Kingston představil paměti pro 2. generaci procesorů AMD EPYC

12. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Společnost Kingston zahájila prodej své až 32GB 3 200MT/s DDR4 registered DIMM paměti Server Premier, které podporují maximální využití výkonu nové 2. generace procesorů AMD EPYC.

Paměťové moduly Kingstone Server Premier jsou navrženy speciálně tak, aby naplno využily předností nejnovější osmikanálové serverové mikroarchitektury společnosti AMD. Při rychlosti 3 200 MT/s, podporované nejnovější rodinou procesorů AMD EPYC, nabízí každý modul DIMM maximální šířku pásma 25,6 GB/s. Použití několika těchto modulů v multikanálovém provozu přináší výrazné zvýšení výkonu dnešních serverových aplikací, které intenzivně využívají operační paměť.

Klíčové vlastnosti pamětí řady Server Premier:

  • výroba stále ze stejných komponent (Locked BOM);
  • oznámení o případné změně komponent (PCN) v předstihu 45–90 dnů;
  • validace pro serverovou platformu;
  • kompatibilita se serverovými základními deskami předních výrobců;
  • rychlosti DDR4 v rozmezí 2 400 až 3 200 MT/s;
  • doživotní záruka;
  • servis a podpora.

„Své nejnovější 3 200MT/s paměťové moduly jsme pečlivě otestovali a jsou připraveny k nasazení na serverech používajících „Rome“, novou 2. generaci procesorů AMD EPYC,“ uvedl Marco Ziegler, koordinátor pro serverové DRAM v Kingston EMEA. „Značka Kingston si získala důvěru OEM výrobců a předních světových datových center, která spoléhají na naše paměťová řešení Server Premier. Se zákazníky a partnery úzce spolupracujeme a poskytujeme jim přístup k bezkonkurenční technické podpoře, aby dokázali maximalizovat výkon pamětí ve svých datových centrech.“

Štítky: 
RAM, Paměti, Servery, Datová centra, AMD, Kingston

Podobné články

První pohled na paměti DDR5. Na co se můžeme těšit?

14. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: JEDEC, tomshardware.com, techpowerup.com, extremetech.com, hardwarezone.com.sg)
Ačkoli do doby, než se paměti DDR5 začnou vůbec prodávat, natož aby se staly dominantním hráčem na trhu, uplyne ještě řada měsíců, první výrobci již ohlásili své produkty, a nám tak nic nebrání se na tuto technologii blízké budoucnosti podívat podrobněji. Čtěte více