Kamery Hanwha Techwin spolupracují se systémy třetích stran

27. 7. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Společnost Hanwha Techwin urychlila svůj program integrace kamer Wisenet X se systémy pro správu videa, jako jsou Genetec Security Center 5.6, Milestone XProtect nebo Immix CS.

Kamery Wisenet X nejnovější generace se opírají o chipset DSP Wisenet 5 a disponují záležitostmi, jako je WDR nebo verifokální motorizovaný objektiv pro podmínky snížené viditelnosti. Požadavky prakticky jakéhokoli projektu video dohledu dokáže naplnit 26 nových kamer a dome kamer s kompresním formátem H.265, a to bez ohledu na světelné podmínky, od prudkého oslnění až po téměř úplnou tmu, bez nutnosti IR přísvitu nebo doplňkového osvětlení.

 „Klíčovou součástí naší filozofie je zasazení o to, aby naši koncoví zákazníci dosahovali co nejvyšší přidané hodnoty za prostředky vynaložené do systémů video dohledu,“ uvedl Bob Hwang, podnikový ředitel společnosti Hanwha Techwin Europe.

„Díky naší partnerské spolupráci s Genetec, Milestone a dalšími dodavateli systémů pro správu videa dokážeme nabídnout výhodu ovládání a monitorování našich kamer Wisenet X společně s vybavením od jiných výrobců. Zákazník se může bez ohledu na zvolenou platformu těšit na vysokou míru kontroly nad kamerami Wisenet X i pružnost v otázkách integrace se specializovanými analytickými aplikacemi a systémy řízení přístupu,“ doplnil Hwang. 

Komplexní produktová řada kamer a záznamových zařízení od Hanwha Techwin byla úspěšně integrována se softwarovou platformou bezpečnostních ústředen Immix CS od SureView. Nejnovější IP kamery Wisenet, síťová záznamová zařízení (NVR) i analogové DVR rekordéry tak mohou díky integraci spolupracovat s produkty Immix CS, a přispět tak ke zvýšení efektivity monitorovacích bezpečnostních ústředen nabízejících služby video dohledu.

Stejné úrovně integrace bylo dosaženo i v případě softwarové platformy Immix Command Centre (CC) a PSIM (Physical Security Information Management – správa informací fyzického zabezpečení), využívané podniky, institucemi a agenturami v systémech monitorování alarmů, řízení přístupu, audia a funkcí zajišťujících přehled o situaci.

Štítky: 
IP kamery, Videodohled, Hanwha Techwin

Podobné články

Z bezpečnostních kamer se stávají senzory umělé inteligence

30. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Securitas)
Online workshop společnosti Securitas ČR ukázal, že základním prvkem moderního zabezpečení se i v Česku stává IP kamera s umělou inteligencí. Kamery dnes slouží spíš jako detektory, které z videa automaticky extrahují metadata, a český systém umělé inteligence dokáže rozpoznat tvář s pravděpodobností jedna ku milionu i v případě, že je zakryta rouškou. Čtěte více

Axis: IP kamery řady P32

25. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis)
Společnost Axis uvedla na trh nové přírůstky v sérii síťových kamer P32. Fixní varifokální kopulovité kamery nabízejí cenově výhodnou instalaci a jsou vhodné pro dohled v celé řadě míst, včetně datových a logistických center, nebo prémiových maloobchodních prodejen. K dispozici je i verze s duální čipovou sadou navržená pro analytiku s umělou inteligenci a hlubokým učením. Čtěte více

Jaké trendy se objevují v oblasti dohledové techniky? Nejen AI a hluboké učení

12. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Bezpečnostní videokamery představují inteligentní technologii, která díky umělé inteligenci (AI) pomáhá v rozvoji firmám i společnosti jako takové. V kontextu pandemie lze aplikace hlubokého učení efektivně využívat pro rutinní organizační úkoly. V roce 2021 se očekává také nástup takzvané hyperautomatizace, i v této oblasti podpoří bezpečnostní kamery plnění základních činností. Čtěte více
Robert Jaroš, obchodní ředitel společnosti Express Alarm Czech

Express Alarm Czech: Nezávislý distributor bezpečnostních technologií se specializací na značku Hikvision

9. 2. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Robert Jaroš, obchodní ředitel ve společnosti Express Alarm Czech, nám prozradil, co všechno společnost na českém trhu nabízí i to, kam se bude trh s bezpečnostními systémy ubírat v dohledné době. Řeč byla také o značce Hikvision a novém bezdrátovém bezpečnostním systému AX PRO, jehož je společnost Express Alarm Czech exkluzivním distributorem. Čtěte více