním systémem Windows 8. Vydrží až 8 hodin provozu na baterii. Tenký je 16,6 mm a váží 1,54 kg.

IdeaPad Yoga je dostupný ve stříbrném a oranžovém barevném provedení. Je odolný a zároveň designově zajímavý díky na dotyk měkkému barevnému povrchu na vnější straně. Maximální komfort při práci zajišťuje ostrůvková klávesnice AccuType, kožený potah opěrky pro ruce a postranní tlačítka navržená pro snazší přístup ke všem režimům použití.

Štítky: 

Podobné články

Lenovo s Nutanixem a Red Hatem nabídnou alternativu k veřejnému cloudu

26. 12. 2015. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: Lenovo)
Lenovo uzavřelo globální partnerství se společností Nutanix a zároveň oznámilo širší spolupráci se společností Red Hat. Nová rodina konvergovaných řešení, která vznikne díky partnerství s Nutanix, pomůže zjednodušit správu datových center a umožní firmám snížit náklady na informační technologie. Tato řešení spojující servery, úložiště a virtualizační služby chtějí nabídnout alternativu k veřejnému cloudu. Čtěte více

Lenovo ThinkPad Akademie – jak prodávat notebooky ThinkPad – 24. díl

1. 4. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Další díl našeho seriálu představí novou generaci 14“ firemních notebooků ThinkPad T450 a T450s. Čtěte více

Lenovo: Yoga Tablet

8. 11. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Lenovo Yoga Tablet, který bude dostupný s displeji o velikosti 8" a 10", nabídne tři režimy, ve kterých je možné přístroj používat. Zařízení s operačním systémem Android 4.2 dále nabídne až 18hodinovou výdrž na baterii, čtyřjádrový procesor či 5Mpx fotoaparát. Čtěte více
Lenovo IdeaTab S6000

Lenovo: tablet IdeaTab S6000

21. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Lenovo)
IdeaTab S6000, nový tablet s Androidem od společnosti Lenovo, je určen pro všechny, kdo hledají zábavného společníka na cesty. Nabízí tenký profil, velký a jasný displej a rozšířené možnosti připojení. Díky svému elegantnímu vzhledu zaujme i uživatele, kteří mají v oblibě stylová mobilní zařízení. Čtěte více