Janus se stává dceřinou společností firmy Kyocera

12. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: janus)
Společnost Kyocera Document Solutions Europe pokračuje ve své expanzi na trhu střední a východní Evropy akvizicí svého mezinárodního partnera, společnosti Janus z České republiky.

Společnost Janus bude nově přejmenována na Kyocera Document Solutions Czech a po několika dekádách úspěšného partnerství se stane 18. prodejní jednotkou společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

Cílem akvizice je posílení expanze společnosti Kyocera Document Solutions Europe v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, v tomto případě konkrétněji ve střední a východní Evropě.

„S radostí oznamujeme, že Kyocera Document Solutions Czech se stala dceřinou společností naší skupiny. Díky novému týmu kvalifikovaných expertů, který se připojí k naší základně, budou mít zákazníci možnost ještě intenzivněji profitovat z inovativního portfolia řešení a služeb společnosti Kyocera, které jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly rychle se měnícím potřebám trhu,” uvedl Takuya Marubayashi, prezident společnosti Kyocera Document Solutions Europe. „Zákazníci jsou základem naší strategie. Věříme, že naše zkušenosti a znalosti jim pomohou podnikat chytřeji a efektivněji. Díky naší nejnovější dceřiné společnosti získají zákazníci ze střední a východní Evropy užší vztah s Kyocerou, která patří k hlavním globálním hráčům.”

Společnost Kyocera Document Solutions Czech dosáhla během více než 26 let v podnikání v oboru kancelářských řešení významného úspěchu ve strategických projektech ve veřejném i soukromém sektoru. Jiří Hubený, generální ředitel organizace, bude i nadále vést své týmy sídlící v Praze a Bratislavě.

„Pod vedením Jiřího Hubeného bude společnost Kyocera pokračovat v šíření svých špičkových řešení na těchto důležitých trzích,” dodal Marubayashi.

„Díky tomu, že jsme se stali součástí úspěšné globální společnosti, můžeme poskytovat rychleji a v té nejvyšší kvalitě jak nové produkty, tak i služby a péči o zákazníky,” uvedl Jiří Hubený, generální ředitel společnosti Kyocera Document Solutions Czech. „Je nám ctí, že můžeme posílit naše vztahy s Kyocera Document Solutions Europe, stát se součástí jednoho z lídrů trhu a spolupracovat na budoucích inovacích.”

Cílem Hubeného je další rozšíření oceňovaného portfolia produktů Kyocera, a to zejména v oblasti ICT. „Na trhu je obrovská příležitost k růstu. Náš pre-sales tým má hluboké znalosti o softwarovém portfoliu i poradenských službách společnosti Kyocera, je velmi dobře obeznámen s lokálním trhem a je připraven představit mu přidanou hodnotu Enterprise Content Management a Business Process Management řešení,“ vysvětlil Hubený.

Štítky: 
Akvizice, Ze světa firem, Tisk, Tisková řešení, Kyocera Document Solutions Czech (Janus), Kyocera

Podobné články

Thoma Bravo dokončila akvizici společnosti Sophos

9. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Soukromá investiční společnost Thoma Bravo dokončila akvizici společnosti Sophos. Hodnota transakce celosvětového lídra v řešeních kybernetického zabezpečení nové generace, která byla oznámena 14. října 2019, je 3,9 miliardy amerických dolarů. Čtěte více

Akvizice společnosti Veeam dokončena

5. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Společnost Insight Partners dokončila akvizici lídra na trhu cloud data managementu v hodnotě pět miliard dolarů. Po investici od Insight Partners na začátku roku 2019 podpoří akvizice společnosti Veeam její další růst. Čtěte více

Solitea dokončila akvizici AXIOM PROVIS, dodavatele řešení Microsoft Dynamics

4. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Solitea)
Holding Solitea získal 100% podíl ve společnosti AXIOM PROVIS, která je významným implementačním partnerem českého a slovenského trhu podnikových systémů Microsoft Dynamics, regionálním partnerem společnosti Incadea a na trh dodává vlastní řešení OneCore pro finanční a leasingové společnosti. Čtěte více

MIBCON mění strukturu a akvíruje

2. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mibcon)
Poradenské firmy sdružené kolem společnosti MIBCON, jednoho z největších tuzemských SAP partnerů, přecházejí do holdingové struktury zastřešené podnikem MIBCON Group. Konsolidaci předcházelo několik akvizic, poslední z nich je slovenská INFORMA. Čtěte více