LED řešení od Philipsu přináší displeje všech forem a tvarů

10. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips LED Solutions)
Nové LED displeje Philips přinášejí tvůrčí svobodu díky možnosti kombinovat tolik panelů, kolik je potřeba, a vytvořit tak vlastní tvary a velikosti výsledné obrazové plochy.

Mezi hlavní benefity profesionálních LED stěn Philips L-Line patří bezrámový design, široké pozorovací úhly, vysoký jas, flexibilní upevnění, škálování, různé video vstupy, kalibrace od výrobce nebo potřebné certifikace. Panely s rozlišením Full HD či UHD disponují maximální svítivostí 800, 1 200/ nebo 3500 cd/m2.

Řada L-Line 7000

LED panely Philips řady L-Line 7000 přicházejí s výškou 25 cm a jsou k dispozici v šířkách 50 cm, 75 cm a 100 cm. Displeje jsou připraveny k instalaci v jakémkoli formátu na šířku bez omezení velikosti. K dispozici jsou také se zkosenými rohy pro vytváření zakřivených vzorů v konvexních i konkávních formátech.

Řada L-Line 8000

Panely řady L-Line 8000umožňujívytvořit bezrámové videostěny jakéhokoli tvaru, velikosti nebo rozlišení – jednoduše lze propojit více skříněk s LED displejem. Ve srovnání s LCD obrazovkami se LED displeje chlubí vyšší obnovovací frekvencí, která vytváří plynulejší obraz. Profesionální LED displeje Philips používají vysoce výkonné LED se zlatým drátem, které jsou energeticky účinné a nákladově efektivní. Světlo je jasnější a LED diody vydrží déle.

Řada L-Line 9000

Profesionální LED displej vybavené vestavěnými zadními kryty kabelů, které udržují pořádek v napájecích a datových kabelech. Zobrazovací kabinety mohou být také řetězově propojeny jak pro napájení, tak pro data, což poskytuje dokonalý přehled a zrychlí instalaci, údržbu a servis. K benefitům patří i vysoká obnovovací frekvence a výsledný hladký obraz bez chvění. Hladké obrázky bez chvění. Ultra tenká rozteč pixelů je 1,2 mm.

Profilová karta firmy

Philips, MMD - Monitors&Displays Czech Republic s.r.o.

Philips, MMD - Monitors&Displays Czech Republic s.r.o.

Monitory a Public Signage Philips patří ke světové špičce. Kombinují v sobě prvotřídní technologie a chytré inovace, díky nimž poskytují vysoce kvalitní obraz a maximální pohodlí pro uživatele. Celé portfolio monitorů a Public Signage Philips, které zahrnuje několik produktových řad určených do různých prostředí, klade vysoký důraz na úsporu energie a bere ohledy na životní prostředí. Značka Philips patří do koncernu TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Panasonic představil ucelenou nabídku 4K projektorů a displejů

3. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic představila nové projektory a displeje, díky kterým nabídne ucelenou řadu 4K zobrazovacích řešení, která uspokojí rostoucí poptávku po strhujícím diváckém zážitku. Díky novým jednočipovým DLP projektorům s rozlišením 4K a výkonem až 50 000 lumenů a interaktivním displejům s úhlopříčkou až 98 palců může Panasonic nabídnout řešení takřka pro jakékoli prostředí napříč odvětvími. Čtěte více

Nové podnikové panely Philips zaujmou nejen systémem Windows 10 Pro

5. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Pro chytřejší spolupráci přichází Philips Professional Display Solutions s produktovou řadou displejů C-Line, která kombinuje funkce počítače s pohodlím nástěnné prezentační tabule. Díky tomu jsou nové displeje Philips C-Line vhodné pro jednací místnosti všech velikostí. Čtěte více

Nové velkoformátové displeje Sharp NEC míří na trh

22. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC)
Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí na trh novou řadu velkoformátových displejů série Message. Novinky přinášejí flexibilitu, snadné použití a řadu funkcí pokrývající veškeré potřeby zákazníků nejenom v oblasti profesionálního signage řešení, ale i široké škály napříč segmenty a obory. Čtěte více

Epson představil nové zážitkové i informační a reklamní digital signage projektory

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson rozšířila portfolio svých laserových projektorů o šest nových modelů, které zajistí ještě větší efektivnost informačních projekcí signage i zážitkových projekcí pro celou řadu komerčních prostředí, včetně prodejen, pohostinských zařízení, muzeí a různých atrakcí pro návštěvníky. Čtěte více