Janus se stává dceřinou společností firmy Kyocera

12. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: janus)
Společnost Kyocera Document Solutions Europe pokračuje ve své expanzi na trhu střední a východní Evropy akvizicí svého mezinárodního partnera, společnosti Janus z České republiky.

Společnost Janus bude nově přejmenována na Kyocera Document Solutions Czech a po několika dekádách úspěšného partnerství se stane 18. prodejní jednotkou společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

Cílem akvizice je posílení expanze společnosti Kyocera Document Solutions Europe v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, v tomto případě konkrétněji ve střední a východní Evropě.

„S radostí oznamujeme, že Kyocera Document Solutions Czech se stala dceřinou společností naší skupiny. Díky novému týmu kvalifikovaných expertů, který se připojí k naší základně, budou mít zákazníci možnost ještě intenzivněji profitovat z inovativního portfolia řešení a služeb společnosti Kyocera, které jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly rychle se měnícím potřebám trhu,” uvedl Takuya Marubayashi, prezident společnosti Kyocera Document Solutions Europe. „Zákazníci jsou základem naší strategie. Věříme, že naše zkušenosti a znalosti jim pomohou podnikat chytřeji a efektivněji. Díky naší nejnovější dceřiné společnosti získají zákazníci ze střední a východní Evropy užší vztah s Kyocerou, která patří k hlavním globálním hráčům.”

Společnost Kyocera Document Solutions Czech dosáhla během více než 26 let v podnikání v oboru kancelářských řešení významného úspěchu ve strategických projektech ve veřejném i soukromém sektoru. Jiří Hubený, generální ředitel organizace, bude i nadále vést své týmy sídlící v Praze a Bratislavě.

„Pod vedením Jiřího Hubeného bude společnost Kyocera pokračovat v šíření svých špičkových řešení na těchto důležitých trzích,” dodal Marubayashi.

„Díky tomu, že jsme se stali součástí úspěšné globální společnosti, můžeme poskytovat rychleji a v té nejvyšší kvalitě jak nové produkty, tak i služby a péči o zákazníky,” uvedl Jiří Hubený, generální ředitel společnosti Kyocera Document Solutions Czech. „Je nám ctí, že můžeme posílit naše vztahy s Kyocera Document Solutions Europe, stát se součástí jednoho z lídrů trhu a spolupracovat na budoucích inovacích.”

Cílem Hubeného je další rozšíření oceňovaného portfolia produktů Kyocera, a to zejména v oblasti ICT. „Na trhu je obrovská příležitost k růstu. Náš pre-sales tým má hluboké znalosti o softwarovém portfoliu i poradenských službách společnosti Kyocera, je velmi dobře obeznámen s lokálním trhem a je připraven představit mu přidanou hodnotu Enterprise Content Management a Business Process Management řešení,“ vysvětlil Hubený.

Štítky: 
Akvizice, Ze světa firem, Tisk, Tisková řešení, Kyocera Document Solutions Czech (Janus), Kyocera

Podobné články

Xerox nabídl přes 33 miliard USD za HP Inc. To vyčkává

12. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: TechCrunch, Bloomberg, WSJ)
Xerox učinil nabídku na odkup HP. Firma, známá hlavně svými tiskárnami a kopírkami, nabídla za odkup svého rivala 33 miliard USD (tedy asi 760 miliard Kč). Nyní běží čtyřtýdenní lhůta, kterou dostali akcionáři HP na rozmyšlenou. Čtěte více

Broadcom dokončil akvizici Symanteku

11. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Broadcom)
Akvizice divize zabývající se bezpečností v enterprise segmentu společnosti Symantec firmou Broadcom byla dokončena. Divizi pojmenovanou Symantec Enterprise povede Art Gilliland, který i doposud stál v jejím čele. Za zmiňovanou část Symantecu Broadcom zaplatil téměř 11 miliard USD. Čtěte více

CDC Data a ALTEC fúzují

21. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: CDC Data)
Dodavatel technologických řešení v oblasti ICT systémů CDC Data se spojí se společností ALTEC. Cílem fúze je zvýšení efektivity a stability poskytovaných služeb a produktů. CDC Data bude po spojení s firmou ALTEC pokrývat veškeré IT potřeby podniků z různých průmyslových odvětví. Čtěte více

Aricoma znovu nakupuje. Získala Cloud4com

18. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Aricoma Group)
Aricoma Group, která patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, prostřednictvím své dceřiné společnosti AUTOCONT koupila 100% podíl ve firmě Cloud4com, která je jedním z největších nezávislých poskytovatelů cloudové infrastruktury v České republice. Čtěte více