LED řešení od Philipsu přináší displeje všech forem a tvarů

10. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips LED Solutions)
Nové LED displeje Philips přinášejí tvůrčí svobodu díky možnosti kombinovat tolik panelů, kolik je potřeba, a vytvořit tak vlastní tvary a velikosti výsledné obrazové plochy.

Mezi hlavní benefity profesionálních LED stěn Philips L-Line patří bezrámový design, široké pozorovací úhly, vysoký jas, flexibilní upevnění, škálování, různé video vstupy, kalibrace od výrobce nebo potřebné certifikace. Panely s rozlišením Full HD či UHD disponují maximální svítivostí 800, 1 200/ nebo 3500 cd/m2.

Řada L-Line 7000

LED panely Philips řady L-Line 7000 přicházejí s výškou 25 cm a jsou k dispozici v šířkách 50 cm, 75 cm a 100 cm. Displeje jsou připraveny k instalaci v jakémkoli formátu na šířku bez omezení velikosti. K dispozici jsou také se zkosenými rohy pro vytváření zakřivených vzorů v konvexních i konkávních formátech.

Řada L-Line 8000

Panely řady L-Line 8000umožňujívytvořit bezrámové videostěny jakéhokoli tvaru, velikosti nebo rozlišení – jednoduše lze propojit více skříněk s LED displejem. Ve srovnání s LCD obrazovkami se LED displeje chlubí vyšší obnovovací frekvencí, která vytváří plynulejší obraz. Profesionální LED displeje Philips používají vysoce výkonné LED se zlatým drátem, které jsou energeticky účinné a nákladově efektivní. Světlo je jasnější a LED diody vydrží déle.

Řada L-Line 9000

Profesionální LED displej vybavené vestavěnými zadními kryty kabelů, které udržují pořádek v napájecích a datových kabelech. Zobrazovací kabinety mohou být také řetězově propojeny jak pro napájení, tak pro data, což poskytuje dokonalý přehled a zrychlí instalaci, údržbu a servis. K benefitům patří i vysoká obnovovací frekvence a výsledný hladký obraz bez chvění. Hladké obrázky bez chvění. Ultra tenká rozteč pixelů je 1,2 mm.

Profilová karta firmy

Philips, MMD - Monitors&Displays Czech Republic s.r.o.

Philips, MMD - Monitors&Displays Czech Republic s.r.o.

Monitory a Public Signage Philips patří ke světové špičce. Kombinují v sobě prvotřídní technologie a chytré inovace, díky nimž poskytují vysoce kvalitní obraz a maximální pohodlí pro uživatele. Celé portfolio monitorů a Public Signage Philips, které zahrnuje několik produktových řad určených do různých prostředí, klade vysoký důraz na úsporu energie a bere ohledy na životní prostředí. Značka Philips patří do koncernu TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Nejnovější modulární displejová stěna od Samsungu je nyní dostupná i v Česku

26. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Nejnovější model modulárního velkoplošného LED displeje The Wall pro rok 2021 je ve srovnání se svými předchůdci tenčí a jako jediný svého druhu nabízí rozlišení 8K. Obrazovka měří přes 1 000 palců a zaujme vlastnostmi, jako je zpracování obrazu pomocí umělé inteligence, snímková frekvence 120 Hz a různorodé možnosti instalace. Čtěte více

Panasonic představil ucelenou nabídku 4K projektorů a displejů

3. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic představila nové projektory a displeje, díky kterým nabídne ucelenou řadu 4K zobrazovacích řešení, která uspokojí rostoucí poptávku po strhujícím diváckém zážitku. Díky novým jednočipovým DLP projektorům s rozlišením 4K a výkonem až 50 000 lumenů a interaktivním displejům s úhlopříčkou až 98 palců může Panasonic nabídnout řešení takřka pro jakékoli prostředí napříč odvětvími. Čtěte více

Nové podnikové panely Philips zaujmou nejen systémem Windows 10 Pro

5. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Pro chytřejší spolupráci přichází Philips Professional Display Solutions s produktovou řadou displejů C-Line, která kombinuje funkce počítače s pohodlím nástěnné prezentační tabule. Díky tomu jsou nové displeje Philips C-Line vhodné pro jednací místnosti všech velikostí. Čtěte více

Nové velkoformátové displeje Sharp NEC míří na trh

22. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC)
Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí na trh novou řadu velkoformátových displejů série Message. Novinky přinášejí flexibilitu, snadné použití a řadu funkcí pokrývající veškeré potřeby zákazníků nejenom v oblasti profesionálního signage řešení, ale i široké škály napříč segmenty a obory. Čtěte více