Kyocera Mita se změnila na Kyocera Document Solutions

4. 4. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Janus)
Společnost Kyocera Mita se přejmenovala na Kyocera Document Solutions. Jméno má lépe vystihnout zaměření společnosti, které se od tiskových zařízení posouvá ke komplexním řešením vedoucím ke zlepšení produktivity, snížení provozních nákladů a zjednodušení každodenních aktivit zákazníků.

Nové jméno je posledním krokem přeměny společnosti, která probíhá již několik let, během nichž se podařilo rozšířit servisní pobočky do celého světa, stejně jako rozvíjet nová řešení, která odpovídají dnešním potřebám zákazníků. 

K těm v prvé řadě patří spolehlivé, bezpečné a cenově efektivní zpracování všech informací, ať už přichází v tištěné či elektronické podobě, jejich rozdělení do příslušných aplikací a zdrojů a předání příslušným pracovníkům.

Společnost Kyocera Document Solutions zároveň oznámila, že její technologie Ecosys slaví v roce 2012 již své 20. výročí. Jedná se o technologii tisku nabízející extrémně dlouhou životnost, vysokou kvalitu společně s nízkými celkovými náklady na vlastnictví a minimální dopady na životní prostředí.

Tato technologie je založena na tiskových válcích z amorfního křemíku s dlouhou životností. Technologie Ecosys je součástí nejen laserových tiskáren, ale i multifunkčních zařízení.

Štítky: 

Podobné články

Neoriginální tonery mohou způsobit problémy

30. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Janus)
Ve snaze o úsporu nákladů používá celá řada organizací při tisku neoriginální tonery třetích stran. Nezávislý výzkum ale ukazuje, že toto na první pohled cenově výhodné řešení může náklady naopak zvyšovat. Čtěte více

Kyocera Mobile Print

19. 4. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Janus)
Kyocera má mobilní aplikaci Mobile Print, která umožňuje uživatelům tisknout a odesílat soubory, skeny či obrázky z jejich mobilních přístrojů na vybraná síťová tisková zařízení Kyocera. Čtěte více

Janus je na českém trhu 20 let

4. 3. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Janus)
Dovozce a distributor laserových tiskáren a multifunkčních zařízení Kyocera působí na českém trhu 20 let. Postupem času rozšířil portfolio svých služeb také o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Čtěte více